Posłańcy

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Posłańcy

Post autor: Centi66691 »

Rodzina Solomonów wskutek problemów finansowych przenosi się na farmę. Kiedy przybywają na miejsce Royowi, głowie rodziny zostaje złożona oferta odkupienia ziemi. Ten jednak nie zgadza się na propozycje, gdyż uważa że przeprowadzka nie tylko uratuje budżet, ale również relacje rodzinne. Od momentu rozpakowania się w domu zaczynają dziać się dziwne rzeczy, które są ignorowane przez państwo Solomon. Jednak najmłodsze dziecko w rodzinie, kilkuletni chłopczyk, który wskutek wypadku stracił głos, potrafi dostrzec wszystko to co jest pomijane przez dorosłych. Pewnego dnia na farmie zjawia się nieznajomy mężczyzna szukający pracy. Pan Solomon zatrudnia go jako swojego pomocnika w polu.



Tragiczny film czy ktoś był ? ja byłem w sobotę i zaczął się o 21-30 i nie miałem chęci bo się później bym bał :D jak byłby straszny własnie jak byłby....Nic strasznego film do kitu nie polecam ? a czy ktoś na nim był ?
Ostatnio zmieniony 03.10.2007, 21:56 przez Centi66691, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
ODPOWIEDZ