Silent Hill (film)

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Silent Hill (film)

Post autor: Paweł »

część może kojrzy grę, a jezeli nie to nic straconego.


Film zaliczony jest do horrorów, pomimo to i tak polecam go ludziom o słabych "nerwach".

W skrócie. Małżeństwo adoptowało dziewczynke, która miewa dziwne sny (lunatykuje). Okrywają, że najprawdopodobniej pochodzi z miasta Silent Hill, które niegdys całe spłoneło z powody pożaru w kopalni znajdującej sie pod nim. Matka z córką pojechały tam. Córka sie zgubiła .... i się zaczeło :)

Film na prawdę bardzo gorąco polecam! Jeden z lepszych, jezeli nie najlepszy film grany obecnie w kinach (multi) i chyba najlepszy horror od dośc sporego czasu ;>
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
martunia
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 13.08.2005, 23:58

Re: Silent Hill (film)

Post autor: martunia »

Film beznadziejny, a po kilku częściach gry od zawsze chciałam zobaczyć jak im by wyszedł. Do połowy jeszcze jeszcze, ale potem ten motyw z kościołem itp. - do bani. Ktoś to na filmwebie dobrze podsumował - lepiej obejrzeć 5 razy trailer niż iść na film. Poza tym zepsuli końcówkę. Dodam, że jesteś pierwszą osobą, która dobrze się wypowiedziała o tym filmie. Jeśli ktoś zamierza go obejrzeć, poczytajcie sobie najpierw komentarze na filmweb.pl
Ostatnio zmieniony 21.06.2006, 09:32 przez martunia, łącznie zmieniany 1 raz.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Silent Hill (film)

Post autor: Paweł »

hehe... Ty z kolei jestes pierwszą osobą, która źle się wypowiedziała o tym filmie.

Wszystkie osoby ktore znam i były na tym filmie mówia o nim jak najbardzej pozytywnie :]
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
martunia
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 13.08.2005, 23:58

Re: Silent Hill (film)

Post autor: martunia »

A grały w grę czy nie? Jak ktoś grał to spodziewał się dużo więcej. Jak nie grał to musiał myśleć, że to niezła schiza ;-)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Silent Hill (film)

Post autor: JaGaKi »

Jak nie grał to myśli że to shit :P bo to moim zdaniem taki głupkowaty horror... nic do strachu. Jedyne co mi mógł pokazać ten film to to, że ludźmi się da manipulować i żaden fanatyzm nie jest dobry. A takto nie poczułem wogole adrenaliny podczas oglądania tego filmu i nie podobał mi się (mojej mamie też nie - a pracowała w dystrubycji filmów).. Lepiej oglądnąć Resident Evila :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Silent Hill (film)

Post autor: *MysterY* »

hehe a mnie sie najbardziej podobala scenka jak taki ludzik ciagnol mieczyk i tak fajnie sie ocieral ten miecz o podloge =)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
rav
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 07.08.2006, 03:54
Lokalizacja: kraina deszczowców

Re: Silent Hill (film)

Post autor: rav »

Nie gralem w gre. Film mi sie nie spodobal, slaby.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Silent Hill (film)

Post autor: Anuś »

zapowiadalo sie niezle...ale film bez tolku troche;p mi sie nie bardzo podobal:)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
n4tasha
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 20.06.2013, 16:40
Płeć: kobieta

Re: Silent Hill (film)

Post autor: n4tasha »

Ja również nie grałam w grę a film klapa jak dla mnie ;)
Kolbi
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 05.08.2013, 09:37
Płeć: mężczyzna

Re: Silent Hill (film)

Post autor: Kolbi »

Mi film się podoba. Co prawda szału nie robi, ale jak dla mnie pozytyw. Gry komputerowej nie przebije, ale daje radę:)
ODPOWIEDZ