Hinduskie filmy

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Hinduskie filmy

Post autor: robek »

Chciałem Was się zapytać kto z Was lubi bollywodzkie kino. Oglądaliście może jakiś film tego rodzaju? Bo ja np. jestem wielkim miłośnikiem niektórych tego typu produkcji. Lubie te filmy z uwagi na taneczną muzykę, śliczne krajobrazy, ciekawe ujęcia, fajną grę aktorów, czy interesujące historie. Dlatego tez polecam filmy Hum Tum (Ty i Ja), Czasem słońce, czasem deszcz, Monsunowe wesele, Salaam Namaste (Trudna droga do miłości), Chalte Chalte ( Blisko siebie), Mój kraj (Swades), Kal Ho Naa Ho (Gdyby jutra nie było), Fanaa (Przeznaczenie), Nigdy Nie Mów Żegnaj (Kabhi Alvida Naa Kehna).
Robek
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Hinduskie filmy

Post autor: Linka »

Oglądałam tylko "Salaam Namaste" i szczerze mówiąc byłam pozytywnie zaskoczona. Nie lubię tego typu romantycznych filmów z przewidywalnymi zakończeniami, ale akurat ten naprawdę mi się spodobał. Spodziewałam się typowej "telenoweli w jednym odcinku", a jednak film wyglądał trochę inaczej. Duża dawka humoru i historia dosyć ciekawa. Wkurzały mnie tylko trochę musicalowe wstawki, ale one też zawierały żartobliwe sytuacje.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Queensberry
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 08.01.2011, 20:38
Płeć: kobieta

Re: Hinduskie filmy

Post autor: Queensberry »

czasem oglądam
najpiekniejszy film bollywoodu to "czasem słońce czasem deszcz"

film oceniam 9.5/10

ps. jeden z nielicznych filmów który mnie wzruszył i choć jest długi widziałam go kilka razy

POLECAM!
ODPOWIEDZ