dłuuuugi weekend

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: aguśka »

ale szybko zlecieało.... zdecydowanie za szybko... i pogoda nie zbyt dopisała...
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: JaGaKi »

a bedzie z 2 - 3 tys:P kto to wie:P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: Justyśka »

mi nawet stosunkowo wolno minął ten długi weekend, mimo, że spędziłam go przyjemnie:) Ale jakbym mogła to zostałabym u kuzynów jeszcze z miesiąc:)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: Centi66691 »

Zleciał szybko :D a za kilka minut wyjście do szkoły :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: Martuśka »

ale nie ma sie co martwić, nie długo znowu kolejny długi weekend... mój bedzie bardzio długi bo juz od 16 leniuchuje:P
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: aguśka »

przed nami klolejny długi weekend, jaki plany macie tym razem?? niestety pogoda nie jest obiecująca co może troche popsuć plany...
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: Linka »

Do mnie powinien przyjść dziś zamówiony aparat, więc przez długi weekend będę fotografować wszystko co się rusza i nie tylko ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: czarownica333 »

ja się będę aklimatyzować na plantacji truskawek w Austrii :D
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: stefan »

Linka pisze:Do mnie powinien przyjść dziś zamówiony aparat, więc przez długi weekend będę fotografować wszystko co się rusza i nie tylko ;)
co kupiłaś?
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: Linka »

stefan pisze:
Linka pisze:Do mnie powinien przyjść dziś zamówiony aparat, więc przez długi weekend będę fotografować wszystko co się rusza i nie tylko ;)
co kupiłaś?
Canona 400D. Niestety firma chyba coś ściemnia, bo paczka jeszcze dziś nie doszła. Może przyjdzie w piątek to będę miała zabawę na weekend.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: shyduo »

Fajny aparacik, kumplel ma :D


My mieliśmy plany na tripa rowerowego z działki do działki. Codziennie po 70 km, ale dzięki pogodzie zrobił nam się trip... samochodowy :(
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: Centi66691 »

My z sister już mamy akcję i aparat w ruchu xD:P
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: Martuśka »

no przez pogodę zamiast w Makowie pod domkiem jestem w domu :/ beznadzieja... ale mówi sie trudno, już niedługo znowu mam wolne to może wtedy pogoda dopisze na taki wyjazd :)
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: stefan »

Linka pisze:Canona 400D. Niestety firma chyba coś ściemnia, bo paczka jeszcze dziś nie doszła. Może przyjdzie w piątek to będę miała zabawę na weekend.
no, to konkret maszynka. a ze szkłem kitowym czy brałaś do niego coś osobno?
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: Justyśka »

no i nareszcie kolejny dluuuuugi weekend:D
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: Linka »

stefan pisze:no, to konkret maszynka. a ze szkłem kitowym czy brałaś do niego coś osobno?
Wzielam ten obiektyw kitowy w komplecie. Narazie nie znam się dobrze na sprzęcie, więc nie chciałam sama składać sobie kompletu, z resztą i tak już przekroczyliśmy budżet ;) Dobrze, że jest takie coś jak Cashback i producent po wysłaniu mu kopii rachunku ma zwrócić 215zł. A nad lepszym szkłem pomyślę, jak zabawa z aparatem mi się mocno spodoba :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: dłuuuugi weekend

Post autor: stefan »

Linka pisze:producent po wysłaniu mu kopii rachunku ma zwrócić 215zł.
pamiętaj tylko, że CashBack organizuje Canon Irlandia, więc się trochę na ów zwrot czeka. ale warto.

ja nad szkłem będę myślał chyba przed urlopem, jakieś amatorskie tele by się przydało : )
ODPOWIEDZ