świeta i sylwek 2009

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

świeta i sylwek 2009

Post autor: Paweł »

Jak tam przygotowania?
Jakieś konkretne plany?

Imprezy?
potrawy?
prezenty?
:mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: świeta i sylwek 2009

Post autor: Linka »

Ja sama sobie sprawiłam prezent na święta w postaci prawo jazy, które odbiorę dzień przed Wigilią ;)
A Sylwester... jak zawsze spontaniczna impreza organizowana 30 albo 31 grudnia :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: świeta i sylwek 2009

Post autor: aguśka »

Sylwka zaplanowałam już w październiku rezerwując pokoje w Białym Dunajcu, a sam wieczór sylwestrowy planuję w Zakopanem ;) Co prawda nie obeszło się bez problemów, bo część mojej ekipy dopadła ospa... :oops: (na którą ja tez nie chorowałam, ale na razie się trzymam...oby tak pozostało)
A Święta tradycyjnie w rodzinnym gronie, które z roku na rok jest coraz większe ;)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: świeta i sylwek 2009

Post autor: Martuśka »

Święta - jak zawsze w domu, z rodziną, tradycyjnie:) obejrze Kevina (o ile będzie), pójdę na pasterkę:) nic szczególnego:)

Sylwester - miał być bal a jest pogrzeb. Nie idziemy na bal bo jutro mam pogrzeb dziadka, nie idę z tego względu. Za to dwa dni po Sylwestrze mam chrzciny, zaliczam to jako dobry początek roku:)
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: świeta i sylwek 2009

Post autor: Kamilka »

Martuśka - wyrazy współczucia... :(

ja zarówno święta jak i sylwestra spędzam daleko od domu.
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: świeta i sylwek 2009

Post autor: Anuś »

Święta - wracam do domu.. ( a poki co to jeszcze w weekend czeka mnie bieganie po sklepach i kupowanie prezentow;/)

Sylwester - wracam do Warszawy i duza ekipa wybieramy sie do hotelu Novotel na baaal :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
gosia87
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 21.12.2009, 23:53
Płeć: kobieta

Re: świeta i sylwek 2009

Post autor: gosia87 »

święta- tradycyjnie u babci nad morzem
sylwester- na domówce w Wawie
Good friends don't let you do stupid things...alone :)
ODPOWIEDZ