pytanko, jesli mozecie to pomozcie

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
SlodkaKarola15
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 18.09.2007, 21:16

pytanko, jesli mozecie to pomozcie

Post autor: SlodkaKarola15 »

czy to normalne ze dziewczyna w wieku 13 lat ktora dojrzewa juz od 2 lat ma czastem napady checi do masturbacji a nawet seksu?
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: pytanko, jesli mozecie to pomozcie

Post autor: Offik »

do masturbacji tak, to normalne. w koncu w ten sposob poznaje sie swoje cialo... a potrzeba seksu w tym wieku... to chyba jednak wplyw gazetek typu bravo na psychike takich dziewczyn
moni17k
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 28.12.2007, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: pytanko, jesli mozecie to pomozcie

Post autor: moni17k »

no wlasnie zauwazylisie ze praktycznie w kazdym wydaniu takiej gazetki typu bravo , bravo girl, dziewczyna itd jest temat seksu, inisjacji seksualnej i tego typu....? jeszcze im sie nie znudzil ten temat? takie artykuly skutecznie robia wode z mozgu takim mlodzym ....
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: pytanko, jesli mozecie to pomozcie

Post autor: Paweł »

gdyby pisali o kółku różańcowym to by po prostu ludzi tego nie kupowali...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: pytanko, jesli mozecie to pomozcie

Post autor: JaGaKi »

Ja sądzę, że bravo to dobra gazetka na nowości gospodarcze z świata, poglądy polityczne i rodzaje cegieł zastosowanych przy budowie.

Tak w ogole to witam spowrotem :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ODPOWIEDZ