problemy z Baldur`s Gate

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
aniapakero
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 01.06.2003, 17:29
Lokalizacja: Lodz / Hilden

problemy z Baldur`s Gate

Post autor: aniapakero »

Gram sobie teraz w Baldur`s Gate II- Cienie Amn.
No i wszystko bylo pieknie, ale teraz sie zaczopowalam. Gram krotko, bo dopiero przeszlam przez portal i spotkalam faceta ktorego nie pamietam imienia, ktory przylaczyl sie do mnie( i teraz jest nas 5). On powiedzial ze w nastepnej komnacie z portalow wychodza jakies gdakajace potworki, ktore chca go zabic i poradzil aby zniszczyc portale i rozprawic sie z tymi co juz przeszly.
No to ja sobie ide a tam jakies Mefity dymu- myslalam ze to nie te potworki o ktorych mi mowil ten facecik. No wiec ja sie z nimi leje i leje a ich coraz wiecej. Czy wiecie ktore to te portale i jak je zniszczyc??
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: problemy z Baldur`s Gate

Post autor: Piqs - X »

Mój bożę .. weź odłóz tę gre bo ona nie jest dla dzieci _-_" Zaczopowalas sie po 4-5 minutach gry _-_ Widać, że RPG nie dla ciebie .. może Ace Ventura, chociaż .. nei .. i tam treba pomyslec :/ .. Weź w niedziele zadzwoń do Hugo, może tam ci dadzą wygrąc. Jak widze takich ludzi to mnei szlak strzela .. Ty tej gry w zyciu nie przejdziesh.

----

No ale, że se przejsc do tamtego pomioeszczenia ... Musisz rozwalić takie 4 portaliki mefitowe w które masz po prawej od drzwi ... i zabic mefitki i już. Najlepiej daj jednej osobie łuk, niech leje, dwóch wpedz do srodka, niech zajma sie mefitkami, jedna niech ich wspomaga i rozwala portaliki. Powinnaś przejść chociaz NIE GWARNATUJE ..

----

Boże kochany .... ide sie pomodlić .. nawróciłem sie ...
aniapakero
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 01.06.2003, 17:29
Lokalizacja: Lodz / Hilden

Re: problemy z Baldur`s Gate

Post autor: aniapakero »

Co do portali to domyslilam sie ze trzeba je rozwalic ale za bardzo nie wiem jak sie do tego zabrac, jednak przyznam sie szczerze ze nie probowalam, ale to chyba przez zwykle lenistwo. Mam pare gier i jak w jednej mi cos nie wyjdzie to przerzucam sie na druga. Zreszta w Baldur's Gate moge grac ttylko wieczorem, bo grafika jest tak ciemna, ze jak swieci slonce to nic nie widze( a ja nie mam czasu grac w nocy).
Zreszta nie rozumiem dlaczego tak krytycznie sie do mnie odnosisz- najwyzej jej nie przejde, ale skoro gra sprawia mi frajde to dlaczego nie...
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Re: problemy z Baldur`s Gate

Post autor: KriZe4aR »

hahahahhha ale looooooooool
ja cienie amn przeszlem kazda ;] z postaci czarnoksieznik wojownik . zlodziej :D kazda "profesja" jest fajna :P
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
ODPOWIEDZ