Jackass

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
Matrix
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 16.11.2005, 13:23

rkm

Post autor: Matrix »

Uważam iż w/w gostek pisząc o ekipie "rkm" nie wie że własnie ta ekipa zdobyła wyróżnienie na I festiwalu filmów extremalnych osobiście byłem na tym festiwalu i widziełem ten film. Moim skromnym zdaniem chlopaki z "rkm" mogli by spokojnie zdobyć I miejsce jeśli tylko koncepcja festiwalu nie skupiała by sie na filmach sportów extremalnych :emm:

Dodam jeszcze - jeśli by ktoś wpadł na pomysł zrobienia Festiwalu filmów typu Jackass to spokojnie "rkm" miał by to wygrane. Widziałem wiele Polskich jackassów i własnie ta ekipa jest na poziomie,dobry montaż i nie małpują orginalnego JACKASSA tylko stworzyli swój własny styl i za to SZACUNECZEK :mrgreen:

wiec zapraszam na ich strone: www.rkmovie.siemce.pl (gorąco polecam)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Jackass

Post autor: *MysterY* »

słabo bo zdjeć nie mają a mi się nie chce ściągać filmików wiec nie moge się wypowiedzieć :wink:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jackass

Post autor: vanessa »

::PiotreK:: pisze:no ja niewiem zeby jesc swój mocz no trzeba miec nasrane we lbie albo ciac sie karta

to sa prawdziwi masohisci
ja sie już przyzywczaiłam, moi bardzo bliscy koledzy (w tym kiedyś mój chłopak :lol: ) kręcą jackassy. Śmieję się z nimi, okres obrzydzenia i wstrętu minął.. ; ] oni z podniesioną głową twierdząże są artystami ;p - niech będzie i tak.. ; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jackass

Post autor: Linka »

Znam chyba większość odcinków Jackassow, które leciały na MTV :wink:
Jakiś rok temu wyszła druga część pełnometrażowego filmu, która była naprawdę śmieszna (oczywiście, jeśli ktoś lubi tego typu kino :P ). Moja koleżanka przez pewnien czas oglądała go codziennie, chociazby ulubione fragmenty ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Jackass

Post autor: shyduo »

Jak kogoś bawi Jackass to polecam jeszcze serię CKY :)
jajka12
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 26.08.2011, 23:18
Płeć: kobieta

Re: Jackass

Post autor: jajka12 »

hahaha najlepiej by bylo gdyby tak jeszcze weszli do kosciola w samych stringach podczas mszy i do ksiedza jestem party boy :D:D:D:D:D:D:D:D:D
kobieta102
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 16.12.2012, 23:22
Płeć: kobieta

Re: Jackass

Post autor: kobieta102 »

Jackass – amerykański program rozrywkowy, emitowany przez stację MTV w latach 2000-2002, pokazujący ludzi wykonujących różne niebezpieczne, brutalne i szokujące wyczyny kaskaderskie i dowcipy. Jest to program, który z założenia ma szokować odbiorcę. Twórcami scenariusza i głównymi aktorami są kaskaderzy wywodzący się ze środowiska skate i BMX. Szczegółowo przedstawione kaskaderskie wyczyny powiązane są z niepoprawnym politycznie żartem. Popisy grupy często ocierają się o masochizm (okaleczanie się na różne sposoby, zjeżdżanie z niebezpiecznych stoków, pływanie na różnych nietypowych przedmiotach, czy zabawy z agresywnymi zwierzętami – rekinami czy krokodylami).

Program był przepustką do telewizyjnej i aktorskiej kariery dla Johnny'ego Knoxville'a i Bama Margery. Od 2002 roku powstało pięć pełnometrażowych filmów. Jackass to najpopularniejszy program kanału MTV i na fali jego popularności powstało kilka innych programów takich jak: Viva la Bam, Wildboyz, Homewrecker, Dr. Steve-O i Blastazoid.
Madeline1
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 02.02.2013, 01:09
Płeć: kobieta

Re: Jackass

Post autor: Madeline1 »

Ostatnia cześć jaka wyszła to jackass 3.5
aneczka80
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 23.02.2013, 21:58
Płeć: kobieta

Re: Jackass

Post autor: aneczka80 »

To sa fajne filmy tyle tego widziałem to po tym wszystkim samiechawe załapałem niezła. Ludzie maja fajne pomysły i je wykonuja a przy tym to nakrecaja.
barcelona90
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 26.02.2013, 23:35
Płeć: kobieta

Re: Jackass

Post autor: barcelona90 »

no ja niewiem zeby jesc swój mocz no trzeba miec nasrane we lbie albo ciac sie karta

to sa prawdziwi masohisci
lucycandy
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 04.05.2013, 10:28
Płeć: kobieta

Re: Jackass

Post autor: lucycandy »

Hallo, ich bin lucycandy.I wie Spiel games.Like diesenWow Gold Kaufen,GW2 Gold,Wow Gold und Diablo 3 Gold Kaufen.Jedermann interessant? Ich hoffe jemand kann palywith me.
tro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 08.05.2013, 13:26
Płeć: mężczyzna

Re: Jackass

Post autor: tro »

nie przepadam za tego typu rozrywką
Mr.White
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 28.05.2013, 23:15
Płeć: kobieta

Re: Jackass

Post autor: Mr.White »

widzieliscie DJANGO?
Kris
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 05.06.2013, 18:40
Płeć: mężczyzna

Re: Jackass

Post autor: Kris »

Mr.White pisze:widzieliscie DJANGO?

Wiadomo...Django bardzo dobry. Zresztą QT nie schodzi nigdy poniżej pewnego poziomu.
wszystko płynie
ODPOWIEDZ