Tatuaż

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Tatuaż

Post autor: PLAGIATT »

Moda na tatuaż panuje w każdej niemal warstwie społecznej, bez względu na pozycję, rodzaj wykonywanego zawodu czy poziom zarobków. Przeważają tu jednak ludzie młodzi, studenci, absolwenci szkół wyższych, przedstawiciele ruchów alternatywnych.

No więc jak to jest macie już tatuaż albo może chcecie go mieć.... :) :?:

Ja narazie niemam iż jestem nie pełnoletni choć powiem podobają mi się tatuaże :) ale raczej takiego na stałe sobie nie zrobie.... predzej bym zrobił henną co po 1 miesiacu schodzi :D a nieraz i wcześniej :D...
Lecz tatuaż 1 na stałe to nie dlamnie :D
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Tatuaż

Post autor: Patryk007 »

PLAGIATT pisze: Ja narazie niemam iż jestem niepełnoletni choć powiem podobają mi się tatuaże :)
Również nie mam jeszcze tatuażu, ale widzi mi się, szczególnie u innych...
Oczywiście, jeżeli się zdecyduję to na pewno nie na stały tatuaż tylko przejściowy.... :P
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Tatuaż

Post autor: Shirya »

Ja także nie mam tatuażu, choć miałam już dwie okazje zrobienia sobie takiego dzieła artystycznego na ciele. Nie mogłam się zdecydowac na wzór poprostu.... Wiem, że zrobie sobie kiedyś rysuneczek na ciele, lecz nie dlatego, że wiele osób go ma... i na pewno nie w miejscu widocznym dla wszytskich. Tatuaż będzie dla mnie.... i dla bliskiej mi osoby.... i koniecznie musi to byc jakiś ornament neizbyt duży.... zaprojektowany tylko dla mnie..... oryginalny... :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Milka

Re: Tatuaż

Post autor: Milka »

Ja jeszcze narazie nie mam tatuażu...ale to juz tylko kwestia czasu....bede miała kiedys tatuaż na stałe....tak poprostu mam....musze go miec....jeszcze nie teraz, ale bede miała....:D
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Tatuaż

Post autor: sexigirl »

a ja mam małą stokrotkę w dosyć intymnym miejscu. I fajnie sie z tym czuję. No i prawie nikt nie wie że ona tam jest..... Włąściwie widział ją mój chłopak i facet który mi ją robił.

Ale to fajna rzecz. Znak charakterystyczny :D
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Tatuaż

Post autor: Shirya »

sexgirl... właśnie o to chodzi, żeby tatuaż mieć dla siebie... a nie po to by się z nim obnosić... :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Tatuaż

Post autor: Phantom »

PLAGIATT pisze:Ja narazie niemam iż jestem nie pełnoletni choć powiem podobają mi się tatuaże :)
ja tak samo, ale chyba kiedyś pozwolę sobie na taki mały (dosłownie :)) wyskok :P
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Tatuaż

Post autor: bolec »

Ja mam na plecach zajebistego apacza i na przodzie tatuaże tago koszykrza już nie pamietam 8) ale to są te co schodzą po jakimś czasie :lol: :shatan:
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tatuaż

Post autor: Słonko »

Ja tam tatuaża niechce ;p igieł się nieboje ale jak pomyśle ze coś mi będą pod skure wstrzykiwać to mi sie niedobrze robi... ale jak ktoś chce sobie zrobić to prosze bardzo, niektóre tatuaże są naprawde ladne :wink:
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Tatuaż

Post autor: sexigirl »

oj, mój jest naprawdę śliczny... :)


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tatuaż

Post autor: Słonko »

A co to za tatuaż :wink: i czy cie bolało jak go robiłaś?? :twisted:
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Tatuaż

Post autor: sexigirl »

pisałąm już że to mała stokrotka :)
czy bolało? hmn... raczej nie. Nie myślałam o bólu bo byłam bardzo speszona. Jak już wspominałam zresztą, jest ona w dosyć intymnym miejscu, i to było bardzo krępujące......
Gdy nie myśli sie o bólu to nie jest takie straszne :)
ale warto:)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tatuaż

Post autor: Słonko »

Może i ładnie wygląda ale ja niechciałabym miec czegoś co mogło by mi się znudzić po jakimś czasie. Ja zato często rysuje sobie na ręku wzorki żelowym długopisem (Srebrnym, albo czarnym) :wink: Fajnie to wygląda :) polecam i łatwo się zmywa:)
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Tatuaż

Post autor: bolec »

A ja se zrobie tutuaza na pupie jak bede mial wiencej latek :)
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Tatuaż

Post autor: sexigirl »

widzisz Słonko , w pewnym wieku już sie wyrasta z malowania po rękach , bo to wcale moim zdaniem ładnie nie wygląda.....


ale co kto lubi :D


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tatuaż

Post autor: Słonko »

Ja tam wole malowac po rękach niż robic sobie blizne która na początku ładnie wygląda, a póżniej co?? widzieliście kiedyś starszą osobę z tatuażem strasznie to wygląda... a co do twojej wypowiedzi Bolec to mnie naprawde nieinteresuje na jakiej części zamieżasz sobie TATU zrobić :lol:
No chyba ze bys później wszystkim pokazywał jaki to ty masz ładny kwiatek na ...wiadomo czym :wink: 8)
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Tatuaż

Post autor: bolec »

A moze bede mial sesje w plejboju co wy na to ??Dlateggo tez zrobie se tatuaz nawet jesli bende stary bede mial blizne
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Tatuaż

Post autor: sexigirl »

ach Słonko, ....
powiem tak: widziałam nie jedną starszą osobę z tatuażem. Jeżeli jest on dobrze zrobiony to nawet po wielu wielu latach wygląda w porządku.
a malowanie po rękach.... no nie oszukujmy sie. to dziecinada.
to po prostu nieeleganckie i przede wszystkim nieestetyczne. FUJ.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Mam oczy
by zauważać innych,
mam uszy, by ich usłyszeć,
nogi, aby do nich sie pofatygować,
dłonie, by je ku nim wyciągnąć
i serce, aby kochać.
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: Tatuaż

Post autor: Luki »

Nie polecam się kłuc osobą które są w wieku dojzewania, otóz zrobią sobie tatuaż gdzies na lewym ramieniu, zaczną rosnąć, ćwiczyć i zobaczą jak im sie to ciekawie rozciągnie ;)
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tatuaż

Post autor: DianaR »

Tatuaż fajna sprawa, lecz na pewno jeżeli się kiedyś zdecyduje to będzie to coś małego i w nie zabardzo widocznym miejscu. Narazie jestem na etapie, że raz chce, a raz nie. Dopóki nie będa pewna, podjętej decyzji nie dam się tknąć. A okazję też już miałam. Ale stwierdziłam, że jeszcze nie teraz.
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
ODPOWIEDZ