Sukienka :)

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sukienka :)

Post autor: Martuśka »

http://www.allegro.pl/item330154016_bia ... cznie.html
ta jest ładna ale ma krój tej brzoskwiniowej no i jest biała...
nie ma nic na allegro ciekawego... wszystkie albo wiosenne albo jakieś długaśne i dla starych babek...
chyba wybiore sie do centrum zaraz i poszukam czegoś...
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Sukienka :)

Post autor: Centi66691 »

Nom teraz może być ciężko :D a wogóle to ta brzoskwiniowa i tak rulez:D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sukienka :)

Post autor: Martuśka »

No to obeszłam dwa centra handlowe w Poznaniu i co? nic... no nigdzie nie ma zielonych sukienek... byłam oczywiście w sklepach na które jako tako mnie stać ale nic nie ma... w ogóle zielonych nie ma bo żadnych nie ma sukienek... nic jeszcze Olsztyn mi został a tak to allegro i krawcowa...
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Sukienka :)

Post autor: aguśka »

a ja bym sie zastanowiła nad zielonym...co prawda mi też się on podoba i jest modny w tym sezonie, tylko jak rok temu modny był czerwony, to na jednym weselu w mojej okilcy 3/4 młodych dziewczyn było w czerwonych sukienkach.... :)
(chyba, że to nie stanowi problemu, to nie było tematu)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Sukienka :)

Post autor: Justyśka »

no Aguśka ma trochę racji...po co wyglądać jak pół zaproszonych gości...może lepiej zastanowić się nad jakimś oryginalnym kolorkiem:)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sukienka :)

Post autor: =MiLi= »

Biała odpada, to najgorsze świństwo przyjść na ślub w białej sukience :) Białą może mieć tylko i wyłącznie Panna Młoda :)

A co do zielonej... hmm jakoś nie podobają mi się sukienki w tym kolorze :/ ani trochę... poza tym też może tak być, że nagle wszystkie się w zielone ubiorą, bo modne...
Na moim weselu większość Pań miała brązowe sukienki ;P

A może przymierzaj w różnych kolorach, to, że jakiegoś koloru nie lubisz nie znaczy, że będziesz w nim źle wyglądać :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Sukienka :)

Post autor: SkaTe_GirL »

Martuśka pisze: krawcowa...
Moim skromnym zdaniem powinnas odrazu isc do krawcowej, zaoszczedzisz czas... (; Jesli masz juz jako tako koncepcje sukienki
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sukienka :)

Post autor: Martuśka »

no na wesele nigdy białej ani czarnej sukienki nie założe - te kolory to nie na wesele... Brąz odpada bo mnie postarza, czewień mi nie pasuje, niebieski jest okopny jak na sukienki, zółty i pomarańcz mi sie nie podoba, fiolet tez odpada bo staje sie modny tak samo jak zielony wiec moge sie go spodziewać u innych... mi chodzi własnie o zieleń dosyć żywą a nie jakąś pastelową bo raczej mało osób odważy sie na tak żywy kolor.... a co do krawcowej... wiem jaki chce krój sukienki ale nie wiem jaki materiał... z tym jest zawsze najwiekszy problem bo czasem sukienka jest ładna ale w dotyku jest beznadziejna bo materiał jest źle dobrany...
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Sukienka :)

Post autor: aguśka »

=MiLi= pisze:Biała odpada, to najgorsze świństwo przyjść na ślub w białej sukience :) Białą może mieć tylko i wyłącznie Panna Młoda :)
tak na marginesie, szkoda, że tylko Ty tak myślisz na ślub i wesele mojej siostry jedna dziewczyna przyszła w długiej balowej sukni na kole w kolorze jasny ecri...myślałam, że moja siorka z siebie wyjdzie jak ja zobaczyła....( a jaka dumna była ta panna...)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sukienka :)

Post autor: Martuśka »

U nas jest taka zasada: biały (lub ecri) - kolor dla Panny młodej a czarny na pogrzeby... ani w jednym ani w drugim kolorze mama nawet by mi nie pozwoliła sukienki kupić czy uszyć (jeśli miałaby to być sukienka na wesele oczywiście) :)

no w poznaniu juz nie zdąże na sklepy iść bo nas cisną na uczelni a w czwartek do domu... zobaczymy co w olsztynie bedzie:) no i moze na allegro cos jeszcze sie znajdzie... :)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sukienka :)

Post autor: =MiLi= »

Znalazłam 2 śliczne kiecuszki :) szkoda tylko, że białe... ale zakochałam się :D
http://allegro.pl/item336248780__cudown ... _36_s.html
http://allegro.pl/item337482818__glamou ... k_s_m.html
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sukienka :)

Post autor: Linka »

Pierwsza fajna :P

Ja ostatnio też dostałam zaproszenie na wesele- pod koniec czerwca i już zaczynam myśleć nad kreacją. Nie chcę wydawać ok. 200 zł na sukienkę, którą prawdopodobnie ubiorę tylko raz. Zwłaszcza, że nie jest to moja rodzina i jestem tylko osobą towarzyszącą. Planowałam ubrać sukienkę ze studniówki- dół pasuje, ale górę musze koniecznie wymienić, bo mam biały gorset.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Sukienka :)

Post autor: Centi66691 »

hmm Szczerze to obydwie mi się podobają xD


Mili masz gust :P nie ma jak Versace i Chanel xD
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Sukienka :)

Post autor: Offik »

obie są śliczne... też się zakochałem...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sukienka :)

Post autor: =MiLi= »

Centi, w końcu wychowywaliśmy się na jednym osiedlu i rozwijał się nam podobny gust ;)

W zasadzie to tylko materiał jest biały, ale ma wzorków sporo, więc może by przeszła? :) albo w innym kolorze... :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sukienka :)

Post autor: Martuśka »

Mili pierwszą widziałam, znaczy nie taka samą ale bardzo podobną tylko była czarna z takim wzorkiem a i tak nie mogłam przymierzyć bo nie było rozmiaru ehhh... no a druga owszem ładna tylko nie dla mnie bo mi źle w takim kroju...
straciłam ostanio piątek i sobote na zakupy i wszędzie są same wielkie rozmiary od 36 w góre ehhh...
i była... jedna piękna sukienka, zakochałam sie od razu, czerwona, prosta - cudowna, przymierzyłam bo mały rozmiar i co? - za mały rozmiar a niby 36 :/ ale było 38 no to mierze i co? - za duża... myślałam ze jak tam stałam to sie porycze, to był jakis koszmar... mama mówi ze te 36 to raczej 34 było tylko nie mieli metki albo pomylili sie wszywajać...
ale jest nadzieja bo to w sklepie Mango o ile dobrze pamiętam jest ta sukienka i mam zamiar w Poznaniu iść i zobaczyć czy może tam bedzie dobre 36 a jak nie to buba (jak to moja siostra mówi)... a co do ty sukienek które były to jakaś masakra... wszystkie jakies takie dziwne, jedna jak przymierzyłam to myślałam ze jej nie zdejme bo tak cieżko sie zdejmowało i męczyłam sie chyba 5 minut zeby to zciągnać z siebie... a tak to prawie nic juz nie przymierzałam bo do niczego te sukienki...
starałam sie poszukać w necie tej czerwonej sukienki ale chyba jej nie ma... moge ale opisać ja: czerwona, do kolana, u góry gorsetowa ale nie usztywniana mocno, prawie w ogóle, odcinana w okolicy bioder i potem rozszerzona ale nie zbyt mocno, na tym rozcięciu na środku kokardka czerwona mała, i materiał pod kokardką zakladany z oby stron.... wiem ze to raczej nic nie daje ale mam nadzieje ze pojawi sie w necie a najlepiej ze sama ja kupie i pokarze zdjecie :D
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Sukienka :)

Post autor: Centi66691 »

Jednym słowem: Czekamy
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sukienka :)

Post autor: Martuśka »

dzis kolejne poszukiwania i klęska, znowu... ale mama dzwoniła ze była w mieście i widziała gdzieś sukienkę ładną ale nie ma rozmiaru bo tez od 36 sie zaczyna ehhh... a nad tą czerwoną to jeszcze chyba sie zastanowie bo cena nie jest zachęcająca i chyba nie bardzo dawać tyle za sukienkę na jedno wyjście... ale z drugiej strony to jest taka cudowna ze dałabym nawet wiecej za nią :D
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sukienka :)

Post autor: =MiLi= »

No i jak z tą sukienką?

Znalazłam taką jeszcze:
http://www.allegro.pl/item344479864_suk ... esele.html
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sukienka :)

Post autor: Martuśka »

Ehhh cieżko, jeszcze nie mam sukienki a za tydzien wesele... nigdzie nic nie ma... mierzyłam kilka sukienek ale nie były na moja figure bo biodra mi sterczały... i wszędzie albo nie ma kolorów ładnych albo fason nie ten albo rozmiaru nie ma... mam już dosyc poszukiwań...
na allegro boje sie zamawiac bo juz póżno jest i nie wiem czy doszłaby na czas... a takich sukienek nie widziałam w sklepach jak ta która wstawiłaś Mili. Mam taka jedną awaryjna ze jakbym na prawdę nic nie wyszukałam to moge ją kupic ale szczerze to wcale jej nie chce... ale nie wygladam w niej źle wiec ewentualnie moze być...
załuje ze od razu z allegro nie zamówiłam, gdybym wiedziała ze tak wyglada sytuacja w sklepach to dawno bym cos zamówiła i sukienka by była...
do czwartku mam czas bo jeszcze do tego czasu bede w Poznaniu, moze uda sie coś znaleźć :)
ODPOWIEDZ