Tatuaż

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: aguśka »

a kto ma w nosie??? chyba jeszcze nikt nie rzucił nosa.... no oczywiście pewnie Freddy ma, albo miał :D a wogóle co sądzicie o kolczyku w nosie?? podobaja Wam się??
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Freddy
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 19.04.2008, 18:27
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Tatuaż

Post autor: Freddy »

U faceta kolczyk w nosie wygląda paskudnie...dlatego mój nos pozostał nienaruszony :)
Lion Of Judah
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Tatuaż

Post autor: =MiLi= »

Bez przesady ;) Znam co najmniej kilka osób, które mają po jednym tatuażu i więcej nie potrzebują i nie planują :)
Z resztą myślę, że u mnie też na czarnym kocie się skończy ;)
W nosie w ogóle mi się nie podobają... moja koleżanka miała 2 w nosie, obok siebie :roll:
Szczerze mówiąc nie chciałabym mieć podziurkowanego Faceta ;P a tym bardziej nie dałabym podziurkować siebie. Kiedyś myślałam inaczej, ale teraz dorosłam i nie podobają mi się takie rzeczy. Tzn jak widzę u kogoś to niech sobie ma, jeśli nie jest tego za dużo to mnie nie razi, nieraz wygląda nawet ładnie, ale u siebie bym nie chciała chyba jednak....
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Tatuaż

Post autor: Linka »

W nosie? Tak średnio mi się podoba. Jakiś kolorowy kamyczek to lipa, ewentualnie kółko ale to nie każdemu pasuje.
Sama kiedyś myślałam nad kolczykiem w brwi, ale mam chyba dość dziecinna twarz i mi jakoś nie pasuje :P
Mój chłopak ma od kilku lat kółeczko na boku dolnej wargi, ostatnio chciał już go wyjąć, ale na moją prośbę go zostawił :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: Martuśka »

nie no w nosie to lipa... mi sie osobiście wcale to nie podoba... tak samo kolczyk w pępku wydaje mi sie obciachowy...
kolczyki w innych miejscach owszem ale bez przesady... najbardziej rażą mnie te kolczyki w uszach co rozszerzają dziurki, niedobrze mi na ich widok a szczególnie jak te dziurki są już takie wielkie i nie ma tego kółka w nich brrr... coś okropnego jak dla mnie...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Tatuaż

Post autor: Linka »

Martuśka pisze:najbardziej rażą mnie te kolczyki w uszach co rozszerzają dziurki, niedobrze mi na ich widok a szczególnie jak te dziurki są już takie wielkie i nie ma tego kółka w nich brrr
tunele to się nazywa ;) też mi się to strasznie nie podoba
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Tatuaż

Post autor: Centi66691 »

nom zgadzam się z Wami dziewczyny to jest tragiczne ;/
Mi to się jeszcze podoba w brwi :D ulala :D może kiedyś
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: aguśka »

w brwi sa fajne... :D a w pepku to mi się niezbyt podobają, jescze jak ktoś ma zgrabny brzuch to ok... a w nosie to ewentualnie maleńka lśniąca kropeczka:)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Tatuaż

Post autor: Justyśka »

Linka pisze:
Martuśka pisze:najbardziej rażą mnie te kolczyki w uszach co rozszerzają dziurki, niedobrze mi na ich widok a szczególnie jak te dziurki są już takie wielkie i nie ma tego kółka w nich brrr
tunele to się nazywa ;) też mi się to strasznie nie podoba
to jest paskudne, szczególnie jak ktoś ma małe uszy a w nich taki ogromny "tunel" :?
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
paola102
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 11.12.2012, 18:57
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: paola102 »

Robert Łypik to człowiek orkiestra, założyciel F16 TATTOO FAMILIA, tatuator i koneser sztuki, który postanowił swą pasję i zainteresowania przełożyć na promocję sztuki. Właśnie z tych elementów składowych powstała galeria 3/3, która ma za zadanie promowanie młodych artystów, którzy niekoniecznie są związani z tatuażem, za to robią coś ciekawego i warci są pokazania szerszej publiczności.
ruda22
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 14.12.2012, 18:22
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: ruda22 »

Tatuaże są super. Warto jednak pamiętać, że na nich się nie oszczędza. Ja za swój zapłaciłam sporo, ale jestem bardzo zadowolona :tak:
ada23
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 17.12.2012, 19:49
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: ada23 »

Mój znajomy zrobił sobie tatuaż kilka lat temu na ręce, potem przytył i obrazek mu się rozciągnął :oops2:
aldi12
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 18.12.2012, 18:16
Płeć: mężczyzna

Re: Tatuaż

Post autor: aldi12 »

ada23 no tak niestety też bywa czasem :P
klea
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 19.12.2012, 14:58
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: klea »

Są całe strony internetowe ze zdjęciami tatuaży które się nie udały :mrgreen:
solcowna
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 21.12.2012, 14:57
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: solcowna »

o matko porażka te tatuaze niektore
kropa09
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 20.12.2012, 00:05
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: kropa09 »

A ja miałam fazę na tatuaż ale na szczęście mi przeszło... chociaż czasem mam ochotę... :D
MartaP
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 22.12.2012, 22:39
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: MartaP »

Ja ciagle mam ochote zrobic, problem z tym, ze w Polsce nadal sie krzywo patrzy na osoby z tatuazem, szczegolnie podczas rozmowy o prace. To mnie jedynie ogranicza.
finia22
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 15.01.2013, 22:47
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: finia22 »

Ja chcę sobie zrobić, ale nie mam pomysłu, więc lepiej poczekam :nom:
wartwie
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 18.01.2013, 09:39
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: wartwie »

Cały czas się borykam czy zrobić, czy nie :P
kirk11
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 02.02.2013, 00:26
Płeć: mężczyzna

Re: Tatuaż

Post autor: kirk11 »

dla mnie moze być oklepane bo ważniejsze jest to, co mi sie podoba... :)
skrzydła też mi sie podobaja i też nad nimi myslałam, mam gdzieś nawet wzorek juz... jeszcze sie pomysli co by wykombinować :) tylko musi to być raczej mało widoczne miejsce i dlatego nadal stopa najmniej mi odpowiada ale brzuch czy plecy mogłyby być :)
ODPOWIEDZ