Ciekawy film

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Stachu
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 11.09.2002, 19:15

Ciekawy film

Post autor: Stachu »

Ostatnio oglądałem :shock: bardzo, ciekawy i wciągający film pt. Horoba, była to opowieść o bardzo wesołym staruszku, który jak co dziennie chodził na cmentarz do swojej żonki zapalić znicza. Pewnego pięknego dnia zapalając 137 znicza w tym tygodniu, dostał niekontrolowany 3 WYLEW. Nie fortunnie upadając za pomnik było go słabo widać. Kiedy przyszły wielkie śniegi, przysypało dziada, na maxa. po okresie 3 miesięcy dziad zaczął kwitnąć i śmierdzieć, do tego stopnia ze majster który zamiatał niedaleko umiejscowiony chodnik porzygał się. Biedaczyna postanowiła sprawdzić co tak jebie :fala: . Ku jego zdziwieniu zobaczył dziada który był w pół zgniły, przez co bardzo waliło. Jeżeli chcesz obejzec dalsza część, wypożycz sobie film z wypożyczalni, ja wam dalej nie opowiem, bo przełączyłem na inny program na inny program z powodu zbyt wielkiego odoru. Ogółem film zawiera ciekawą ponura scenerie, dobra obsadę muzyczną, i niesamowity klimat. :lol: :D
Spaider
Młody aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 28.09.2002, 10:04

Re: Ciekawy film

Post autor: Spaider »

To jest jakis nowy film??
ODPOWIEDZ