Studniówka

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
przester313
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 13.02.2005, 15:30
Lokalizacja: Polska/Mrągowo

Studniówka

Post autor: przester313 »

A jak tam mineła wam studniówka oczywiście ten kto ją miał :P Ja na swojej niebyłem bo pomyślałem ę to strata czasu niektórzy myślą tylko o piciu ja wolałem zostac w domu z rodziną i lsiążkami :mrgreen: a co wy myślicie o studniówce?? :twisted:
elo#313 <<<P^ze$te^>>>
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Studniówka

Post autor: Phantom »

Dziwny pomysł żeby nie iść.. Albo nasłuchałeś się jakiś niestworzonych historii albo typowy kujon z Ciebie ;P Swoją studniówkę ma się jedną. : )
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Studniówka

Post autor: Paweł »

a czy nie było topicu już o tym?
Chyba był... bo sam juz coś niecoś na ten temat pisałem... :nom:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Studniówka

Post autor: JaQb »

tęz pomyślałem o kujonku troszke :wink: , 100dniówka to fajna sprawa nawet jesli nie pijesz mozesz się dobrze bawić 8)
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Studniówka

Post autor: Linka »

Miałąm w tym roku isc z moim chlopakiem, od dawna mnie zapraszał az wreszcie cos mi odbiło i powiedziałam ze nie chce isc bo sie bede głupio czula w tłumie obcych ludzi i bez sensu :emm: Wiec on powiedział ze dobra nie idziemy bo on beze mnie tez sam nie pojdzie, potem załowałam :roll: ale juz trudno, pojde na swoja :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Studniówka

Post autor: stefan »

Linka pisze:Miałąm w tym roku isc z moim chlopakiem, od dawna mnie zapraszał az wreszcie cos mi odbiło i powiedziałam ze nie chce isc bo sie bede głupio czula w tłumie obcych ludzi i bez sensu :emm: Wiec on powiedział ze dobra nie idziemy bo on beze mnie tez sam nie pojdzie, potem załowałam :roll: ale juz trudno, pojde na swoja :P
to w sumie zrobiłaś mu ogromne k****two. nawet nie wie, co stracił. wybacz - to nie temat o tym i najmocniej przepraszam za oftopik, ale na jego miejscu poszedłbym sam.

fochom mówię nie.

przepraszam, musiałem.

mam nadzieję że on Tobie nie pokaże języka, kiedy będziesz go potrzebowała u boku.
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Studniówka

Post autor: ORZO »

Ja miałem studniówkę w 2003 roku i była to jedna z najlepszych imprez na jakiej byłem.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Studniówka

Post autor: Linka »

stefan- wiem ze bardzo brzydko zrobiłam, chociaz On nie ma mi tego za złe bo potem stwierdzil ze studniowka to głupota i ze nie lubi takich imprez a isc chcial bo wszyscy chodza. Tak wiec kiedy powiedziałam delikatnie ze nie mam ochoty isc usłyszałam- nooo to trudno nie idziemy.
A co do mojej studniowki na pewno razem pojdziemy :D
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Studniówka

Post autor: Fighter »

Linka pisze:stefan- wiem ze bardzo brzydko zrobiłam, chociaz On nie ma mi tego za złe bo potem stwierdzil ze studniowka to głupota i ze nie lubi takich imprez a isc chcial bo wszyscy chodza. Tak wiec kiedy powiedziałam delikatnie ze nie mam ochoty isc usłyszałam- nooo to trudno nie idziemy.
A co do mojej studniowki na pewno razem pojdziemy :D
Mimo wszystko zgadzam sie ze Stefanem ze bardzo glupio zrobilas.
Postapilas samolubnie; czasem robi sie rzeczy na ktore nie ma sie ochoty.
To jesli uwarzasz ze studniowka jest do dupy to po co chcesz isc na swoja ??. :zdziwko:

Jesli chodzi o moja 100dniowke to bylo super i nie zaluje ze bylem na niej.
Super ludzie, super dziewczyna i w ogóle milo bylo. :mrgreen:
100dniowke kazdy pamieta i jest to tradycja, ktora nalezy pielegnowac :wink: .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Studniówka

Post autor: Linka »

Kurde nie rozumeicie mnie :P Moj chlopak potem tez nie chcial isc bo to on uwazał ze bzdura isc, ja załowałam ze nie idziemy bo ta niechec byla chwilowa.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Studniówka

Post autor: stefan »

Linka - przecież mi się nie musisz tłumaczyć ; )

po prostu nie uznaję takiego impulsywnego działania, którego można potem długo długo żałować.

skończmy oftopik.

napiszę może o mojej studniówce ; )

bawiłem się super, uważam że to była najlepsza zabawa w moim dotychczasowym życiu. sporo wytańczyłem (partnerka nauczyła mnie tańca), trochę wypiłem (ale trzymałem się w pionie i nie bełkotałem : P), uśmiałęm się do łez, poznałem niektórych znajomych z klasy z innej strony, rapowałem w garniaku i widziałem moich nauczycieli pijanych w tańcu : )

polecam ; )
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Studniówka

Post autor: JaQb »

chłopaki tak zareagowali, bo można to odnieść do innych sytuacji gdzie przez impu;s, foche robi się głupie, rzeczy. No i przecież nie chciałas być przy wielu osobach nieznaojomych i nie poszliście bo on też ni lubi takich imprez a na 100 dniowke gdzie on będzie malo osob znal i nie lubi chodzic na imprezy pojdzie :wink:
Ja nikogo nie potępiam :mrgreen: Jak wszyscy są happy to po co coś kąbinować
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Studniówka

Post autor: Peggy »

ja mialam studniowke w zeszlym roku. pewnych fragmentow nie pamietam ale bylo fajnie i nie wyobrazam sobie nie isc na studniowke. mnie kumpel wystawil tydzien przed i jeszcze 3 dni przed studniowka nie mialam z kim isc, ale znalazl sie w koncu ktos :) i wszystki kolezanki sie na niego śliniły ;) było ekstra :D
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Studniówka

Post autor: Piqs - X »

A ja bylem sam bo dziewczyna mi sie rozchorowała na swinke ... biedactwo ... a dżampreska średnia :)
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Studniówka

Post autor: Mirriam »

Ja byłam z moim Chłopakiem. Na początku bałam się troche, bo prawie nikogo nie znałam, ale szybko to minęło :) A impreza była ŚWIETNA!!!!! :D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Studniówka

Post autor: Montana »

Spoznilam sie troche, wybaczcie:P moja 100dnia to byla najlepsza imprezka w zyciu, nie ma co. I to by bylo na tyle :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Studniówka

Post autor: Anuś »

moja 1oo`wka za rok :P

a rok temu i w tym roku bylam z kolegami :) ogolnie imprezy w porzadku, ale np.polowinki mi sie bardziej podobaly - bo moje :) a na jedna 100wke nie poszlam, bo nie mialam jak...odmowilam - ale chlopakowi ktorego i tak nie znalam :P
Ostatnio zmieniony 19.03.2005, 00:20 przez Anuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Studniówka

Post autor: vanessa »

a ja bylam na 100dniowce z qmplem ze szkoly (moja jest za rok) mojaprzyjaciolka byla z drugim qmplem (jej tez jest za rok) :mrgreen: to była super imprezka.. najpierw róze polonez.. muza jak na weselu ... fajne kiecki i klimacik ogolnie klimacik... :mrgreen:


impra była naprawde lux :):):)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Studniówka

Post autor: anuśka :) »

:mrgreen: a to już w styczniu ^^
Jak pisał Pawcio w zeszłym roku nie mogłam z Nim iść, bo mnie prosiak zaatakował :emm: a w tym roku będziemy balować za dwie! :*
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Studniówka

Post autor: SkaTe_GirL »

No ja w tym roku baluje na dwoch 100dniowkach ; -]
I to pod rzad... oj bedzie ciezko ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ODPOWIEDZ