Kiedy zaczynacie?

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Kiedy zaczynacie?

Post autor: Anuś »

(...) // wydzielony


ja zaczynam teraz jeszcze drugie studia to juz 24 wrzesnia zaczynam zajecia ;D nowi ludzie, nowy akademik ;D;D;D superasnie ;)
Ostatnio zmieniony 08.09.2007, 09:23 przez Anuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kiedy zaczynacie?

Post autor: Linka »

u mnie rozdanie indeksów jest 28 września, czyli od 29 będą już pewnie lekcje. Tak więc każda szkoła ma swoje terminy :P


to chyba mały offtopic ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Kiedy zaczynacie?

Post autor: Martuśka »

jeszcze troszkę i pójde do tej szkoły, boje sie ze też będe sobie wymyślać wymówki żeby nie iść na jakieś wykłady albo ćwiczenia ale wiem ze nie moge i musze chodzić :P a 29 to chyba sobota... to chyba lekcji nie będzie ( no chyba ze na zaocznych jesteś) :P
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kiedy zaczynacie?

Post autor: Linka »

Myślałam że 28 jest w niedziele, coś mi się pomyliło. Więc początek roku akurat 1 października ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kiedy zaczynacie?

Post autor: Paweł »

u mnie zajęcia 2 października dopiero :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Kiedy zaczynacie?

Post autor: czarownica333 »

a ja już od tygodnia do szkoły chodzę 8)
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
Angel_89
Młody aktywny
Posty: 87
Rejestracja: 24.08.2006, 00:28

Re: Kiedy zaczynacie?

Post autor: Angel_89 »

Ja też chodze już od tygodnia :( i juz mam dosyć. Wszyscy tylko o tej maturze gadają. Masakra :shock:
Są słowa, które jak motyle, mogą unieść w górę Twoje sny...
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Kiedy zaczynacie?

Post autor: GoSiAcZeK »

heh skąd ja to znam, zaczęłam drugą klasę i już od pierwszej lekcji słyszę, że będą nam robić ileś tam próbnych matur, oprócz tego 23 lektury do przerobienia, 5 biologii w tygodniu, fakultety z polskiego, po 10 lekcji dziennie... masakra...
13.02.2005 r.

A. ;**
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Kiedy zaczynacie?

Post autor: *MysterY* »

a ja jutro idę poprawić ocenę z praktyk ;)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Kiedy zaczynacie?

Post autor: Martuśka »

z ta matura to przesada i straszenie niepotrzebne... ale od tego szkoła i nauczyciele tez są i muszą tak gadać bo inaczej wszyscy by sobie w kulki lecieli :P chciałabym iść już do szkoły, wrócić do liceum, brakuje mi mojej klasy... ehhh liceum to były dobre czasy :) ale studia to chyba też dobry czas :P
"człowiek uczy sie przez całe życie, oprócz lat szkolnych" :D:D lubię to zdanie i czasem mam wrażenie że to prawda...
ODPOWIEDZ