Dungeons and Dragons: Sesja on-line

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
pioter13
Młody aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 16.06.2003, 10:52
Lokalizacja: Łódź

Dungeons and Dragons: Sesja on-line

Post autor: pioter13 »

Witam!

Po dośc długiej [jak zwykle z resztą - jestem jak latający holender :P] nieobecności, postanowiłem ruszyc coś tutaj ciekawego. :) Zastanawiam sie, czy znajdzie sie na forum z 4-5 użytkowników, którzy są zaznajomieni z 3 edycją systemu Dugeons And Dragons :) Jeli tak: mam pomysł by poprowadzić sesje on-line. Na razie nie mam jakiejs konkretnej przygody, gdyz nie wiem na jakim levelu będą potencjalni gracze, ale to najmniejszy problem coś wymyśleć lub znaleźć :) Mam nadzieje, że znajdzie sie kilku śmiałków i herosów, a tym samym przysporzymy innym użytkownikom forum troche zabawy, miłego śledzenia akcji w niesamowitej atmosferze... :)

Potencjalnych graczy prosze o kontakt na priv :)
Gdyby Kózka Kwicień Plecień To By Ślimak Ch** Ci W D*** . . . :P
pioter13
Młody aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 16.06.2003, 10:52
Lokalizacja: Łódź

Re: Dungeons and Dragons: Sesja on-line

Post autor: pioter13 »

No i mamy pierwszego gracza :) Jeszcze przynajmniej 3 lub minimalnie 2 i możemy zaczynać gre :) Mam ochote na przygode z dreszczykiem, więc jak sie uda to będzie ciekawie... :twisted:

Prosił bym tylko w zgłoszeniach na początek podać skrócony opis postaci: rasa, klasa, level itp - o reszte poprosze później :)

I zaznaczam, iż będę się starał używać jak najmniej mechaniki w tej przygodzie, a jak najwięcej wyobraźni, tak wieć Ci co nie czują sie na siłach jeśli chodzi o zasady niech sie nie obawiają :)
Gdyby Kózka Kwicień Plecień To By Ślimak Ch** Ci W D*** . . . :P
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dungeons and Dragons: Sesja on-line

Post autor: JaGaKi »

piotrek, a na jakiej zasadzie chcesz tą przygode prowadzić? nie wiem na gg czy co?
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
pioter13
Młody aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 16.06.2003, 10:52
Lokalizacja: Łódź

Re: Dungeons and Dragons: Sesja on-line

Post autor: pioter13 »

Tutaj na forum :) Nie bądźmy samolubni - jak ktos nie chce uczestniczyc w tym doswiadczeniu to niech sie przynajmniej przyjrzy i poczyta ciekawe opowiesci... :)
Gdyby Kózka Kwicień Plecień To By Ślimak Ch** Ci W D*** . . . :P
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Dungeons and Dragons: Sesja on-line

Post autor: shyduo »

Tylko jest problem z tym, ze sa wakacje. Uważam, że to powinno startnąć po nich
pioter13
Młody aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 16.06.2003, 10:52
Lokalizacja: Łódź

Re: Dungeons and Dragons: Sesja on-line

Post autor: pioter13 »

No wlasnie tylko dlatego ze sa wakacje to mam troche wolnego czasu zeby to poprowadzic. Ale teraz to juz chyba i tak nie wyjdzie bo 14 mam wyjazd wiec za malo czasu... Szkoda ze sie to wczesniej nie zorganizowalo... :(
Gdyby Kózka Kwicień Plecień To By Ślimak Ch** Ci W D*** . . . :P
ODPOWIEDZ