Siedem dusz

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Siedem dusz

Post autor: Linka »

Siedem dusz to film tajemniczy i trzymający widza w zaciekawieniu do samego końca. Od początku niewiele wiemy i praktycznie ciągle musimy się czegoś domyślać, szukać zakończenia.
Mi się podobał, chociaż wiele osób nie lubi trudnych, wymagających ciągłej uwagi filmów.

http://www.filmweb.pl/f459974/Siedem+dusz,2008
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siedem dusz

Post autor: Anuś »

Czy ja wiem czy taki tajemniczy?;) co nieco da sie domyslec.. ;) Ale ciekawy, ciekawy :) I bardzo podobal mi sie Will Smith! Duzo lepiej wypadl tu niz w Hancock'u (tez z 2008 roku).
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Siedem dusz

Post autor: Virgin »

Na mnie film zrobil mega wrazenie. Nie sadzilam, ze tak moze sie skonczyc. Daaawno na filmie tak nie plakalam.
(Znowoz moj tato od razu wiedzial jak sie skonczy ;p )
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Queensberry
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 08.01.2011, 20:38
Płeć: kobieta

Re: Siedem dusz

Post autor: Queensberry »

siedem dusz... hm.. ten film wcale nie zrobił na mnie jakiegokolwiek wrażenia, wrecz przeciwnie znudził mnie<niestety>
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: Siedem dusz

Post autor: Kamilka »

na mnie również zrobił wrażenie... chyba obejrzę jeszcze raz :)
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
ODPOWIEDZ