Sylwester 2007 :)

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sylwester 2007 :)

Post autor: Anuś »

A ja w tym roku ide na pierwszy balowy sylwester..:)
Hotel Novotel, 400 osob.. :) mam nadzieje ze bedzie sympatycznie.. :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sylwester 2007 :)

Post autor: Paweł »

Anuś się rozbija... 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sylwester 2007 :)

Post autor: Linka »

Ja myślałam, że nie dostane żadnego zaproszenia, dlatego wybrałam pracę. Już się przygotowałam, że będę pracować, a tu zaproszenia sie posypały i teraz jestem trochę zła, że przegapie coś ciekawego ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sylwester 2007 :)

Post autor: =MiLi= »

Nam koleżanka proponowała, żebyśmy poszli z Nimi na sale właśnie, ale ja nie cierpię takich ogromnych imprez na których mało kto się zna i nigdy nie wiadomo na jakie towarzystwo się trafi... poza tym bałabym się teraz w ciąży że ktoś mnie popchnie, uderzy, przewróci itd... dlatego wybraliśmy bezpieczną i miłą domówkę ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Sylwester 2007 :)

Post autor: Offik »

ja mialem robic impreze ale chyba nic z tego nie wyjdzie... moja siostra ktora miala robic ze mna sie rozmyslila i idzie gdzies... a samemu robic nie bede raczej...
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Sylwester 2007 :)

Post autor: Centi66691 »

Ja na razie nie mam gdzie iść.... Ale może się coś wykombinuje :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Sylwester 2007 :)

Post autor: Justyśka »

Centi66691 pisze:Ja na razie nie mam gdzie iść.... Ale może się coś wykombinuje :D
heh to zupełnie jak ja...zauważyłam, ze w tym roku mało kto ma gdzie iść...większość planuje siedzenie w domu...hmm...brak propozycji:(
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sylwester 2007 :)

Post autor: Martuśka »

plany mi sie popsuły bo w poniedziałek miałam zamiar iść na zakupy a tu sprawdzam i okazuje sie ze poniedziałek to sylwester :/ i nie wiem czy impreza wypali bo nie będę miała kiedy kupić spódniczki i bluzki i dodatków a co za tym idzie nie będę miała w czym iść na tą imprezę:/ nie wiem co ja sobie ubzdurałam, że sylwester wypada we wtorek...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sylwester 2007 :)

Post autor: Anuś »

Paweł pisze:Anuś się rozbija... 8)
Ktos musi ;p ;p ;p
=MiLi= pisze:Nam koleżanka proponowała, żebyśmy poszli z Nimi na sale właśnie, ale ja nie cierpię takich ogromnych imprez na których mało kto się zna i nigdy nie wiadomo na jakie towarzystwo się trafi... poza tym bałabym się teraz w ciąży że ktoś mnie popchnie, uderzy, przewróci itd... dlatego wybraliśmy bezpieczną i miłą domówkę

A ja mam nadzieje ze bedzie milo i sympatycznie:) Oficjalnie jest to sylwester wydzialowy.. ale z wydzialu idzie bardzo malo osob (30?..).. Mimo to mam nadzieje ze bedzie duuuuzo studentow z innych wydzialow/uczelni i moze byc ciekawie:) Troche osob idacych z wydzialu znamy, idzie z nami jedna zaprzyjazniona para wiec na towarzystwo nie moge narzekac ;) chyba.. ;p a poki co nie jestem tez w ciazy .. wiec moge korzystac z takich imprez ;)

Niezaleznie od tego kto gdzie bedzie spedzal sylwestra zycze wszystkim udanej zabawy i szampanskiego wejscia w nowy rok :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Sylwester 2007 :)

Post autor: Centi66691 »

Justyśka pisze:
Centi66691 pisze:Ja na razie nie mam gdzie iść.... Ale może się coś wykombinuje :D
heh to zupełnie jak ja...zauważyłam, ze w tym roku mało kto ma gdzie iść...większość planuje siedzenie w domu...hmm...brak propozycji:(


Zgadzam się teraz każdy w domu a jak ktoś coś chcę zrobić to nie wypala...:( a miejmy nadzieje może nie będzie tak źle ? jeszcze jest trochę czasu do tego sylwka....prawda ?
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Sylwester 2007 :)

Post autor: Justyśka »

Centi66691 pisze:jeszcze jest trochę czasu do tego sylwka....prawda ?
no 4 dni w sumie...tylko 4:/
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
ODPOWIEDZ