Angielski na mp3 proszę o pomoc

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
boczek952
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 25.05.2013, 00:35
Płeć: mężczyzna

Angielski na mp3 proszę o pomoc

Post autor: boczek952 »

Witam poszukuję nagrań mp3 do pobrania z języka angielskiego , muszę podszkolić swój język a słyszałem że taka nauka to bardzo dobry pomysł . Za darmo lub za niewielką opłatą. Znacie jakieś dobre strony?
pablosmaximos
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 25.06.2013, 17:35
Płeć: mężczyzna

Re: Angielski na mp3 proszę o pomoc

Post autor: pablosmaximos »

Myślę że najlepsze są lekcje w formie nagrań audio w oparciu o znaną metode 5s. Na pewno jedna z najlepszych i najbardziej efektownych metod szybkiego opanowania języka obcego. Szybko są wymierne efekty o czym sam się przekonałem. Ten sposób nauki pozwolił naprawdę szybko opanować wymagany zakres zwłaszcza słownictwa. Szybko przynosi wymierne efekty a na postępy w nauce nie trzeba długo czekać. Gwarantuję że u Ciebie będzie tak samo. Mogę zaproponować stronkę [metoda5s.pl/angielski-mp3/] , którą niedawno znalazłem i naprawdę ułatwiła mi ona znacznie naukę angielskiego. Także gorąco ją polecam. Jest rewelacyjna.
aktywnalala
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 26.06.2013, 10:01
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Żory

Re: Angielski na mp3 proszę o pomoc

Post autor: aktywnalala »

Poszukaj na angielski.edu.pl - kiedyś było tam niezłe archiwum plików audio do pobrania z strony.
Alicja09
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 03.06.2012, 14:08
Płeć: kobieta

Re: Angielski na mp3 proszę o pomoc

Post autor: Alicja09 »

Bardzo dużo filmików i lekcji angielskiego, widziałam na You Tube.
Nie ma raczej problemu z ich pobraniem.
ODPOWIEDZ