Na legalu

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Na legalu

Post autor: Basko »

Co myślicie na temat legalizacji marihuany? Czy jest to dobre wyjście czy złe. Czy nie uważacie, że gdyby Polska zamieniła si.e w Holandie nie byłoby ciekawije. Marihuana jest tym bardziej ociągającą używką bo jest nielegalna. Gdyby nie było wokół niej tyle szumu małe gnojki nie łapały by za blanta. Marihuana jest zakazana ale i tak każdy z nas wie, że palą ją wszyscy. Niektórzy bo im się podoba, inni dla sportu, jeszcze inni bo chcą zrobić coś zakazanego. W moim mieście palą prawie wszyscy w mojej grupie wiekowej no i w innych też, każde osiedle, a Mary może zdobyć każdy. Gdyby Marihuana była zlegalizowane nie było by takiego hallo i nie wydawałoby się kasy na wyjazd do Holandiii :twisted:
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Na legalu

Post autor: grz3siek »

ja popieram :)

Przynajmniej zarabiał by na dystrybucji rząd, a nie mafie...
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Na legalu

Post autor: Piqs - X »

Jap .. i wszyscy w grupie wiekowej chodziliby 'rozradowani' :ok: Po prostu odjazd by był .. a na serio to moshna nasze społeczestwo porównac do lwa w klatce. Jeśli klatke ma zamkniętą nie rzuca sie, jje co mu dają .. patrzy tylko jakoś tak :ok: Za to jakby mu klatke sie otworzyło .. to by była rzeź ... Tak samo u nas .. każdy 17 czy ilestam latek chodziłby taki jakis dziwny bo to legalne ... i wogole wie, że może to czemu nie? .. Holandia jest troche innym kraje, żeby nie powiedziec bardziej 'ucywilizowanym' .. Przemyślcie sami ...

-------
Sprzedaż zalegalizowac .. palenie nie .. i bycie pod wpływem nie ... :ok:
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Na legalu

Post autor: Basko »

a czy to nie jest tak, że lew siedząc w klatce, rzuca się na wszystko, chce tą klatkę roz***ać, roznosi się w gniewie, a wypuszczony na wolność żyje zgodnie z naturą nie wykazując zbędnej agresji? chyba tak. Po za tym teraz jak szczyle palą, to się wożą, jakby robli cos extra, bo to jest nie legal, a gdyby maria nie była zakazana, nie mieli by czym szpanować. :tak:
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Na legalu

Post autor: sexigirl »

ja powiem krótko: ZA :mrgreen:
Mam oczy
by zauważać innych,
mam uszy, by ich usłyszeć,
nogi, aby do nich sie pofatygować,
dłonie, by je ku nim wyciągnąć
i serce, aby kochać.
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Na legalu

Post autor: grz3siek »

Popieram taką postawe sexigirl :)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Na legalu

Post autor: Piqs - X »

PRZECIW : Bo społeczeństwo nie jest na to gotowe :)
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Na legalu

Post autor: Basko »

Jak to nie jest gotowe? I tak pali większość młodszego społeczeństwa, to kiedy nas zkraj będzie gotowy? Za 100 lat, kiedy w innych krajach Europy zachodniej będą legalizować już inne rzeczy? Heh, i tak to czy tu powiemy za czy przeciw nie zaważy na losach gangi w naszym kraju, nie chodzi o to kiedy, proste pytanie za czy przeciw
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Na legalu

Post autor: Piqs - X »

Tutaj zamierzam przygotowac szerszą notatnkę .. na dniach 8)
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: Na legalu

Post autor: BaD_aSs »

Polacy niepredko beda gotowi na taki krok jak legalizacja. Żyjemy w na maxa zacofanym państwie, w ktorym zadzi ksiadz dyrektor jego banda nieumarlych (prawie umarlych), nasi starzy nie czaja nic a wydaje im sie ze czaja wszystko, a na pierwszych miejscach list przebojow kroluja piosenki z repertuaru kapel ktore spiewaja o biustach baski i innych pierdolach (nie wiem czy to ma jakis zwiazek ale czy to wazne, jak wyrazac krytyke to wyrazac ;]). Reasumujac: nie liczcie na to ze w najblizszym czasie bedziecie mogli usiasc ze spliftem w parku i roskoszowac sie holenderskimi przysmakami bez zastanawiania sie "... czy ten stary dziad chce wygladac jak jego syn, czy to poprostu tajniak?..."

PoZDR. 4 all true playaZ

:mrgreen: peace
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Na legalu

Post autor: pietruszka »

marihuana to nie jest zabawka dla wszystkich dzieci. to zabawka dla rozsądnych dzieci. tylko że rozsądne dzieci nie palą marihuany. a nierozsądne dzieci owszem. i dostaną ją nawet jak nie będzie legalna. jeśli byłaby legalna to miały by do niej dostęp nie tylko nierozsądne dzieci ale również nierozsądne strachliwe dzieci które teraz mają pietra bo to nielegalne ale jakby było to by brały razem ze wszystkimi. poza tym jak dasz dziecku palec to będzie chciało całą rękę. potem by dzieci pewnie chciały żeby inne narkotyki były zalegalizowane, biegałby nabuchane po ulicach i skakały z mostów myśląc że mogą latać. ja w takiej sytuacji zabrałabym swoje zabawki i poszła do innej piaskownicy gdzie oprócz zileni byłyby też inne kolory i trochę miejsca dla szarości.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Decain
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 30.03.2003, 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na legalu

Post autor: Decain »

Jestem przeciw.
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Na legalu

Post autor: Jessica »

Tzn., że chcesz legalizacji narkotyków? Chcesz, żeby zaćpani ludzie biegali ci przed domem? Bo ja mniej więcej takto zrozumiałam, ale jak nie o to ci chodziło, to rozwiń wypowiedź...

Bo niewiadomo, czy jesteś przeciw legalizacji, czy przeciw temu, co napisała pietruszka.
Let's make all dreams come true!
Divay
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 10.01.2007, 18:45
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Na legalu

Post autor: Divay »

nie chce legalizacji wszystkiego
co jak co ale Mh. jest o tyle niegrozna
nie slyszalam jeszcze zadnych przypadkow takich jak po alko...
hallo jak hallo... gluchy telefon bez konca...
zlegalizowac i bedzie spokoj! :twisted: :hihi: :twisted:
24.01.2005 - data mojej życie...
28.12.2006 - data mojego urodzenia...

Dziekuje ze dajesz mi nadzieje na lepsze jutro!
SkiTleS
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 08.09.2006, 21:09
Lokalizacja: Łódź

Re: Na legalu

Post autor: SkiTleS »

wszystko tylko pieknie wyglada.... ale podobno robili badania w holadnii i wiekszosc tych co tylko sobie przypalala teraz przechodzi na ciezsze narkotyki.... zreszta to nie jest tak ze marihuana nie szkodzi. Problem polega na tym ze 1 skret wydala sie z organizmu przez pare miesiecy a jak ktos sie upije to 2-3 dni wypoci pozyga ale wyplucze wiekszosc.... a co sie nie wyplucze to zostanie przerobiobe na cukry tluszcze czy cos tam :P
Szczerze wole alko ;)
Luria
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 11.01.2008, 19:10

Re: Na legalu

Post autor: Luria »

Jestem za całkowitą legalizacją narkotyków.

Marihuana kosztowałaby niewiele więcej niż pietruszka.

I ludzi ciągnęłoby do niej niewiele bardziej niż do pietruszki.

Poza tym, każdy niech będzie odpowiedzialny za siebie. Chemiczny syf, który tylko pobudza i szybko niszczy organizm to zły wybór. Ale dlaczego zabronić ludziom eksperymentować?
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Na legalu

Post autor: Linka »

Luria pisze: Marihuana kosztowałaby niewiele więcej niż pietruszka.

I ludzi ciągnęłoby do niej niewiele bardziej niż do pietruszki.
a Holendrów ciągnie do marychy tak jak do pietruszki?
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Na legalu

Post autor: Paweł »

oj, każdy może mieć własne zdanie... prawda? :)

ja jestem przeciw, tak samo jak papierosom i innym tego typu "dozwolonym" używkom...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ