Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: shyduo »

Kopu kop... odkopujemy??

Co tam trzymacie w domkach i kieszeniach?? :D

Ja, Sony Ericsson P990i ;)
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: stefan »

nokia n73
h4d3s
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 29.06.2007, 22:57

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: h4d3s »

Ja mam skromnego Sony Ericssona W880
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: =MiLi= »

Nadal Siemens C75 :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: Justyśka »

w tej chwili mam nokię 6070 , ale jestem niezadowolona i zbieram na jakiś inny prosty model...może jakiś SE:)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: Centi66691 »

Nokia 5200 :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: aguśka »

Justyśka nie wiem jak mozna być niezadowolonym z NOKI :) miałam już kilka aparatów tej firmy i zawsze się dobrze sprawdzały.... ja nie narzekam myśle, że to solidna firma
a teraz mam Sony Ericsson W200i Walkman, szczerze mówiąc to nieprzywiązuje dużej uwagi to telefonów, byle tylko dało się dzwonić i ewentualnie pisać, bajerki są dobre ale nie niezbędne :)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: Martuśka »

Mam LG KG 800 Chocolate :) najlepszy telefon jaki miałam bo dla mnie liczy sie chyba tylko wygląd a ten spełnia moje oczekiwania w 100% a do tego panel dotykowy i jest cud- miód :D
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: Justyśka »

aguśka pisze:Justyśka nie wiem jak mozna być niezadowolonym z NOKI :)
ja też uważam, że nokie są super, ale akurat ten model który ja mam jest jakiś psujący się...wiele osób, które go mają na niego narzeka...a ja mam poważne problemy z klawiaturą i niestety nie da się tego naprawić, z wielką trudnością piszę esy...ale na razie aż tak nie narzekam i tak nie mam kasy na nowy;)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: =MiLi= »

Kiedy mój Mąż kupował telefon firmowy myślał o nokii, bo zazwyczaj kupował nokie dla siebie, ale Pan sprzedawca powiedział, że te obecne nokie nie są już tak dobrej jakości jak te stare i generalnie i bateria trzyma tyle ile inne telefony i sam telefon jest porównywalny z resztą...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: aguśka »

=MiLi= pisze: Pan sprzedawca powiedział, że te obecne nokie nie są już tak dobrej jakości jak te stare
i miał całkowitą racje, niestety to prawda... przecież np. nokia stara jak świat 3310 jaka była wytrzymała... ale to myśle, że prawie o kazdej firmie mozna powiedzieć, że stare aparaty były wytrzymalsze niż obecne.
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: shyduo »

Tu się nie zgodzę. Ani z tym, ze Nokia kiedykolwiek robiła wybitnie lepsze telfony (bo co do niezniszczalności to spójrzcie na starego Ericssona R310), ani z tym, że nalezy wierzyć w to co mówi sprzedawca :P

No i wiem jak można być niezadowolonym z Nokii mimo, ze bardzo lubiełem swoją 3310 jak i 9500 Communicator ;)

Co do baterii to jednak w znanych modelach wymiata Sony Ericsson (K750i trzyma około tygodnia), choć i Nokia ma swoją topową E90, która i dwa może trzymac ;)
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: Justyśka »

Nie można powiedzieć, że albo wszystkie nokie czy sony ericssony są dobre, albo że wszystkie są do kitu...wiadomo, że i w tym i tym znajdą się modele, które są super i te, które się do niczego nie nadają:)

[ Dodano: 13.05.2008, 15:16 ]
Kupiłam sobie w200i i mam parę pytań co do tego telefoniku. Może ktoś akurat będzie znał odpowiedzi...
1. czy można wyłączyć dźwięk migawki aparatu. Bo znalazłam kilka rodzajów tego dźwięku, ale opcji wyciszenia nie znalazłam.
2. Czy można ustawić, żeby wiadomości wysyłane się nie zapisywały? jak tak to gdzie to przestawić?
3. Mam w telefonie 4 motywy. w trzech z nich jest coś takiego, że jak jestem w menu i przeskakuje sobie z ikony na ikonę to on ma wibracje. czy można to wyłączyć?

z góry dzięki jak ktoś zna odpowiedź na któreś z tych pytań:)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: Martuśka »

Zmieniłam telefon:) zostałam przy LG, teraz mam KP500 Cookie:) mi podoba sie bardzo, ma trochę bajerów, dobry w obsłudze, dla mnie wystarczający:)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: Linka »

Ja mam Nokię N85. Na początku oberwała mnóstwo wyzwisk, za funkcje, których jej brakuje, a były w moim poprzednim telefonie (staruszku k700i), ale już do niej przywykłam.
Najważniejsze, że ma wifi, co jest bardzo przydatne, kiedy np. leżę w łózku i nie mam jak sprawdzić programu tv, albo chlopakowi nie chce się właczać komputera, żeby sprawdzić wynik jednego meczu ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: Virgin »

czy ktos moze polecic mi dobry telefon typu slider?
zalezy mi na sluchaniu muzyki i ewentualnie wiekszym wyswietlaczu.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: aguśka »

z Twojego opisu wynika, że szukasz NOKI X3, :D jest naprawdę dobra, szczerze polecam ;)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Queensberry
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 08.01.2011, 20:38
Płeć: kobieta

Re: Masz komórke??-Jaki to aparat?!

Post autor: Queensberry »

Nokia n97 mini;]
ODPOWIEDZ