Sesja regzaminacyjna

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: Paweł »

to ja siem pochwalem ;D

sesja zaczyna sie dopiero w poniedziałek... a za mną już większość egzaminów... na same 5 :D

czekam jeszcze na wyniki ostatniej zerówki, no i jeden jedyny egzamin w sesji 12.06 z baz. jeszcze jeden program na zaliczenie z programowania i waaakacje...

ale nie, zaraz zaraz, ja juz sie czuje jak na wakacjach (-;
(oczywiscie jesli chodzi o nauke ;p )
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: stefan »

kujon :P
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: Anuś »

<zazdrosci> ;]

ja wlasnie sie ucze na kolokwium z mikro ktore mam jutro ;] super sobota;D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: Martuśka »

no to już wiem kiedy mam dni sądu:P
23 czerwca - psychologia osobowości i rozwoju
27 czerwca - media w edukacji
1 lipca - pojęcia i systemy pedagogiczne...

chyba nie będzie tak źle:P co niektórzy z mojej grupy maja 5 egzaminów bo nie podeszli do zerówek i maja dzień po dniu egzaminy hehe:P spadam do psychologii:P
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: ::PiotreK:: »

ja dziś zrąbałem poprawkę z pedagogiki chyba czas się żegnać ze studiami :/
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: Martuśka »

Właśnie koleś nam dosłał materiały i załamka :/ obleje tą psychologię, tyle koncepcji, teorii różnych osób że klapa jak nic... pewnie spotkam sie z nim we wrześniu.... nawet upadły moje resztki zapału do nauki jak to zobaczyłam...
:roll:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: ::PiotreK:: »

i jednak semestr zaliczony jeszcze tylko terenówki i na następny rok :D
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: Martuśka »

no to jak, już sie coś zaczyna odnośnie sesji?:)
ja dziś miałam "zerówke" i myśle, że zdałam:) niby nie trudne jak robiłam z grupą ale na teście coś troche nie poszło - chyba stresik lekki... nawet naotatki nie pomogły:P

najgorszy egzamin mam 23.01... ale dam rade:P w tej sesji mam 5 egzaminów.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: Anuś »

Ja mam 8 egzaminow na SGH i 3 na UW... ( z czego mam juz 2 zaliczone ;D)
Plus jeszcze 5 duzych kolokwiow w styczniu... (+jedno duze juz tez z glowy:) )
Mam jeszcze do napisania prace na proseminarium i do zrobienia 3-4 prezentacje ;/;/;/

Generalnie duzo nauki przede mna i strasznie goracy styczen... Nie ma to jak nauka w swieta ;]
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: Linka »

Ja tam sesją się jeszcze nie przejmuję ;) Dziś napisałam koło ze statystyki, chyba dobrze poszło, ale czeka mnie z niej jeszcze jedno koło i egzamin. Samych egzaminów będę miała z 5, ale mamy w tym semestrze dużo ćwiczeń, na których potrzebne jest zaliczenie w formie prezentacji, wystąpienia itp.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: Offik »

Anuś pisze:Ja mam 8 egzaminow na SGH i 3 na UW... ( z czego mam juz 2 zaliczone ;D)
Plus jeszcze 5 duzych kolokwiow w styczniu... (+jedno duze juz tez z glowy:) )
Mam jeszcze do napisania prace na proseminarium i do zrobienia 3-4 prezentacje ;/;/;/

Generalnie duzo nauki przede mna i strasznie goracy styczen... Nie ma to jak nauka w swieta ;]
ambitna jestes:)

a ja mam w tym semestrze strasznego lenia... i mocno sie zastanawiam nad tym moim studiowaniem... czy do czegos mi sie to przyda....

sesja bedzie w lutym, ze 4 egzaminy, i 7-8 zaliczen...
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: Virgin »

ja dzisiaj sie dowiedzialam ze zaliczylam pierwsze w moim zyciu kolokwium :D ahh. z matmy (bo infy nie licze), ale cos co dla mnie jest dziwne - zaliczylo 76 osob na 200 :/ zawsze to tak strasznie na studiach wyglada?
a za dwa dni zaliczenie z mikroekonomii.
W styczniu jeszcze kilka zaliczen i w sesji hmm chyba 6 egzaminow.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: Offik »

Virgin pisze:ja dzisiaj sie dowiedzialam ze zaliczylam pierwsze w moim zyciu kolokwium :D ahh. z matmy (bo infy nie licze), ale cos co dla mnie jest dziwne - zaliczylo 76 osob na 200 :/ zawsze to tak strasznie na studiach wyglada?
a za dwa dni zaliczenie z mikroekonomii.
W styczniu jeszcze kilka zaliczen i w sesji hmm chyba 6 egzaminow.
to i tak duzo zaliczylo;-)

u mnie po pierwszym roku na ktorym bylo ponad 160 osob zostalo teraz ze 30:)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: JaGaKi »

Zalezy od kierunku, rodzaju studiów i profesora. U mnie zaliczenie z matematyki uzyskało 2 osoby na 50 ;p

Nie podniecajcie sie egzaminami - u niektorych egzamin jest banalny a u innych zaliczenie gorsze od egzaminu.
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: Martuśka »

Zgadza sie JaGaKi, juz kilka razy tak mialam, że to właśnie zaliczenie było gorszym koszmarem niż egzamin...
Mimo, że mam okropnego lenia co do nauki to i tak jakoś nie boje sie egzaminów, oprócz jednego ale i ten przeżyje:)
Ostatnio koleżanka opowiadała mi jak jedna profesorka u nich powiedziała, że pokaże, że u niej nawet ci najlepsi nie zdają i właśnie ci najlepsi oblewali, wszystkie poprawki, komisa też im oblała i dopiero na warunku im zaliczyła... dodam, że to było przed samą obrona licencjata i to właśnie koleżanka należała do tych osób najlepszych z grupy... jacy niektórzy profesorzy są dziwni to szok... :roll:
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sesja regzaminacyjna

Post autor: Linka »

JaGaKi pisze:Zalezy od kierunku, rodzaju studiów i profesora. U mnie zaliczenie z matematyki uzyskało 2 osoby na 50 ;p
u mnie było bardzo podobnie. To był egzamin z analizy, ja na szczęście miałam zwolnienie po 5 z ćwiczeń, ale z tych co pisali egzamin zdały 2 osoby, które... miały zadania rozwiązane, przez osobę która też miała 5 z ćwiczeń.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ