Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Post autor: DRACO »

Gra ktośz was w to?Znacie jakieś fajne polskie serwery?
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Post autor: macey »

ja gralem w UT ;] a w UT2k3 tylko demko...
powiem ze po q2 przejscie na UT nie sprawilo mi problemu i bardzo dobrze mi sie gralo... tylko przyzwyczajenie do nowych broni i plansze ... spoczko gra... ;)
a po graniu w demko 2003 stwierdzam ze gra dopasiona.. ;] i bronie i plansze i GRAFA.. pikna.. plynnie chodzi.. bo w UT o grafice za duzo nie mozna powiedziec... byla dobra jednak nie to co 2003 :>
muzyka... hymm.. na to nie zwrocilem uwagi w zadnej grze z tych serii :> wiec nie wiem jaka jest
w UT gralem i na sieci i z samymi botami... powiem ze z poczatku boty byly trudne... ale pozniej to szlo latwo.... :)
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Post autor: bober »

ja tam w 2003 nie gralem ale w swoim czasie troche grywalem w UT... nic szczegolnego w tej grze nie ma ;) zwykle FPP...
jedyne co mi tam sprawilo mozna powiedziec niespodzianke to np przy rakietach jak sie trzymalo dluzej klawisz myszki to lecialo wiecej rakiet po zaladowaniu... bo sie przyzwyczailem walic na oslep rakieta po rakiecie,a to mnie zdeka rozpraszalo na poczatku ;)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Post autor: DRACO »

Mo ale jak się już człowiek przyzwyczai to taką serią może ładnie skosić kilku wrogów naraz 8) A tak wogóle to Flak Cannon rulez :D szczególnie drugi tryb :) można się pobawić w grenadiera :twisted: :mrgreen:
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Post autor: bober »

no to zaleta tej gry ale przypomnialem sobie cos jeszcze ;D namierzanie rakietami i strzal w 10 :mrgreen:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Post autor: macey »

tjaaaaa taka wielka bron ;] i sterowales myszka pociskiem.. jak ma leciec i i pozniej tylko wieeeeeelkie buuuuum...
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Post autor: bober »

co Ty jak celowalem myszka pociskiem ;]
trzeba bylo dluzej przytrzymac celownik na przeciwniku, az robil sie czerwony i fire ;D
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Post autor: macey »

to chyba mowisz o inej broni.. ja sterowalem myszką :]
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Post autor: bober »

no nie wiem ;> dawno w to nie gralem, a nawet jak gralem to sie nie zastanawialem jak sie to nazywa :P taka rakietnica... jak sie niemyle to biale rakiety z czerwonymi elementami ;]
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Post autor: DRACO »

hihihi...zwykła rakietnica ma automatyczne namierzanie jak się dłużej przytrzyma ją na przeciwniku,kiedyś udało mi się w cel walnąć 6 rakietkami naprowadzającymi :twisted: ale flaczki latały ślicznie :mrgreen:
ta druga broń to reedmer (chyba tak to się pisze) , wyrzutnia takiet atomowych,w drugim trybie można rakietę ręcznie naprowadzić na cel,po wystrzeleniu widok przęłącza się na ten z rakiety i lecisz :twisted: :twisted: :twisted: Jest taki mod gdzie można jej dosłownie dosiąść!W ten sposób można się szybko przemieszczać i doręczać prezenty nieznajomym :twisted: :twisted: :twisted:
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Liszu
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.01.2003, 21:33
Lokalizacja: Stamtad

Re: Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Post autor: Liszu »

UT 2003 ma niesamowite mapy... powiem wprost : nie znosze FPP (nie moj klimat) ale Unreal mnie krecil a 2003 rozbraja juz calkowicie... moja ulubiona plansza to ten basniowy las (zapomnialem nazwy)... piekna sprawa, genialna muzyka... calkowicie chill out'owa atmosfera:)
A co do Flak Canon... hehehhe najlepsza giwera ze wszystkich gierek tego typu:)
Jesli boisz sie ze do niczego w zyciu nie dojdziesz zawsze mozesz zrobic z siebie idiote.
THE_HUMAN
Młody aktywny
Posty: 56
Rejestracja: 02.03.2003, 09:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Unreal Tournament oraz Unreal Tournament 2003

Post autor: THE_HUMAN »

UT JEST COOOLLLLL ALE POPRZEDNI WERSJA UT STAARSZA MA TO COŚ CZEGO W 2003 BRAKUJE, ALE POZATYM OCZYWIŚCIE 2003 MA SSSSSSSSSSSSSSSUUPPPEEER GRAFIKĘ I EFEKTY DŻWIĘKOWE {a już w ogóle jak ktoś ma EAX ADVENCE HD, ja mam :D }NORMALNIE SIÓDME NIEBO.
Najt^Blek
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 04.03.2003, 22:33
Lokalizacja: Koszalin

UT vs UT 2003

Post autor: Najt^Blek »

Ale 2003 brakuje tego czegos co w UT bylo bardzo duzo, tzn.
GRYWALNOSCI
Drugiego klejka to ja nie prosilem... 8)
Nra, Najt Blek
[Plis fil fri !] ==> [ najt@o2.pl ]
ODPOWIEDZ