SIEROCINIEC

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

SIEROCINIEC

Post autor: amix »

Filmik twórców "Labirynt Fauna" :D

Ogólnie premiera filmu była prawie 2 miesiące temu, film trochę specyficzny, trudny do określenia gatunek. Film na którym w jednym momencie "umierałam" ze strachu :? , a chwile później płacze :cry:
Według mnie jest to jeden z nie wielu filmów ostatnim czasu który mogę naprawdę polecić :hihi:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: SIEROCINIEC

Post autor: Anuś »

mi tez sie baaardzo podobal.. nie jakis horror z milionem krwi i innych świństw (bleah..).
Polecam polecam polecam:)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: SIEROCINIEC

Post autor: Martuśka »

nie widziałam ale wiem ze w poznaniu za darmo można go zobaczyć w kinie letnim przy jednej z galerii 5-ego lipca :)
jak polecacie to znaczy że chyba warto obejrzeć :)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: SIEROCINIEC

Post autor: JaGaKi »

Nie podobał mi się. Film przewidywalny, kiepski klimat. Ogolnie to się strasznie wydenerwowałem.
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: SIEROCINIEC

Post autor: GoSiAcZeK »

Mnie się podobał, ale chyba był lekko przereklamowany, bo spodziewałam się czegoś więcej. Ogólnie można obejrzeć ;)
13.02.2005 r.

A. ;**
Mexter
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 26.03.2009, 08:29

Re: SIEROCINIEC

Post autor: Mexter »

Film fajny, lubię horrory, które mają w sobie klimat, natomiast co mi się nie podobało w tym filmie to zakończenie. Mianowicie podobne zakończenie było w filmie Szepty w mroku z 2004 roku także oglądając Sierociniec miałem wrażenie że coś zostało skopiowane...
"Trzeba absolutnie zmienić sztab szkoleniowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie może być tak, że nie ma tam fachowców!" - Dariusz Szpakowski

KUPUJMY POLSKIE RAP PŁYTY
Igga
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 28.04.2010, 09:35
Płeć: kobieta

Re: SIEROCINIEC

Post autor: Igga »

Film świetny. W ogóle to uwielbiam reżysera. Jego filmy zawsze są pełne klimatu..
Marudos
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 15.12.2012, 23:15
Płeć: mężczyzna

Re: SIEROCINIEC

Post autor: Marudos »

Filmik dobry. Może nie jest straszny, ale ma swój klimat:)
ODPOWIEDZ