Jakie studia?

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie studia?

Post autor: ylka »

Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne

A na pytania najlepsze jest google.pl ;>
smile like a melon slice : )
michaelp16
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 03.06.2007, 20:12
Lokalizacja: Mielec

Re: Jakie studia?

Post autor: michaelp16 »

@ylka ubiegłem Cię o 5 sekund ale thx. :wink: to ze zmęczenia wstałem dziś o 5!
a co byś z tego polecała ??

@SkaTe_GirL ,u nas czyli gdzie??
a po tej pedagogice i stosunkach to jak z pracą ?? a i jeśli tak schodzisz na studia mswia i wojskowe to z tego gatunku myślałem nad Policją i służbą celną ale sam jeszcze nie wiem.
KAŻDY MA COŚ DO POWIEDZENIA...
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Jakie studia?

Post autor: Martuśka »

wiesz mizhaelp16 nie wiem jak tam na innych uczelniach jest ale ja na moich miałam czas do końca maja więc lepiej sie szybko decyduj jeśli chcesz iść w tym roku na studia i nie czekać roku przez nieuwagę :tak:
michaelp16
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 03.06.2007, 20:12
Lokalizacja: Mielec

Re: Jakie studia?

Post autor: michaelp16 »

Martuśka wezmę do pod uwagę na pewno... :mrgreen: a możecie powiedzieć co można robić po PR i czy łatwo znaleźc po tym prace?

[ Dodano: 05.06.2007, 12:37 ]
koledzy i koleżanki ,podpowiedźcie coś?? co można po tym robić i czy łatwo się na to dostać bo chyba tak 60% się na to zdecydowałem :wink:
KAŻDY MA COŚ DO POWIEDZENIA...
Gonzo
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 16.03.2007, 20:23
Lokalizacja: Skawina

Re: Jakie studia?

Post autor: Gonzo »

Jak to dobrze że ja nie miałem takiego dylematu. Już w gimnazjum wiedziałem że chcę studiwać Matematykę na UJ. I teraz szczęsliwie kończę zaliczać pierwszy rok Matematyki :mrgreen:

Dla niezdecydowanych humanistów polecam socjologię: przydaje się we wszystkich firmach które prowadzą jakąkolwiek reklamę, studia są ciekawe i łatwiej się dostać niż na psychologię.
Dla niezdecydowanych umysłów ścisłych polecam uczelnie techniczne, kierunki związane z informatyką lub nowoczesnymi technologiami (robotyka, nanotechnologia) są to kierunki przysposabiające do zawodów w których brak jeszcze pracowników i są dobrze płatne.
All crimes should be teasured
if they bring thee pleasure
michaelp16
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 03.06.2007, 20:12
Lokalizacja: Mielec

Re: Jakie studia?

Post autor: michaelp16 »

może lepiej sprecyzuje o co chodzi...mieszkam w niewielkim mieście i chciałbym już tu pozostać a mamy tu wielką Strefę gdzie mieści się ponad 80 firm i właśnie tam chciałbym się w przyszłości zatrudnić tylko oczywiście na jakimś stanowisku i w związku z tym mam pytanie czy właśnie PR by mi w tym pomogło ?? czy są może jakieś podobne kierunki ?? czekam na podpowiedzi
KAŻDY MA COŚ DO POWIEDZENIA...
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Jakie studia?

Post autor: Martuśka »

no to mam nadzieje że już tegoroczni maturzyści wiedzą na jakie studia idą albo nawet wiedzą ze są już studentami tak jak ja :D piszcie co i jak :)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jakie studia?

Post autor: Linka »

Dokumenty złożone, opłata rekruatacyjna wpłacona, teraz pozostaje czekac do 27 lipca :P
A składałam, jak juz chyba wczesniej pisałam na ekonomikę menedżerską.
Ostatnio zmieniony 15.07.2007, 20:59 przez Linka, łącznie zmieniany 1 raz.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Jakie studia?

Post autor: melOn »

dostałam się na technologię żywności i żywienia na AR w Krakowie,
jestem na liście rezerwowej na biotechnologii na AR,
a czekam do 17tego na wyniki z chemii UJ ;]
i wtedy będę wiedzieć na czym stoję ;)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Jakie studia?

Post autor: Martuśka »

długo musicie czekać na te wyniki :zdziwko: ale będzie dobrze:) ja stres już mam za sobą i jestem studentką :) może ktoś będzie studiować w Poznaniu??
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Jakie studia?

Post autor: shyduo »

Ja czekam. Na UŁ wyniki są albo 17, albo 20 lipca (papiery donosi się w dniach 20-27 lipca) i tutaj złożyłem papiery na informatykę w zarzadzaniu oraz na informatykę i ekonometrię (rezerwowo), a na politechnice wyniki są 23. lipca i tutaj złożyłem na informatykę na wydziale mat., fiz. i inf. oraz na inf. oraz na telekomunikację na wydziale elektronicznym.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Jakie studia?

Post autor: melOn »

zdecydowałam...
studentka chemii na UJ ;)
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakie studia?

Post autor: s0rr0w »

A ja dostałam się na moje wymarzone prawo na UŁ :)
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Jakie studia?

Post autor: *MysterY* »

omfg kogo my tu na forum mamy :) to troszeczke chyba pozakuwasz?? :>
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakie studia?

Post autor: s0rr0w »

Pozakuwam, owszem. Ale mam nadzieję, że w przyszłości się opłaci :mrgreen:
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie studia?

Post autor: Anuś »

a ja sie chyba jeszcze nie chwaliłam że w tym roku przyjeli mnie do Szkoły Głównej Handlowej w Waw :D:D:D <jupi> :D:D
tylko nie wiem jak mi sie uda sgh pogodzic z UW...;p;p;p ;)

wszystkim ktorzy sie dostali na swoje wymarzone studia - gratuluje:)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ