organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Post autor: GoSiAcZeK »

mam pytanie, organizował ktoś imprezę, jakieś urodziny, czy coś na wynajętej sali i mógłby się ze mną podzielić doświadczeniami? chodzi o to, że niedługo kończę 18 lat :mrgreen: i chcemy z szóstką znajomych zorganizować z tej okazji imprezę na wynajętej sali. Mam w związku z tym pytanie... jak myślicie czy to dobry pomysł, a może lepiej pójść gdzieś do pubu i postawić po piwie? czy lepiej wynająć w jednym budynku dwie mniejsze sale, czy jedną ogromną? może ktoś ma dla mnie jakieś rady ;) będę bardzo wdzięczna nawet za najmniejszą pomoc ;)


/pawel: czy tworzenie nowych tematów jest aż takie trudne? (:
Ostatnio zmieniony 16.01.2008, 19:58 przez GoSiAcZeK, łącznie zmieniany 1 raz.
13.02.2005 r.

A. ;**
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Post autor: Martuśka »

dyskoteki, bary itp. odpadają bo to już nie jest impreza w zamkniętym gronie tylko zbiorowisko... wynajęcie sali nie jest aż takim dużym kosztem, jak pamiętam to waha sie w granicach 400-500 zł, oczywiście zależy od wielkości i na pewno lepiej jest wynająć jedną dużą sale... o ile dobrze zrozumiałam to 6 osób jest solenizantami... jeśli jest 6 solenizantów to koszty będą małe bo sie rozłożą :)
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Post autor: GoSiAcZeK »

tworzenie tematów nie jest aż tak trudne ;) wybacz Pawle nie pomyślałam ;)
/pawel: podanie, 3 zdjecia.... (-;


tak 6 a właściwie 7 osób to solenizanci, więc koszty rzeczywiście nie będą aż tak wysokie ( 400 zł od solenizanta ;) ) a może znajdzie się ktoś kto poradzi mi w sprawie alkoholu... powiedzmy, że na imprezie będzie setka osób... jak myślicie wódka, piwo, wino? może z każdego po trochu, a jeśli tak to ile... masakra, nienawidzę się zastanawiać nad takimi sprawami, może ktoś już coś takiego organizował i wie.

Dzięki Martuśka rzeczywiście chyba bezpieczniej mieć wszystkich w jednym miejscu ;]
Ostatnio zmieniony 17.01.2008, 03:12 przez GoSiAcZeK, łącznie zmieniany 1 raz.
13.02.2005 r.

A. ;**
cyberek30000
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 19.01.2008, 08:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Post autor: cyberek30000 »

co do alkocholu to zależy co lubisz i co inni lubią , jak piwa to licz ok 6 piwek na osobe ( może mniej moze wiecej ) a co do wódeczki to powiem tak wszystko jest ok , tylko ludzie nie znają ograniczeń w jej piciu ( wiem po sobie ) i potem robi się ciekawie jak dla kogo (wierzcie mi , własne doświadczenia ) tzn jeśli chcesz zeby było fajnie to lepiej wino i piwo :) a wódke można ewentualnie póżniej :)

Pozdrawiam i życze wspaniałych urodzin :)
JAK COŚ PISZ NA GADU :) ZAWSZE POMOGĘ I DORADZĘ :)
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Post autor: shyduo »

Po pierwsze, dowiedz się np. od samych ludzi w klubie np. jak rozstrzygali zawsze kwestię alkoholu. Tez uważam, że powinien być wybór między piwem i winem. Moim skromnym zdaniem, 6 piw na głowę to zaaaa dużo. Licz 2, max. 3.
Co do imprez klubowych, jest jedno rozwiązanie w przypadku dużego klubu w którym są co najmniej dwie sale. Robicie imprezę dla tylu osób ile tylko chcecie, bliższych i dalszych, ale jakaś część, Twoich najbliższych znajomych dostaje tzw. VIP-a i oni, bawią się razem z wami w mniejszej sali.
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Post autor: GoSiAcZeK »

Niestety Shyduo to nie będzie impreza w klubie, tylko w sali wynajętej w domu kultury ( wiem głupio brzmi ;p ), więc wszystko zależy ode mnie. Po drugie doszłam do wniosku, że będzie wódka i piwo... na szczęście wśród znajomych zrobimy 'selekcję', żeby bawić się wśród normalnych osób, a nie takich, które przyjdą tylko po to, żeby pić na umór, albo narobić mi problemów... masz rację Shyduo, że 6 piw to za dużo. Policzymy po 2-3 na głowę, a wódki nie będzie aż tak dużo jak początkowo planowaliśmy. No i myślę, że będzie ok ;)
13.02.2005 r.

A. ;**
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Post autor: Martuśka »

z doświadczenia wiem ze najlepiej zapytać gości co piją, nie trzeba pytać ile tylko co... policzysz osoby które pija piwo albo wódkę i będziesz wiedziała czego kupić i ile... nie wyliczaj ze po 3 piwa na głowę żeby potem nie było dzielenia :D na pewno znasz ludzi i wiesz ile mogą wypić i to ci wystarczy :) hehe przypomniało mi sie cos: moja kumpela po kieliszku wina ma juz fazę :mrgreen: jeśłi też masz takich znajomych wiec na pewno kupisz odpowiednia ilość alkoholu :)
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Post autor: aguśka »

cyberek30000 pisze: jak piwa to licz ok 6 piwek na osobe ( może mniej moze wiecej ) a co do wódeczki to powiem tak wszystko jest ok , tylko ludzie nie znają ograniczeń w jej piciu ( wiem po sobie ) i potem robi się ciekawie jak dla kogo (wierzcie mi , własne doświadczenia ) tzn jeśli chcesz zeby było fajnie to lepiej wino i piwo :) a wódke można ewentualnie póżniej :)
Omg!! dziwne podejście :shock: ... ja myslałam że 18-stka to jest 18-stka a nie jakaś melina (sorry za wyrażenie) tylke alkoholu na osobę?? :roll: Chyba rzeczywiście ktos tu nie ma umiaru mam nadzieje że mało jest takich osób... bo to mija się z celem robienie imprezy urodzinowej tylko po to żeby ktoś przyszedł schlał sie i narobił szumu, tym samym psując urodziny solenizantce...Ja też mam 18-stke w tym roku i mam nadzieję że moja impreza tak wygłądała nie będzie!!
Gosia zycze powodzenia:) :wink:

Ps. mam nadzieję że pisząc wino nie chodziło o taniego "bełta"..... :roll: masakra...
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Post autor: Paweł »

właśnie tak czytam i sie dziwie, ze głównym problemem jest alkohol... ale w sumie ten wiek.

ja na 18tkach i tego typu imprezach w ogole nie myslalem o alkoholu. I tak człowiek tak szaleje, że piwo pije się tylko zeby zgasic pragnienie, bo i tak po 15 minutach zupełnie z Ciebie wyparuje... ;]

ja chce na 18tke! (-;
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Post autor: shyduo »

Paweł pisze: I tak człowiek tak szaleje, że piwo pije się tylko zeby zgasic pragnienie, bo i tak po 15 minutach zupełnie z Ciebie wyparuje... ;]

ja chce na 18tke! (-;

Oj tak, podpisuje się pod tym. I jeszcze studniówkę chcę następną, tez była superancka. Generalnie to był fajny okres imprezowy. No i dopiero teraz żałuje tych wszystkich 18-tek na które nie dotarłem, bo mi się nie chciało :P
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Post autor: Virgin »

shyduo pisze:
Paweł pisze: I tak człowiek tak szaleje, że piwo pije się tylko zeby zgasic pragnienie, bo i tak po 15 minutach zupełnie z Ciebie wyparuje... ;]

ja chce na 18tke! (-;

Oj tak, podpisuje się pod tym. I jeszcze studniówkę chcę następną, tez była superancka. Generalnie to był fajny okres imprezowy. No i dopiero teraz żałuje tych wszystkich 18-tek na które nie dotarłem, bo mi się nie chciało :P
dokladnie :)
na inne 18stki chetnie chodzilam, a moja to byl niewypal ;> za duzo ludzi, ktorym trzeba poswiecic uwage i przez to sama za wiele sie nie ubawilam
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: organizacja 18tki (lub inne dżamprezy)

Post autor: Centi66691 »

Teraz wszyscy na 18 !!:P

Zgadzam się z wypowiedzią Pawła :D

To co się wypije i tak szybko wyparowywuje ale bez przesady wydaje mi sie, że tak jak wspominałaś 2 ;ub 3 piwa to im starczy
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
ODPOWIEDZ