Strata czasu!!!!!

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Strata czasu!!!!!

Post autor: Fighter »

Mam takie pytanko ja juz od dawna nie gralem i szczeze mowiac nie ciagnie mnie do tego (Dzieki ci Panie). Ale wy czemu gracie czy to z powodu uzaleznienia od gier, braku akceptacji w zyciu i chec stlumienia uczucia samotnosci, moze brak rozumu lub jest jeszcze jakis inny powod.
Nie uwazacie ze tracicie czas. Siedzicie przed kompem calymi dniami (pewnie tak wiekszosc z was robi, choc moge sie mylis to rzecz ludzka :D ). Zamiast grac mozna wiele innych ciekawszych rzeczy robic. Chodzic na podrywy, zyc pelnia zycia.
Czekam na wasze odpowiedzi o ile kiedykolewiek cos napiszecie.
PS.: Pytanko do moderatora, albo kiego innego czleka. Da sie tu wstawiac ankiete, czy jeszcze te forum jest zacofane :?: (z gory przepraszam za pytanie) :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: macey »

Ja gram ..rzadko ale gram. Dawniej AvsP2 bardzo mie ta gra wciagnela i sobie gralem bo lubilem te gre (zresztą do teraz lubie) gralem, zeby sie rozerwac... zeby miec jakies zajecie, bo co innego mam robic jak np. we wakacje wszyscy powyjezdzali gdzies a ja zostalem sam, samemu nigdize sie eni wybiore bo to bedize wieksza nuda niz granie... Teraz gdy jest szkola to AvsP2 poszlo do folderu nie uzywanych gier - brak czasu , Czasami gram w jakies szybkie gry, jak juz mi sie nie chce gadac z ludzmi ani grafikowac. Takze gram zeby sobie odreagowac stres taki Quake 3 sie dobrze nadaje..Ja za graniem tez juz nie przepadam ale jak juz nie ma co robbic.. albo sie ma lenia..ehh...... Nie wiem czemu tobie takie debilne pomysly wpadly jak
braku akceptacji w zyciu i chec stlumienia uczucia samotnosci, moze brak rozumu lub jest jeszcze jakis inny powod.
moze ty masz ten brak rozumu...... ....
co do straty czasu... z tym moze sie i zgodze jednak tracisz bo chcesz... nie mam co robic i zeby mi szybciej ta nuda minela wlacze sobie jakas gre i gram i tak trace czas\
Zamiast grac mozna wiele innych ciekawszych rzeczy robic. Chodzic na podrywy, zyc pelnia zycia.
moze i mozna ale wroce sibie do domu np w czwartek o 17 zmeczony po lekcjach i co ? mam isc na dyskoteke? mam isc na podryw?? czlowieku... tutaj wiekszasc z userow sie jeszcze uczy!
Wiec na chwile mozna wejsc do kompa pograc pogadac i do lekcji...jak komus zaleezy na nauce..
Pytanko do moderatora, albo kiego innego czleka. Da sie tu wstawiac ankiete
da sie ale o to trzeba ladnie poprosic a nie pierdolic ze jest zacofane...
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: bober »

przedmowca ma racje !!!
rowno dobrze ja moge Ciebie zapytac czemu Ty kiedys grales w gry ?
z braku czasu ? z braku tolerancji ? a moze z checi odreagowania sie ? jaki byl tego powod ?

ja osobiscie gram ostatnio wiecej niz kiedys i co z tego ? trace czas to ja go trace, siedze przy kompie zamiast rwac doopy to moja sprawa, odreagowuje sie rozjebujac ludzi np w q3 to moja sprawa i nic Ci do tego !!! a jak nie znasz to nie osadza pochopnie bo mozesz sie na tym niezle przejechac !

odnosnie ankiety widac ze zbyt bystry to ty nie jestes, zobacz na sam dol strony pisze 'phpbb 2.0.3' to chyba wystarczy na odpowiedz... [zakladajac ze masz o tym jakiekolwiek pojecie]


BTW: macey ale zes wypracowanie napisal :mrgreen:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: Fighter »

Wiec wodzu zacytuj fragment w ktorym bym ciebie ocenil :?:
To jest forum wiec zadalem pytanie odnosnie gier a jak cos nie pasi to nie odpowiadaj a nie wyjerzdzasz z tekstem "to moja sprawa i nic ci do tego". Jesli nic nie masz do powiedzenia to nie traktuj tego pytania jako by bylo skierowane do twojej osoby.
Macey moze nie mam rozumu, a moze poprostu mowisz to dla tego ze mam inne poglady od twoich. O Koperniku tez mowili ze nie ma rozumu a jednak co kreci sie wokol czego :?:
Niewiem grac na wakacjach to niezbyt normalne dla mnie (moze tylko dla mnie).
Ja sie tez ucze ale mimo iz wracam ze szkoly znajduje czas zamiast na kompa to na zycie towarzyskie (chyba ze go sie nie ma to inna sprawa, jak to jest z toba :?: :D ).
Jeszcz otpowiem na pytanie wodza (czytaj.bober) gralem dla tego ze pierwszy raz mialem stycznosc wowczas z kompem i odkrywalem go.
Wodzu dzieki za odpowiedz z ankieta. Nie mam na ten temat zadnego pojecia wiec moze mi wyjasnisz co to jest ankieta :?: :D .
ZACZYNA SIE COS DZIAC, CZAS ROZKRECIC TEN SWIAT :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: PLAGIATT »

...ludzie nie denerwojcie sie tu tak...ja powiem tak gram np. w AvsP2 poto by sie odreagować...gram bo lubie grać w niektóre gry i ciekawi mnie to co bedzie w nastepnych wersjach co microsoft albo Ea Games wymyślą...a co do samotnosci to raczej nie ... co nagle zaczne grac i przzestane sie czuc samotny niepowiedzialbym.....szczerze mówiąc kiedyś często grałem ale teraz gry odstawilem.. chodz nie powiem gram 1 raz dziennie w jakas szybka gre przez sieć np. Soldat...albo Alien...
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: Paweł »

Fighter pisze:Wodzu dzieki za odpowiedz z ankieta. Nie mam na ten temat zadnego pojecia wiec moze mi wyjasnisz co to jest ankieta :?: :D .
Może tym razem ja Tobie odpowiem ;)

Co to jest ankieta? Nie mów, że nie wiesz... opcja to została specjalnie zablokowana z powodu takiego, że powstałby za wielki bałagan, jeżeli kazdy user mógłby dodawac ankiete, kazdy topic miałby praktycznie ankiete.... jezeli uważasz, że zankieta jest potrzebna, wystarczy napisac do moda odpowiedniego działu.... 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: macey »

Fighter pisze: Macey moze nie mam rozumu, a moze poprostu mowisz to dla tego ze mam inne poglady od twoich. O Koperniku tez mowili ze nie ma rozumu a jednak co kreci sie wokol czego :?:
Niewiem grac na wakacjach to niezbyt normalne dla mnie (moze tylko dla mnie).
Ja sie tez ucze ale mimo iz wracam ze szkoly znajduje czas zamiast na kompa to na zycie towarzyskie (chyba ze go sie nie ma to inna sprawa, jak to jest z toba :?: :D ).
hue hue... ty tez jestes takim kopernikiem?? :> to bede wiernie czakal na dzien kiedy bedizesz slawny jak on... zwracam honor...
taaaa czas..... ja jak znajduje czas to jest zbyt pozna godzina na zycie towazyskie ... po za tym SIE UCZE!!!! nie mam wolnych wieczorow w tygodniu!!!! kurwa nie mozesz zrozumiec?? nie chodze do przedszkola ....
a o wakacje to mi chodzilo o taki przypadek ze siedze w chacie SAM bo kurwa znajomi powyjezdzali !!!!! moze teraz ci rozjasnilem.... nie chodzilo mi o to ze pojechalem pod namioty, wzialem laptopa i gram w queja... tylko siedze w domu i nie mam z kim wyjsc na piwo bo wszyscy powyjezdzali ,
a w łikendy albo w jakies dni staram sie wychodzic....
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: bober »

Fighter pisze:Wiec wodzu zacytuj fragment w ktorym bym ciebie ocenil :?:
:arrowd: :arrowd: :arrowd:
Fighter pisze:Siedzicie przed kompem calymi dniami
Jak mowilem nie wiesz wiec sie nie odzywaj... aha wiem ty jestes taki super rozrywkowy chlopak, ze panienki pewnie sie o Ciebie bija... jestes super madrala 'ja nie gram w gry' itp i co z tego ;/ nikt Ci nie kaze tego robic, ale to ze nie grasz nie upowaznie Cie do takiego wpadania tu i piepszenia, ze jestesmy leszcze bogramy w gry, a Ty nie, bo to Cie czyni bardziej dojrzalym i powaznym ? bo to dziecinada grac w gry, bo to strata czasu, jak strata to tylko dla tego co gra
Fighter pisze: To jest forum wiec zadalem pytanie odnosnie gier a jak cos nie pasi to nie odpowiadaj a nie wyjerzdzasz z tekstem "to moja sprawa i nic ci do tego". Jesli nic nie masz do powiedzenia to nie traktuj tego pytania jako by bylo skierowane do twojej osoby.
To prawda to forum i Ty zadales w nim pytanie, jednak nie prawda jest to, ze ja nie mialem nic do powiedzenia i tylko zapyskowalem... pytanie zadane wiec napisalem odpowiedz, a ze pytanie mnie zdeka wkurzylo to dalem post jaki dalem, a swoja droga to widze ze ty ciagle szukasz zaczepki, podobnie bylo na innych forach, tez wpadles i zaczels sie zbijac...
Co Ci sie nie podoba, ze sie tak arogancko zachowujesz ?
Wez moze sobie w cos zagraj to sie tam odreagujesz a nie na tym forum.
W ogole to mam dziwne wrazenie, ze uwazasz sie za lepszego do reszty ;/

BTW: nie chodzilo mi o to co to jest ankieta tylko czy wiesz co to jest phpbb bo jak wiesz to po co zadajesz debilne pytanie ?
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: Fighter »

Wiec wodzu zacytowales fragment w ktorym to niby ciebie oceniam a przeczytales to co jest w nawiasie :?: Mylic sie jest rzecza ludzka. Jesli to co napisalem nie dotyczy ciebie to nieodbieraj tego osobiscie.
Jak mozesz twierdzic ze jestem jakis tam super rozrywkowy chlopak jak mnie w ogóle nie znasz :?: (nie twierdze ze tak nie jest, ani ze tak jest).
Dalej wodzu nie uwazam sie za lepszego od innych, tylko za rownego. Jesli ty myslisz ze jestes gorszy odemnie to twoj problem nie moj.
Coz czy jestem arogancki :?: Roznie to mozna odebrac lecz ja wiem ze tak nie jest. Ty masz prawo mnie oceniac :D .Poprostu chce sprawic zeby sie na tym forum cos dzialo a nie nuda wialo. Nie uwazam zebym kogos obrazal, jak tak robie to I'm sory.
A zreszta cos sie dzieje wreszcie bo ktos cos pisze. Niech zyje wodz.
Pozdrawiam wszystkich i przepraszam wszystkich - Kopernik :D .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: emailowiec »

Czy możecie sie w końcu przestac kłócić :?: :D :D :D
;)
Spaider
Młody aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 28.09.2002, 10:04

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: Spaider »

JA gram ale tylko żadko bardzo żadko jak jestem nakompie to na necie lub robie www:)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: Piqs - X »

Ja gram .. i nie uważam, że jest to powodem ..
braku akceptacji w zyciu i chec stlumienia uczucia samotnosci, moze brak rozumu lub jest jeszcze jakis inny powod
Kocham gry RPG .. i lubie czasem trochę pomyśleć (dziwne, nie?), bo do przejscia takiej gry potrzeba od 200-400 h .. A moje zamiłowanie wywodzi się od RPGoof normalnych ... :] ... i dla mnie nie jest to strata czasu, tylko dobrze czas spedzony.
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: DRACO »

ja tak dodam że gry są właśnie po to aby:bawić,uczyć,przerażać i wytracać czas więc jak ktoś za jakąś się bierze to znaczy że ma ochotę na którąś z tych rzeczy.ja najczęściej na wszystko naraz...hmm...no może oprócz nauki :wink: Jak siadam do kompa to dlatego że nie mam co robić lub bo chcę sobie usiąść.Kiedyś,przyznam szczerze,uruchamiałem kompa tylko dlatego że musiałem usłyszeć że działa,a nie dlatego że chciałem pograć bo akurat nie miałem w co grać.Ja wbrew pozorom mam dość kolorowe życie towarzyskie więc jak siadam to dlatego że chcę od niego ODPOCZĄĆ!(bycie w centrum uwagi jest męczące :wink: )Hmm...komp jest po to aby się bawić,uczyć i pracować.Jak ktoś do niego siada to właśnie dlatego.Można to porównać do jazdy na roweże,jeździsz z podobnych powodów ale nie zadajesz pytania czemu no nie?Różnica jest taka że komp jest mniej zdrowy
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Liszu
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.01.2003, 21:33
Lokalizacja: Stamtad

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: Liszu »

Hehehehhe... Fighter : a nie uwazasz ze tracisz czas na pisanie postow tutaj?? Gierek ciekawych na PC niestety nie ma (moim zdaniem) a jak sa to niezbyt czesto... ale jesli juz gram to dlatego ze mam na to ochote bo dobra gra jest jak dobry film... wciaga i sprawia pewnego rodzaju przyjemnosc. Pozwala tez oderwac sie od nudnej czasem codziennosci (a czemuz by nie??). Gdybym mial sie zastanawiac kiedy trace czas a kiedy go odpowiednio rozplanowuje to bym sie nogami nakryl. Jestem hedonista i robie w danym momencie to na co mam chec. Pomijam juz fakt ze podryw na pewno nie jest dla mnie najmadrzejszym sposobem spedzania czasu (bo niby czemu??). Zycie to nie same gry jak i nie same podrywy. Zycie to robienie tego co sprawia radoche. I wlasciwie nie pisze tego po to zeby sie bronic tylko raczej dlatego iz odnosze dziwne wrazenie jakobys sobie wymyslil ze skoro nie grasz to od razu jestes madrzejszy od tych co graja. Hehehe no coz... kazdy sobie tlumaczy po swojemu:) Tylko mi nie zarzucaj po tym co napisalem ze jestem jakims niezbyt pewnym siebie gosciem albo cos w tym stylu... nie osmieszaj sie prosze...
Jesli boisz sie ze do niczego w zyciu nie dojdziesz zawsze mozesz zrobic z siebie idiote.
Liszu
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.01.2003, 21:33
Lokalizacja: Stamtad

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: Liszu »

Fighter : wrocilem sobie z pracy i tak chodze po tym forum czas niewatpliwie tracac co mnie z pewnoscia bardzo rozni od Ciebie az tu nagle... BUM! Fighter poszukuje na forum o komorkach adresow z ktorych mozna sciagnac loga do telefonow. Przeciez to kompletnie bezsensowne jest... chyba ze w towarzystwie sie chwalicie nowymi graficzkami... hehhehe zlosliwy dzisiaj jestem ale moze probujesz dobrym logosem sie dowartosciowac?? A moze zdobyc przychylnosc znajomych jako ze jestes w temacie?? Fajnie tutaj jest:) Strata czasu a tak bawi hahahahah:)
Jesli boisz sie ze do niczego w zyciu nie dojdziesz zawsze mozesz zrobic z siebie idiote.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: Fighter »

Liszu pisze:Fighter : wrocilem sobie z pracy i tak chodze po tym forum czas niewatpliwie tracac co mnie z pewnoscia bardzo rozni od Ciebie az tu nagle... BUM! Fighter poszukuje na forum o komorkach adresow z ktorych mozna sciagnac loga do telefonow. Przeciez to kompletnie bezsensowne jest... chyba ze w towarzystwie sie chwalicie nowymi graficzkami... hehhehe zlosliwy dzisiaj jestem ale moze probujesz dobrym logosem sie dowartosciowac?? A moze zdobyc przychylnosc znajomych jako ze jestes w temacie?? Fajnie tutaj jest:) Strata czasu a tak bawi hahahahah:)
Przykro mi ze tracisz czas. Co do logosow to powiedz mi dokladnie o co tobie chodzi. Znalazlem dwie stronki, a kolejna gdzie mozna sciagnac logo na kompa a z kompa przez kabel do komurki. Nie robilem to dla siebie tylko dla znajomych. Napisalem to na forum bo po to min. jest by pomagac.
Przychylnosci znajomych nie potrzebuje wystarczy ze mam ich szacunek.
PS: Skad wnioskujesz ze chce sie logosem dowartosciowac :?: . Umiesz na to odpowiedziec :?: :D
Pracujesz wiec mniemam ze jestes starszy odemnie wiec pownienes sie zastanowic co piszesz.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: Fighter »

Liszu pisze:Hehehe no coz... kazdy sobie tlumaczy po swojemu:) Tylko mi nie zarzucaj po tym co napisalem ze jestem jakims niezbyt pewnym siebie gosciem albo cos w tym stylu... nie osmieszaj sie prosze...
Musze przyznac ze twoja odpowiedz najbardziej sie mi podobala :D .
Z jednym sie nie zgodze. Mianowicie z podrywem, ale to moje prywatne zdanie.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Liszu
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.01.2003, 21:33
Lokalizacja: Stamtad

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: Liszu »

Fighter : wyczuj odrobine ironii i sarkazmu czasem w tym co czytasz... to byla aluzja do Twojej nieasertywnej niestety wypowiedzi otwierajacej ten temat. Wiecej grzechow nie pamietam:)
Jesli boisz sie ze do niczego w zyciu nie dojdziesz zawsze mozesz zrobic z siebie idiote.
Liszu
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.01.2003, 21:33
Lokalizacja: Stamtad

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: Liszu »

Ale ten temacik zainspirowal mnie do poruszenia pewnej kwestii niekoniecznie zwiazanej z grami komputerowymi. Na co bowiem jestesmy w stanie przeznaczyc najwieksza ilosc czasu zarywajac nawet noce (jesli to "cos" wymaga tego rzecz jasna)?? U mnie sprawa jest dwoistej natury... po pierwsze a zarazem mniej wazne to pisanie. Oczywiscie na komputerze bo maszynista nie jestem a notatnik w Windowsie jest dla mnie kosmiczny:) Recenzje plyt a czasem jakis felietonik - to kocham. Jesli mam chwile czasu biore sie od razu za to... a druga sprawa, duzo dla mnie wazniejsza to muzyka. Jednak nie sluchanie (choc owszem tez) a majstrowanie tejze godzinami, dniami, tygodniami, miesiacami... nie wyobrazam sobie zycia bez tworzenia muzyki. Poprzez nia najlepiej jest mi sie wypowiadac choc na pewno nie jest to muzyka dla kazdego (ciezki psychodeliczny trance polaczony z techno i industrialem a czasem tez ambientem - mroczna rzecz). Wiec pytanie : czy warto tracic czas?? Jasne ze tak!!!! Bo jesli tracimy go na to co nas kreci to jest on stracony najlepiej jak mozna nawet jesli sa to gry czy...hmm... podryw :)
Jesli boisz sie ze do niczego w zyciu nie dojdziesz zawsze mozesz zrobic z siebie idiote.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Strata czasu!!!!!

Post autor: Paweł »

Panowie.... może bedziecie edytowali ostatnie posty, a nie pisali po dwa pod rząd?
:? 8) :x :wink:
Ostatnio zmieniony 26.01.2003, 15:49 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ