dlaczego nie szanują nas banki gdzie mamy konta osobiste?

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
igor
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 27.01.2012, 00:37
Płeć: mężczyzna

dlaczego nie szanują nas banki gdzie mamy konta osobiste?

Post autor: igor »

Mimo że mój pracodawca wpłaca im moje pobory na konto osobiste. Bank wie jakie mam średnie dochody miesięczne i chyba powinien być zadowolony że korzystam z jego usług. Chcąc jednak wziąć kredyt mam takie same schody i problemy jak wówczas gdybym nie miał u nich konta. Podobnie z poręczeniem bankowym. Nie potrafią mi wydać takowego mimo ze przecież mnie znają. Wpłać mi 20000 to zablokujemy i poręczymy kredyt na 10000 to pomysł mojego banku. Kartę bankomatową nazwano debetową, ale jak zrobi się debet to płacisz karę i odsetki, nie tak jak w normalnych kartach płatniczych jakiegoś marketu. Za granicą podobnie. Do zakupów przy rozliczeniu doliczają spread, a w marketowych obowiązuje średni kurs w NBP. Jednak mistrzostwo braku chęci do współpracy "mój" bank pokazał jak potrzebowałem chwilówki. Trafiła mi się okazja i potrzebowałem szybko uruchomić parę złotych. Pan przyjdzie, pan usiądzie, pan wypełni, pan przyniesie, pan złoży za dwa tygodnie rozpatrzymy. Czy oni nie rozumieją że jak ktoś potrzebuje chwilówki to od ręki, to najlepiej na SMS. Na szczęście są firmy które to oferują pożyczki na SMS.
Filiett
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 24.01.2013, 10:04
Płeć: kobieta

Re: dlaczego nie szanują nas banki gdzie mamy konta osobiste

Post autor: Filiett »

No tak ale takie chwilówki to sa oprocentowane i banki sie w takie cos nie bawia...
PiOTR5
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 05.02.2013, 20:28
Płeć: mężczyzna

Re: dlaczego nie szanują nas banki gdzie mamy konta osobiste

Post autor: PiOTR5 »

pośrednictwa finansowe? office finance wstępnie też może być.
Szymek1
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 05.02.2013, 22:03
Płeć: mężczyzna

Re: dlaczego nie szanują nas banki gdzie mamy konta osobiste

Post autor: Szymek1 »

Historia zmyślona, reklama jakiegoś pośrednika do kredytów.
Cyklop
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 05.10.2012, 12:44
Płeć: mężczyzna

Re: dlaczego nie szanują nas banki gdzie mamy konta osobiste

Post autor: Cyklop »

Dokładnie, ściema dla reklamy, ja mając konto w mBanku nie mogę się opędzić od telemarketerów z ofertą kredytów, o takich z innych banków nie wspominam :)
marminka
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 13.02.2013, 12:55
Płeć: kobieta

Re: dlaczego nie szanują nas banki gdzie mamy konta osobiste

Post autor: marminka »

wszystkie banki to złodzieje :(
Sylwia026
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 31.05.2013, 17:30
Płeć: kobieta

Re: dlaczego nie szanują nas banki gdzie mamy konta osobiste

Post autor: Sylwia026 »

Obecnie wybór instytucji finansowych jest spory. Jeśli w danym banku czujemy się źle traktowani to proponuję jak najszybciej zmienić.
nanniii
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 17.05.2013, 07:10
Płeć: kobieta

Re: dlaczego nie szanują nas banki gdzie mamy konta osobiste

Post autor: nanniii »

Mój bank niestety oferuje mi tylko kredyty - szkoda, że nie ma jakiegoś programu lojalnościowego, gdzie oferowali by np. lokatę na wyższy procent dla zaufanych klientów.
aronmaks
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 12.04.2014, 17:22
Płeć: mężczyzna

Re: dlaczego nie szanują nas banki gdzie mamy konta osobiste

Post autor: aronmaks »

Myślę, że chwilówki są dobrym rozwiązaniem lecz ich jedyną wadą jet chyba zbyt wysoki poziom odsetek. Ale co można innego zrobić gdy brak pieniędzy na życie? Ja na szczęście nie musiałem z nich korzystać..
ODPOWIEDZ