Wszyscy Jesteśmy Chrystusami

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Wszyscy Jesteśmy Chrystusami

Post autor: ::PiotreK:: »

co o nim sądzicie ???

ja oberzjałem 2 razy już.

bardzo fajny film, nakręcony troche inaczej przez co robi sie ciekawy, no i te nawiązania do cierpienia chrystusa, całkiem nieźle wyszło.

do tego dochodzi jak dla mnie świetna gra Chyry i Konrada i nie wiem czemu strasznie lubie tego chłopaka co grał najstarszego syna, nie wiem jak on sie nazywa.


// Phantom: Piootruuuuuśś :> przeca ja ortografii od Ciebie nie chcę.. i nawet o interpunkcji nie wspomnę... no ale żeby tyle błahych literówek? o.O` ;-P
Ostatnio zmieniony 05.05.2006, 23:30 przez ::PiotreK::, łącznie zmieniany 2 razy.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wszyscy Jesteśmy Chrystusami

Post autor: vanessa »

ja nie oglądałam jeszcze, ale słyszałam, że jest bardzo smutny. W końcu dramat.
Oglądałam 'Dzień Świra' i podobał mi się, obawiałam sie ta drugą część będzie gorsza ;>
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Wszyscy Jesteśmy Chrystusami

Post autor: ::PiotreK:: »

to niejest druga częśc Dnia swira :> jedyne co wiąze ten film z dniem świra jest ten sam reżyser Ci sami aktorzy ale od połowy filmu i kilka tekstów no jeszcze sposób mówienia
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Wszyscy Jesteśmy Chrystusami

Post autor: stefan »

to nie miała być druga część "Dnia świra". postać Miauczyńskiego pojawia się w wielu filmach Koterskiego, sam Adaśś doczekał się życiorysu. weźcie ulotkę z filmu i popatrzcie na tył ;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wszyscy Jesteśmy Chrystusami

Post autor: Paweł »

słyszałem własnie ze wiele osóhb traktuje ten film jako drugą cześć Dnia Świra... bądź co bądź filmy są czesto porównywane, no i w sumie w pewnym sensie podobne.

osobiście widziałem zapowiedzi w kinie i necie, jakoś nie zamierzam się wybrać na ten film. nie lezy mi po prostu ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wszyscy Jesteśmy Chrystusami

Post autor: =MiLi= »

Moi rodzice to dziś oglądali.. mojej Mamie się strasznie ale to strasznie nie podobał a Tata stwierdził, że przeciętny taki... może obejrzę... zobaczymy, na razie nie bardzo mam ochotę :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
rav
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 07.08.2006, 03:54
Lokalizacja: kraina deszczowców

Re: Wszyscy Jesteśmy Chrystusami

Post autor: rav »

Ja ogladalem. Film zorbil na mnie duze wrazenie, glownie dlatego, ze po czesci dotyczyl mojego zycia. Odzwierciedla doslownie wszystko co czuje rodzina osoby uzaleznionej. Dodatkowo swietna gra aktorow. Jak dla mnie najlepszy polski film.
agatka
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 03.08.2006, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Wszyscy Jesteśmy Chrystusami

Post autor: agatka »

ja też jakoś nie mam narazie ochoty na obejrzenie... wszyscy chwalą Dzień świra, że śmieszny itd. mnie on raczej przerażał i nie mam ochoty na więcej
..."A ona krążyła coraz szybciej... niczym zagubiony motyl"...
rav
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 07.08.2006, 03:54
Lokalizacja: kraina deszczowców

Re: Wszyscy Jesteśmy Chrystusami

Post autor: rav »

Co prawda z Dznia swira mozna bylo sie posmiac, ale to nie byla komedia typu poranek kojota. Podbnie jest z Wszyscy jestesmy chrystusami, jezeli ktos chce sie posmiac, niech idzie na cos innego.
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Wszyscy Jesteśmy Chrystusami

Post autor: pietruszka »

oglądałam ten film wczoraj... potem płakałam... a potem stwierdziłam przyczynę: za dużo mnie było w tym filmie. jestem... częścią scenariusza i bezimiennie pojawiam się w każdej scenie... boli mnie serce... smutek... bardzo... ja wiem że to tylko symbolika i ten film można odczytywać na wiele sposobów.... ale temat i to co zostało wybrane na wątek główny... jest mi bliskie... aż za bardzo...:(
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ODPOWIEDZ