Wakacje

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Wakacje

Post autor: JaGaKi »

Plany poszły do weryfikacji - coś mi wyszło z wątrobą i nie wiadomo co mi może być. Więc siedzę w domu ;/
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Wakacje

Post autor: Justyśka »

a ja w ten piątek jadę na rajd rowerowy, a potem do babci... ta pogoda taka teraz w kratkę:/ a najcieplejszy tydzień przechorowałam na zapalenie gardła:(
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wakacje

Post autor: Linka »

U mnie też plany się trochę zmieniły, od poniedziałku jedziemy na tydzień nad morze. Na początku sierpnia nie moge nigdzie wyjeżdżać bo zostaję sama z psem, a wiadomo, że zwierzak to obowiązki- a tak planowaliśmy jechać na Woodstock :(
Potem mamy gdzieś nad jeziorko się wybrać i chyba do mojej siostry do Belgii ;p ale co jeszcze się pozmienia to nie mam pojęcia :P Szkoda, że mamy tak ograniczone fundusze ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Wakacje

Post autor: amix »

Ja na razie wakacje spędzam nad książkami (mam końcówkę sesji :frown: ) i w pracy :emm: ale w połowie sierpnia wyruszam ze znajomymi na wędrowny obóz w Bieszczady :twisted: więc wtedy się wyszaleje :mrblue:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Wakacje

Post autor: Martuśka »

U mnie zmieniło sie tyle, ze postanowiłam spędzić cały lipiec w domu, troche pod domkiem ze znajomymi i w Węgorzewie u kumpeli a w sierpniu chyba wrócę do Poznania i popracuje... chociaż i tak mi sie nic nie chce robić, dopada mnie chęć przesiedzenia wakacji w domu i tak bym pewnie najbardziej odpoczęła :P
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Wakacje

Post autor: Centi66691 »

Ja 2 tygodnie pracowałem w Cukiernii a teraz jestem u sister na wsi i 23 lpica jade na Słowacje, a później może na kilka dni nad Bałtyk ale to nie wiadomo :) jak nie to to może jakieś jezioro czy coś w tym stylu :):)
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
ODPOWIEDZ