Amores Perros

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Amores Perros

Post autor: pietruszka »

film nakręcony w podobnej konwencji co 21gram i Babel. kilka historii, kilka żyć które łączy jedno wydarzenie. bardzo mi się podobał. polecam.

wasze wrażenia?
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Amores Perros

Post autor: stefan »

dość przyjemny, także dzięki temu że zagrali aktorzy których wcześniej nie miałem możliwości widzieć w innych produkcjach.

bardzo trafnie oddany (przynajmniej z tego co mi wiadomo) miejski klimat, fascynująca historia i bardzo dobra gra - ogólnie wielki plus, ale...

no właśnie - ale.
czegoś mi tam brakowało, czegoś co zapierałoby dech w piersi - nie wiem czego. ale właśnie z powodu tego "czegoś" maksa dać nie mogę.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Amores Perros

Post autor: ::PiotreK:: »

to prawda świetny film bardzo rusza człowiekiem kazdy z tych filmów daje dużo do myślenia
ale Stefan ma racje czegoś w tym filmie brakuje czego nie brakuje np w babelu widać ze ten reżyser rozwijał sie z każdym filmem
ODPOWIEDZ