Pomysł na prezent dla mamy

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
wartwie
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 18.01.2013, 09:39
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: wartwie »

Jeżeli nie ma pomysłu piękne kwiaty na pewno wystarczą :)
patis
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 17.04.2013, 16:12
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: patis »

Fajnym prezentem dla mamy może być ekspres do kawy. Sama sprawiłam mamie taki ciśnieniowy automatyczny ekspres do kawy opinie miał dobre, więc kupiłam go na prezent, bo mama od dawna marudziła od kiedy jej stary model się zepsuł. Więc jeśli też masz kawosza w rodzinie to ekspres to może być dobry pomysł. Tym bardziej, że nie jest to typowy sprzęt agd typu do gotowania czy sprzątania a raczej dla przyjemności.
itap1605
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 26.09.2012, 16:18
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: itap1605 »

Mama z pewnością z samych kwiatów się ucieszy, bo najważniejsza jest pamięć i sam gest. Ekspres do kawy, też ok o ile ktoś ma tak zasobny portfel, żeby móc sobie pozwolić na taki prezent:) Można też pomyśleć o czymś bardziej emocjonalnym, jak dla mamy, dobrym pomysłem może być np. artykuł o niej w gazecie. Oczywiście ciężko by było załawić prawdziwy artykuł, a jeżeli już to słono by kosztował. Ale np. w takiej a'la prawdziwej? - Prezent na Dzień Matki - co sądzicie?
Aktywna888
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 02.05.2013, 21:16
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Aktywna888 »

Myślę, że najbardziej mama ucieszy się z czegoś od serca, proponuję np. taką koszulkę http://www.megakoszulki.pl/Najlepsza,ma ... -p870.html Mama na bank się ucieszy, w końcu każdy chciałby być "Najlepszą mamą na świecie" :D
Saksofoni
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 24.04.2013, 22:21
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Saksofoni »

Ja swojej mamie ostatnio podarowałam album ze zdjęciami całej rodziny - myślę, że to bardzo trafiony prezent :)
Czytam więc jestem
patyczak
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 09.05.2013, 09:14
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: patyczak »

Ja staram się wybierać prezenty praktyczne, bo z doświadczenia wiem, że wszelkie inne lądują po prostu w szufladzie albo w koszu (kwiaty). Dlatego typuję raczej upominki typu roboty kuchenne, odkurzacze bezworkowe czy nawet jakieś komplety naczyń. Oczywiście nie przy każdych urodzinach wydaję tyle pieniędzy, ale akurat przy okrągłej liczbie czy czymś takim, to wypada się nieco bardziej wykazać ;)
Slavio22
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 12.05.2013, 20:15
Płeć: mężczyzna

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Slavio22 »

różyczkaa pisze:Moja mama kończy niedługo 50 lat, chcemy wspólnie z rodzeństwem kupić jej coś fajnego do domu, żeby ją troszkę odciążyć (mają z tatą wielki dom, my wszyscy zjeżdżamy tylko na weekendy). Myśleliśmy nad zmywarką, ale nie ma gdzie jej wstawić w kuchni, a więcej pomysłów brak. Macie Wy jakiś?
zestaw mebli do ogrodu.
JanLocha
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 14.05.2013, 09:30
Płeć: mężczyzna

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: JanLocha »

Moja Mama lubi dobre wina czy też likiery i znalazłem
fajny sklep, który jeszcze ma ładnie ozdobione wszytsko :)
ja osobiście myśle o tym

http://podarujupominek.pl/prezenty-na-u ... -rose.html

i dodatkowo coś słodkiego

http://podarujupominek.pl/prezenty-na-s ... makow.html
Fersztof
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 31.05.2013, 01:38
Płeć: mężczyzna

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Fersztof »

Lepiej nie zabijać się cenowo, najważniejsze żeby prezent pochodził od serca :P
martamon
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 18.07.2013, 10:34
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: martamon »

na stronie http://www.prezentdlamamy.com/ na pewno znajdziesz fajny prezent ;)
ksawi
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 31.10.2012, 12:18
Płeć: mężczyzna

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: ksawi »

Moim zdaniem skromny upominek będzie najlepszy. Ja preferuję zawsze kwiaty albo perfumy, które wiem, że się spodobają.
adamina80
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 12.12.2012, 22:29
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: adamina80 »

jakieś spa

tutaj
wejdź
zobacz
nowinka34
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 18.08.2013, 23:50
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: nowinka34 »

moja propozycja:
- dobrej klasy odkurzacz
- pralka
- relaksacyjna wanna z masażem ?
- lub telewizor, żeby mogła sobie odpocząć ;)
JohnyD
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 07.08.2013, 15:44
Płeć: mężczyzna

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: JohnyD »

Żeby odciążyć mamę w pracach domowych możecie wynająć pomoc domową. Będzie sprzątała, a do ogrodu ogrodnika. Mama nie będzie musiała nic robić ;D
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: =MiLi= »

patyczak pisze:Ja staram się wybierać prezenty praktyczne, bo z doświadczenia wiem, że wszelkie inne lądują po prostu w szufladzie albo w koszu (kwiaty). Dlatego typuję raczej upominki typu roboty kuchenne, odkurzacze bezworkowe czy nawet jakieś komplety naczyń. Oczywiście nie przy każdych urodzinach wydaję tyle pieniędzy, ale akurat przy okrągłej liczbie czy czymś takim, to wypada się nieco bardziej wykazać ;)
Byłoby mi strasznie przykro gdyby moje dzieci kupowałyby mi takie prezenty, to tak jakby widziały we mnie tylko kurę domową a nie kobietę. Poza tym chyba cała rodzina korzysta z robota czy odkurzacza no to jaki to prezent dla mnie?

Jeśli naprawdę tak trudno wymyślić coś co ucieszyłoby mamę i sprawiłoby, że poczuje się w ten dzień kobietą a nie sprzątaczka, to wystarczy kupić chociaż bon podarunkowy do drogerii, empiku czy sklepu odzieżowego i wtedy mama sama sobie wybierze na co chce wydać pieniądze.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Patrycja22
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 03.09.2013, 11:57
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Patrycja22 »

Ja na Twoim miejscu kupiłabym może jakieś drobne AGD, które wspomogłoby albo urozmaiciło gotowanie - o ile Mama jest fanką pichcenia. Sama na pewno nie kupiłabym żadnego odkurzacza... :shock: Myślę, że fajnym pomysłem jest wykupienie Mamie jakiejś wizyty u w gabinecie spa, u fryzjera czy kosmetyczki. Chodzi przecież o to, aby się zrelaksowała i poczuła lepiej. Z okazji urodzin mojej siostry wykupiłam jej weekend w spa (oferty podobnych usług widziałam m.in. na tym portalu) i wróciła zdecydowanie zadowolona i wypoczęta. :wink:
keta123
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 09.09.2013, 11:31
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: keta123 »

Pomysł z wizytą w gabinecie SPA jest naprawdę dobry. Może następnym razem i ja takie coś zafunduję mojej mamie. Ostatnio dałam na urodziny perfumy, ale teraz nie mam już pomysłów. Zastanawiam się czy na 25 rocznicę rodziców nie zafundować im jakiegoś wyjazdu we dwoje na weekend. Co o tym sądzicie?
Jaden
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 07.10.2013, 08:32
Płeć: mężczyzna

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Jaden »

moja mam ucieszyła by się z karnetu do SPA albo jakiejś wycieczki
SzefRosaria85
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 03.10.2013, 12:47
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: SzefRosaria85 »

Moja Mama np lubi obrazy, kwiaty doniczkowe..
netty82
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 03.10.2013, 12:17
Płeć: mężczyzna

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: netty82 »

Dobrym prezentem może być biżuteria, wizyta w spa, u kosmetyczki.
ODPOWIEDZ