Transformers

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Transformers

Post autor: Paweł »

Transformers... pamietacie takie zabawki? Sam w dzieciństwie bawiłem sie samochodzikami, transformersami... ostre jazdy były ;-)

A film? Byl już ktoś?

Słyszałem, że świetny... generalnie kasa nie stracona, dobra zabawa.
A jak Wy oceniacie?

Oczywiście pomijam fabułe itp, bo wiadomo, że w tym wypadku bardziej chodzi o dobrą rozrywkę niż zaglębianie sie w treść.


Polecacie, warto?
I tak sie wybiore ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Transformers

Post autor: Martuśka »

myślałam żeby w ten weekend sie wybrać do kina właśnie na to mimo ze to nie mój ulubiony gatunek filmów :)
mam nadzieje ze ktoś powie czy warto na to iść bo jak nie to na jakąś bajkę pójdę :P
Man of war
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 13.02.2007, 19:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Transformers

Post autor: Man of war »

Film wystrzałowy! Nawet jak ktoś nie lubi takiego gatunku to nie wyrzuci pieniędzy w błoto(nie mówiąc o tych co oglądali serial animowany lub/i bawili się zabawkami transformerów.
O fabułę nie trzeba się martwić. Może nie jest wybitna, ale idealnie pasuje do takiej akcji. :mrgreen:
Hail And Kill!
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Transformers

Post autor: *MysterY* »

no to mogę powiedzieć że film bomba. Ciekawy jak dla mnie. Zresztą co by było nie ciekawe gdzie główną rolę grają samochody... baaa i to jeszcze jakie :D Chevrolet Camaro, Pontiac GTO, Ford Mustang normalnie suuuper :D :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ