ktO sie bOi...?

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

ktO sie bOi...?

Post autor: SkaTe_GirL »

We wrzesniu tegO roku ide do noffej budy :? Skonczylam gimnazjum i ze tak powiem wkraczam w nowy etap Ale powiem wam zEEeE strasznie sie boje spotkania z nowymi ludzmi. :roll: Przez 9 lat widzialam te same pyski ;) ktore przyzwyczaily sie do mojego stylu bycia itd. z reszta ja tyz sie przyzwyczailam do nich.A teraz..?Co to bedzie.. Znow walka o byt :\ Bleah...Tym bardziej ze mam w*j*ba*n* w kosmos klase. 30 osob i tylko jeden chlopak :? Buehehe :\ A Wy jak to jest czy bylo z wami? Boicie/baliscie sie nowej szkOly...nowej klasy?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Anuś »

wiesz, ja tez ide do nowej szkoly i tez sie boje...zwlaszcza ze to szkola nie w moim miescie...:) ale mam nadzieje ze bedzieok, bo ide na mat infe i wiekszosc to beda chlopcy :) no i idzie ze mna jedna z moich przyjaciolek :) i mam nadzieje ze wszystko bedzie cool!! pozdrawiam i owodzenia w nowej szkole!!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Montana »

Ja nie balam sie nowej szkolki, byc mozec dlatego, ze poszlam do LO do mojego miasteczka, gdzie sie prawie wszyscy znaja(chociaz z widzienia). Poza tym mam wielu znajomych w straszych klasach, wiec nie balam sie kotowania ;) a w mojej klasie jest 7 chlopakow na 23 laski :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Paweł »

Ja podobna sytuacje mialem rok temu. Też skonczylem gimnazjum i musialem rozstac sie z moja ukochana klasa, z którą spedziłem 9 lat... a z niektórymi nawet 13!!! Nie wyobrażałem sobie tego zupelnie, tym bardziej, ze w mojej klasie mialy byc tylko 3 dziewczyny (wkoncu sie okazalo ze sa 2 :> ).

Ale nie jest tak zle... To tylko kwestia czasu, przyzwyczajenia sie do nowych warunków. Ogólnie na pewno jakos sie z nimi zżyjesz, zreszta kto Ci zabrania utrzymania kontaktu ze stara klasą? 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Wang »

ja gdy szedłem do nowej szkoły miałem obawy, a to dlatego, że nie znałem ani jeden osoby z całej budy. Dosłownie nikogo... musiałem się jakoś szybko zaklimatyzować. Pierwszy dni były takie troche dziwne... cisza na lekcjach, na przerwach mało osób rozmawiało... ale teraz ide do 4 klasy i uwielbiam swoją klase. Mam tam wielu przyjaciół wartych siebie. W całej szkole mam świetnych znajomych... dużo mi pomogła gra w reprezentacji szkoły w kosza.... wtedy się zapoznało pół szkoły. A szkołe mam dużą. A teraz na początku roku będzie dopiero fajna zabawy... jak nowi przyjdą :D

;)
Veni Vidi Vici
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: SkaTe_GirL »

Montana pisze:a w mojej klasie jest 7 chlopakow na 23 laski :)
Ja mam jeszcze lepiej.W klasie 30 osob w czym 1 (TYLKO!!! bUUuuuuu) chlopak i 29 dziewczyn...no masakra... hehehe
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: ::PiotreK:: »

ja sie nieboje nowej szkoly w klasie mam 14 dziewczyn 21 chlopaków troche ludzi z mojej nowej klasy znam nawet niewiem jak ich poznalem kotowania sie nieboje chodziaz kilka osób mi obiecalo ze mnie dopadnie :p
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Roshowa »

a ja szkole nadal tą samą mam ... choc nie wiem czy nie wolalabym naweet zmeinić troche klimacik i chłopaczków =))) ohhhhhh nawet mam juz wymarzoną klase wymyśloną hihihi :PP No więc i tak nei znacie ale krotki opisik moge dac kazdej osoby

1. ja noo to nei bede sie rozpsiywac =))]
2. Jonasz / Johny czyli moja milosc miekszajaca w niemczech, spotykana ogolnie raz na rok z roczna przerwa wogle nie spotykania :P
3. Asia czyli moja najlepsza psióła
4. Martyna czyli jej siorstra ktora ejst calkiem fajna =))
5. Kasia czyli kolejna psiola choc troche cicha jest :PP
6. Emil i Wiktor czyli mlodsze podobienstwa Johnego (to dla psiolek :PP)
7. Olga czyli psiola kolejna
8. lukasz to dla olgi prezent :PP
9. damiany 2 i jeden er zeby byli zazdrosni (khekhe, ale damiany to tylko koledzy byli :PP)
10. hmmmm moze lis ale bez zadnych koelzanek i kolegow zeby ja upakarzac ciagle
11. mrowa bo on fajny byl :P
12. eeee i ejszcze kilku fajnych kolesi dla qmpelek i kilka qmpelek dla kolesi :P
Catzz Rulzz!
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Luki »

uhuh :> ja tez ide do nowej szkoły :> 30 km od mojej siedziby ;> ale ide z paroma kumplami i kolezankami wiec bedzie lussss ;P na przerwie sie na fajka wyskoczy to zaraz paru nowych ludzi sie pozna ;>
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Basko »

Ja również idę teraz do liceum i nie ukrywam , że z lekka się boje, ale nie będzie tak źle bo znam pare osób z mojej nowej klasy, no i mój misiek też idzie do tej szkoły, więc nie będę sie narazie pzrejmować.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Paweł »

lol... sorki, ale musiałem odkopać ten temat :mrgreen: :lol:
SkaTe_GirL pisze:We wrzesniu tegO roku ide do noffej budy :? Skonczylam gimnazjum i ze tak powiem wkraczam w nowy etap Ale powiem wam zEEeE strasznie sie boje spotkania z nowymi ludzmi.
... i pomyśleć, że SkateGirl w tym roku ma maturkę....

I co, było tak źle? (pytanie do wszystkich)
A jak innym idzie teraz przyswajanie się do "nowego otoczenia"?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: SkaTe_GirL »

Paweł Florczak pisze:lol... sorki, ale musiałem odkopać ten temat :mrgreen: :lol:
SkaTe_GirL pisze:We wrzesniu tegO roku ide do noffej budy :? Skonczylam gimnazjum i ze tak powiem wkraczam w nowy etap Ale powiem wam zEEeE strasznie sie boje spotkania z nowymi ludzmi.
... i pomyśleć, że SkateGirl w tym roku ma maturkę....
No zobacz Pawelku jak dlugo juz tu jestem ; -))))
[ i jaka jestem juz stara ; -PPPPP ]
Paweł Florczak pisze:I co, było tak źle?
Jak to sie mowi... strach ma wielkie oczy...
Nie bylo tak zle, nie bylo ; -)

Ahhh, az mi sie lza zakrecila... kiedy ja ten temat zaczelam ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
*nineczka*
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 16.12.2005, 11:41
Lokalizacja: warszaffka

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: *nineczka* »

ja tez teraz bede szla ale nie wie czy sie boje..na razie nie ale wiem ze jak juz bedzi lipiec lub sierpien to dopiero sie zacznie:D ale jak sobie mysle ze i tak jzu przez to przechodizlam jak szlam do gimnazjum to jest o wiele lepiej;)bo bylo supcio poznac nowe osobki;)i wydaje mi sie na razie z etak smao bedzie w liceum:)
moze to juz kiedys bylo..moze gdzies widzialam cie..kilka chwil spedzonych razem jakze dobrze cie znam...to ty...to ty...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Anuś »

ooo...jaki stary temat ;p

i ja juz koncze edukacje w 'nowej szkole' ;p hihi
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Megan7 »

eh no i ja tez:) wszyscy sie starzejemy:) wtedy balam sie nowej szkoly, a teraz boje sie studiow.. tego co bedzie...
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: ewelinka »

Niektorzy mowia, ze najpiekniejsze chwile spedzone sa w liceum...ehh....chyba jednak najlepsze sa na studiach...zycie studenckie...mmmm...to juz niedlugo :) nie moge sie doczekac :D:D
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: Paweł »

ewelinka pisze:to juz niedlugo :) nie moge sie doczekac :D:D
...i obudziła się nagle z krzykiem i przerazeniem na twarzy.

życie studenckie? :zdziwko:
jednak najlepiej było w przedszkolu :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: ewelinka »

No zobaczymy...Moze mi sie znudzi...Moze nie jest tak jak mowia...Ale chce sie przekonac na wlasnej skorze... :P

Hehe, a tymczasem....nie moge sie doczekac pojscia na studia, zaczecia wszystkiego od nowa...nowi ludzie, nowe zycie...chce sprobowac :)
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: shyduo »

moim zdaniem najlepiej było w gimnazjum. Tego okresu nigdy nie zapomnę :D
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: ktO sie bOi...?

Post autor: =MiLi= »

A ja nigdy nie będę tęskniła za podstawówką i gimnazjum ;P bleeeh... jak najdaleeej ;P jak wspominam liceum to łezka się kręci... ;P a studia jeszcze zobaczymy, na razie fajniusio :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ODPOWIEDZ