The Sims 2

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
Mokotowianka
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 27.09.2004, 15:47
Lokalizacja: Warszawa

The Sims 2

Post autor: Mokotowianka »

Ma juz moze ktos The Sims2 podoba sie wam. Ja bym z checia sobie ja kupila ale nie mam narazie na nia forsy :( A wogole sa tu jacys fajni The Sims?
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: The Sims 2

Post autor: ::PiotreK:: »

mój kolega ma na pewno ale od niego niebrałem a jak chcesz to sobie sciągnij z www.torrent.org.pl tu naopewno jest
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: The Sims 2

Post autor: Paweł »

fani? No ba! :mrgreen:

Pamietam jak kiedys grywałem to godzinami...

Teraz nie mam czasu, kasy itd. ale superowo, że wyszła 2 część... może gdzieś na przełomie czerwca i lipca uda mi się w nią zagrać :wink:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: The Sims 2

Post autor: amix »

Ja właśnie sobie załatwiam SIMS 2 i mam nadzieje że juz we wtorek będe miała. Pierwsza część z prawie wszystkimi dodatkami tak mnie wciągneła, że potrafiłam do 2 w nocy siedzieć i grać :hihi:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: The Sims 2

Post autor: *MysterY* »

Nie wiem dlaczego ale ta gierka mnie nie pociąga jeste jakaś taka nudna, czasami jak nie mam żadnych gier to wtedy sobie zbuduje domek w ramach rysunku technicznego tj. robie podkłady budowlane a potem sobie buduje w Simsach. :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: The Sims 2

Post autor: amix »

To chyba nie grałeś jeszcze w Sims 2. to jest najlepsze gra. Prawie jak prawdziwe życie. Musisz spełniać pragnienia sima i unikać spełnienie jego obaw. Można stworzyć sima w 5 stadiach życia : małe dziecko, dziecko, nastolatek, dorosły i emeryt. Są 3 miasteczka do wyboru i wiele wiel nowych super rzeczy. Polecam !!!!!! :tak:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

uu

Post autor: dominika »

właśnie sobie ściągam:P program dc ++jest bombowy co druga osoba udostępnia tam the sims2:Dahhh boze narodzenie spedze z simami:Dhjehhehee
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: The Sims 2

Post autor: *MysterY* »

Amix mam Sims2 nuda!!! AAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWW :emm:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: The Sims 2

Post autor: amix »

*MysterY* nie wiesz co jest dobre :hihi:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: The Sims 2

Post autor: *MysterY* »

może :wink: na pewno jest dobry Need For Speed: Underground 2 :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: The Sims 2

Post autor: amix »

Może i masz racje, ale ja nie grywam w takie gry więc nie moge jej oceniać :hihi:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
pawcio-2
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 25.11.2004, 23:08
Lokalizacja: siedlce

Re: The Sims 2

Post autor: pawcio-2 »

Thw sims 2 to wielka jedna tendeta tak jak wszystkie części tej gry chociaż simsy u mnie nie mają miana gry ale tak już napisałem ze to gra
lubie linkin park i limp bizkit lubie ciokusa nienawidze młodzika
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Wiesz, cos w tym jest... autorzy nazwali tą grę symulacją życia.... bardzo okrojona ta symulacja, ale cóż - nie no, nie powiem - gra całkiem całkiem, na nudne wieczory jak znalazł... Ale najpierw musze zobaczyc Sims 2... bo wczesniejsze, tak jak napisałem wyżej
We are the champions!
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: The Sims 2

Post autor: Fergie »

Ja uwielbiam tą gre i mam ja odkąd sie pokazala :P :lol: :D :mrgreen:
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
ARON
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 02.01.2005, 23:35
Lokalizacja: Skierniewice

Re: The Sims 2

Post autor: ARON »

ja też grałem fajnie że zrobili duuuuży postęp nie tylko w grafice ale także w ogólnej zaradności simków :lol:
I love family, tuning, techno and my girl
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: The Sims 2

Post autor: Wang »

Yeah... to była gra przy której spędzałem całe dnie i noce - pierwsza częśc oczywiście. Jakiś czas temu kupiłem sobie Sims 2... i prawde mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego. Tzn. ja głównie buduje, zadko kiedy prowadze rodzinke. Dlatego brakuje mi troche... mebli. Fajnie, że można budować kilku piętrowy budynek... drzwi i okna wstawiać na skośnych ścianach, ale z tymi meblami zawsze mam problem ;P
Veni Vidi Vici
ARON
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 02.01.2005, 23:35
Lokalizacja: Skierniewice

Re: The Sims 2

Post autor: ARON »

no wlasnie poza tym nie dali zwierzaków ani oplcji bycia gwiazdą :fala: to jeste jedenz najwiekszych minusów
I love family, tuning, techno and my girl
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: The Sims 2

Post autor: Fergie »

ARON pisze:no wlasnie poza tym nie dali zwierzaków ani oplcji bycia gwiazdą :fala: to jeste jedenz najwiekszych minusów
taka mozliwosc juz jest w sims2 na studiach :p
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Gajka
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 04.04.2005, 20:56

Re: The Sims 2

Post autor: Gajka »

simsy mnie już nie bawią mam jak narazie takie części:doble delux,delux edytion,sims plus,zwierzaki,wakacje, randka,gwiazda,abrakadabra,sims 2 i sims 2 na studiach sims 2 to hała cuż się dziwić za taką cene.Już wole mamrotanie mojego lokaja niż to :emm:
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: The Sims 2

Post autor: Fergie »

A według mnie ta gra jest bardzo fajna, i 1000 razy wole wnią grac niż czytac twoj post Gajka, ale ze porzyczylam plyte kolezance jestem do tego zmuszona. I według mnie mają słuszna cene, a jezeli jest dla ciebie za mala, czy tam za duza to juz twó problem. W zyciu nie gralam w lepsza gre bo wszystkie mi sie po miesiacu nudza, ale nie ta. No ale kazdy ma swój gust...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
ODPOWIEDZ