Na co aktualnie warto iść do kina?

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Na co aktualnie warto iść do kina?

Post autor: dominika »

Jak już piszecie w tym dziale, to często psizecie o filmach, ktore już danwo wyszły z kin...a ja teraz będe mieć troche czasu i mam ochote wybrać się o kina..tylko mam problem:na co? zastanawiam się nad Testosteronem, ale kilkanaście osób z którymi rozmawiałam o tym filmie twierdzi, że nie warto... więc może jakieś inne propozycje? Który z aktualnie grnaych filmów jest wart obejrzenia?(wydaje mi się że ten temat będzie zawsze aktualny, bęzie tu można dopisywać kolejne posty do bierzących nowości)
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Na co aktualnie warto iść do kina?

Post autor: melOn »

przecież są tu recenzje najnowszych filmów, które jeszcze grają w kinach?
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Na co aktualnie warto iść do kina?

Post autor: czarownica333 »

offtop: dominika, masz w podpisie linka do strony o kulturze rozmowy internetowej, tam jest WYRAŹNA mowa o pisaniu poprawnie, bez nadmiernej ilości błędów.
Dwie opcje: albo nie przeczytałaś tego, co napisałaś powyżej, albo tego, co nam polecasz jako przeczytania warte... /koniec offtopa

a tak już na temat, to jak już melOn napisała, obstawiam, że 50% tego działu jest odpowiedzią na Twoje pytanie... (ach, to czytanie ze zrozumieniem...)
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Na co aktualnie warto iść do kina?

Post autor: dominika »

niby są..ale poza może 2 tak naprawde aktualnymi recenzjami to ja nic tu nie widze;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Na co aktualnie warto iść do kina?

Post autor: Paweł »

to zalezy do tego co lubisz, z kim idzisz itp...

Jeżeli np. chcesz sie wybrac z drugą połówką to polecam "Prosto w serce".
"Testosteron" średnio... bardziej podobała mi się juz ta pierwsza propozcja.

Jeżeli lubisz pośmiać się z Robina Williamsa to polecam "Człowiek Roku" choć osobiście jeszcze sie nie wybrałem.

Jeżeli ze znajomymi to może 300stu?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Na co aktualnie warto iść do kina?

Post autor: vanessa »

a wg mnie nie ma nic kompletnie ciekawego w kinie na czas obecny.

Jest jeden nowy film reżyserii Ch. Nolana - twórcy takich filmów jak "memento" czy "bezsenność", pt "Prestiż". Film jest ogólnie o sztuce iluzji. Jest naprawdę godny polecenia. Nie spodziewałam się, że aż tak mi się spodoba. W rolach głównych Hugh Jackman i Scarlett Johansson. B a r d z o polecam ; )
Jedyny problem - nie będzie wersji kinowej, nie mam pojęcia czemu. Wielka szkoda.
Ale spokojnie można go 'zdobyć' jak się chce ;D
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ODPOWIEDZ