Wiedźmin

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
stary_jary
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 20.11.2007, 00:50

Wiedźmin

Post autor: stary_jary »

Nie widze żeby ktoś tu coś pisał o tej grze.
nie dość ze polska, nasza krajowa to podobno warta polecenia. Bardzo rozbudowana fabuła i wiele niespodzianek po drodze. Nawet można sobie jakąś cizię profesjonalistkę przygarnąć :mrgreen:
Kumpel mi ostatnio polecił. Ktoś gra albo grał? Coś więcej może powiedzieć?
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wiedźmin

Post autor: Linka »

Moj chłopak ostatnio się rzucił pomimo, że do tej pory nie lubił gier tego typu. Podobno bardzo wciągająca fabuła i momentami śmieszne dialogi typu "spieprzaj dziadu" ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Wiedźmin

Post autor: shyduo »

Gra jest super. Ma baaaardzo wciągającą fabułę. Oczywiście opiera się ona na sadze Sapkowskiego, ale co bardzo fajne nie powiela wątków, tylko je rozszerza. gra jest dośc dosadna i nie dziwę się czemu ma znaczek 18+. Bardzo zabawne dialogi - to fakt Pod względem sterowania wszystko poza samą wlaką jest takie jak w tego typu grach. Jednak jest kilka ciekawych opcji walki. W samych potyczkach też nie mozna isć na łatwizne, zaznaczyć potwora i już co moim zdaniem jest fajne. Niestetry gierka ma spooore wymagania, dlatego mam możliwość pogrania tylko raz na jakiś czas jak u kumpla jestem. Jednak jak najbardziej zgadzam się z ocenami wystawionymi przez większość portali traktujących o grach (i co ważne, zagranicznych czyli obiektywnych !!)
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Wiedźmin

Post autor: Blood On The Ground »

Chyba najlepsza gra jaką udało się Polakom stworzyć. Warto było czekać te parę lat. Gratulujemy Polsce Wiedźmina! (chociaż czegoś :roll: )
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Wiedźmin

Post autor: Centi66691 »

Dziś w wyborczej było demo i coś tam na płycie z Wiedźminem ;]
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Mexter
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 26.03.2009, 08:29

Re: Wiedźmin

Post autor: Mexter »

grałem i muszę powiedzieć że jak skonczyłem to żałowałem że już koniec :mrgreen:
"Trzeba absolutnie zmienić sztab szkoleniowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie może być tak, że nie ma tam fachowców!" - Dariusz Szpakowski

KUPUJMY POLSKIE RAP PŁYTY
Nedzik
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 10.08.2013, 16:03
Płeć: mężczyzna

Re: Wiedźmin

Post autor: Nedzik »

Najlepsza polska gra bez dwóch zdań. Szkoda że 2 była taka krótka :/ Ale i tak pokonałem ją 3 razy :D
arrow
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 29.01.2014, 14:11
Płeć: kobieta

Re: Wiedźmin

Post autor: arrow »

Gra świetna, teraz czekam na trójkę :)
ODPOWIEDZ