Lista Schinddlera

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Lista Schinddlera

Post autor: pietruszka »

to jeden z tych filmów po których nie mogłam zasnąć... zapada w pamięć.. realistyczny cholernie... a moja mama mówi że by nie obejrzała bo by jej serce pękło...
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
niezapominajka
Młody aktywny
Posty: 56
Rejestracja: 04.05.2006, 10:47
Lokalizacja: Włocławek

Re: Lista Schinddlera

Post autor: niezapominajka »

glośno o tym filmie...wszyscy o nim przez jakis czas gadali a ja nie wiem o czym on tak naprwde jest...może mały skrót, co?
''Jestem tym, kim może być każdy z nas jeśli słucha swego serca.Człowiekiem, którego zachwyca tajemnica życia, który dostrzega cuda i czerpie radość z tego co robi''
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Lista Schinddlera

Post autor: pietruszka »

film jest o żydach, a konkretnie o gosciu który żydem nie był ale sporo ich uratował od życie w obozie koncentracyjnym pod pretekstem naboru do pracy w fabryce broni [a broń była lipna bo nie chciał żeby niemcy wojne wygrali] naprawde polecam obejrzeć, takie rzeczy uświadamiają
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
n4tasha
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 20.06.2013, 16:40
Płeć: kobieta

Re: Lista Schinddlera

Post autor: n4tasha »

Bardzo dobry film, ma w sobie historię, polecam!
ODPOWIEDZ