Colin 4 demo

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
Fuzzy
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 02.02.2004, 22:32
Lokalizacja: sam nie wiem...

Colin 4 demo

Post autor: Fuzzy »

Jest już dostępny do pobrania, ma 150MB...
Grałem, ale jestem ciekawy waszych opini, bo dla mnie nadal COLIN2 is the best !!
Na świecie dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota... chociaż co do tego pierwszego nie ma pewności A. Einstein
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Colin 4 demo

Post autor: Paweł »

Moze jakis link...?

Co do Colina 2, to sie zgadzam... zreszta co do 3 nie moge sie nawet wypowiadac, bo nie gralem... ale dwójka i tak jest ruuuuulez :D :lol: :twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
MRS Mariusz
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 01.06.2004, 21:09
Lokalizacja: Trzemeśnia

Re: Colin 4 demo

Post autor: MRS Mariusz »

Paweł Florczak pisze:Moze jakis link...?

Co do Colina 2, to sie zgadzam... zreszta co do 3 nie moge sie nawet wypowiadac, bo nie gralem... ale dwójka i tak jest ruuuuulez :D :lol: :twisted:
Też myślę że najlepszy jest Colin Mc Rae Rally 2.0 :tak:
Darkey
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 09.06.2004, 14:57
Lokalizacja: C.K

Re: Colin 4 demo

Post autor: Darkey »

Ja mam juz Colina 4 FULL VERSION i jest naprawde super dużo lepsze wyscigi niż pozostałe czesci w szczególnosci widac zmiane grafiki 8)
MRS Mariusz
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 01.06.2004, 21:09
Lokalizacja: Trzemeśnia

Re: Colin 4 demo

Post autor: MRS Mariusz »

Darkey pisze:Ja mam juz Colina 4 FULL VERSION i jest naprawde super dużo lepsze wyscigi niż pozostałe czesci w szczególnosci widac zmiane grafiki 8)
Ja też mam pełna wersję - ale wobec graczy jednak najlepszą grą jest dwójka. Przyznaję Ci rację faktycznie czwórka ma " wypaśna " grafikę :tak: i jest dużo lepsza od trójki :D lecz dwójka dla mnie zostanie kultową grą z tej serii.

Pozdrawiam :jeee:
ODPOWIEDZ