Czy lubicie reklamy z aktorami?

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
soroki
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 08.12.2006, 10:20

Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: soroki »

Reklama jest wiele, lepsze i gorsze. Można w nich zobaczyć panią Krysie z mięsnego ale i można trafić np. na Cezarego Pazurę. Ja np. zdecydowanie oglądać reklamy w których jest ktoś znany. A czy Wam to robi jakąś różnicę?
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: Centi66691 »

Wydaje mi się że to nie robi dla mnie dużego znaczenia :D

Ale reklama Chanel z Nicol Kidman xD :D Boska
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: Linka »

Nie patzę na reklamy kategorią, czy jest w niej ktoś znany. Wystarczy, że reklama jest interesująca i śmieszna- wtedy mi się podoba.
Ostatnio strasznie nie podoba mi się reklama z jedną aktorką (nie pamiętam jak się nazywa- grała chyba w złotopolskich), która reklamuje wodę mineralna i wynurza się z wody pokazując biust spod mokrej, bardzo prześwitującej bluzki. Jak dla mnie żadna kobieta nie powinna w ten sposób pokazywać się w publicznej reklamie, tym bardziej wtedy gdy spodziewa się dziecka.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: =MiLi= »

Nie zwracam uwagi na to czy w reklamie jest ktoś znany czy nie - reklama dla mnie być zabawna i interesująca. Ostatnio spodobała mi się reklama Play - do czech to ja mam za darmo ;) chociaż innych reklam play nie lubiłam... podobnie jak nie cierpię reklam Heyah.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: Anuś »

Aktorzy powinni grac w filmach i teatrach a nie w reklamach...;]
troche takie sprzedawanie sie za pieniadze...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: JaGaKi »

Anuś - śmieszne stwierdzenie. A jak idziesz do pracy to co robisz? Chyba sprzedajesz swój czas za pieniądze. Czyż nie?:P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: Martuśka »

Gdy aktorzy grają w reklamach to znaczy, ze spadają na psy... widocznie nie mają niczego lepszego i zgadzają sie na te marne reklamy... najbardziej drażni mnie reklama Pura z ta aktorką i ten jeden grosz wrrr... koszmar ogólnie staram sie nie oglądać reklam bo robią wodę z mózgu dlatego wychodzę jak mogę z pokoju albo przełączam na inny kanał...
punktu
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 26.09.2006, 12:44

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: punktu »

Mi robi to różnicę. Zdecydowanie bardziej mi się podobają reklamy w których jest na co popatrzeć. Np. taki Kondrat. Widzieliście to? http://www.dailymotion.com/video/x5nwbg ... ondrat_fun
Jak dla mnie czad i się zastanawiam czy będzie jakaś kontynuacja:P
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: Anuś »

JaGaKi pisze:Anuś - śmieszne stwierdzenie. A jak idziesz do pracy to co robisz? Chyba sprzedajesz swój czas za pieniądze. Czyż nie?:P
A prawdziwy aktor gra w filmie/teatrze czy w reklamie?:)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: JaGaKi »

A serialowi bohaterzy to też aktorzy czy już nie?:P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
soroki
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 08.12.2006, 10:20

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: soroki »

Hehe, kto to wie wszystko. Jak dla mnie prawdziwy aktor w sumie powinen być wszechstronny i mieć wyczucie smaku co do roli w którą się wcieli. Widadomo że jednym idzie lepiej w serialu, innym w teatrze a jeszcze innym w reklamie. I jeżeli się przyjemnie patrzy na taką osobę to nie ważne gdzie go możemy oglądać:)
punktu
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 26.09.2006, 12:44

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: punktu »

No jeszcze mi przyszło do głowy apropo Kondrata że może coś powie o hajsie jaki zarabia. To by mogło być interesujące.
Właśnie kolejny plus dla aktrów za reklamy jest taki że dostają za to kupe kasy:)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: Anuś »

JaGaKi pisze:A serialowi bohaterzy to też aktorzy czy już nie?:P
Dla mnie aktor (czy kazdy inny mozliwy zawod) to osoba ktora ma przede wszystkim wyksztalcenie w danym kierunku:) A nie Kasia Cichopek pani psycholog;p;)

Wiadomo, ze sa wyjatki (ktos moze sicznie slicznie slicznie malowac/rysowac bez wyksztalcenia artystyczno plastycznego..) ale wyjatek potwierdza regule ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: stefan »

Anuś pisze:Dla mnie aktor (czy kazdy inny mozliwy zawod) to osoba ktora ma przede wszystkim wyksztalcenie w danym kierunku:) A nie Kasia Cichopek pani psycholog;p;)
nie mogę się zgodzić. jest całkiem sporo wspaniałych aktorów, którzy mają inny zawód wyuczony niż wykonują i niekoniecznie są to 'gwiazdki' typu Cichopek, ale chociażby Edward Norton.

wiele osób wykonuje inny zawód niż wyuczony i nie jest to zjawisko występujące wyłącznie wśród aktorów, raczej ogólny nurt - powiedziałbym.

a co do udziału w reklamach... trudno powiedzieć. aktor to aktor, jego zadaniem jest zagranie pewnej postaci za określoną gażę. jeśli występuje w reklamie, trudno się nie zgodzić z tą definicją. gorzej jeśli sama osoba aktora ma mnie przekonać do konsumpcji jakiegoś produktu.

i choć pewnie można pomrukiwać 'eee, po co on tam gra, eee' - to robię zakład, że każdy z tego forum zgodziłby się zagrać w reklamie za takie stawki jakie proponuje się profesjonalistom czy znanym osobistościom. świadomość, że możesz w dzień czy dwa zarobić dość by zafundować sobie i rodzinie wygodne wczasy wystarcza, by podpisać kontrakt. sam w każdym razie tak bym na pewno zrobił.
punktu
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 26.09.2006, 12:44

Re: Czy lubicie reklamy z aktorami?

Post autor: punktu »

Zgadzam sie że każdy z nas by zagrał w reklamie bo wiadomo że kasa w życiu jest niezbędna :D I to jestszcze taka duża jak za udział w takiej opcji.
Co do Kondrata to w końcu sie pojawił cały wywiad tutaj Szczerze mówiąc to się spodziewałem innej odpowiedzi, ale ta wersja jest kozacka:P
ODPOWIEDZ