Gesty i znaki miłości.

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Gesty i znaki miłości.

Post autor: robek »

Chciałem was się zapytać czy macie ze swoją sympatią jakieś osobiste gesty bądz znaki, ktore swiadczą o Waszej miłości do siebie i jesli tak to kiedy je okazujecie. Na powitanie, pozegnanie, czy może w trakcie spotkania?
Robek
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Gesty i znaki miłości.

Post autor: Linka »

Hmm... ja z moim Marcinem potrafimy się witać i żegnać po 5 razy dziennie. Obowiązkowo, po wstaniu wysyłamy sobie sms z przywitaniem, potem na gg się witamy (żegnamy się też pisząc kilka razy papa itp), jak się widzimy i jak idziemy spać ;)
A gesty okazujące uczucia? Chyba nie ma nic takiego stałego, ale takim gestem zawsze może być buziak w polik, przytulenie, pogłaskanie po dłoni i pełno innych.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Gesty i znaki miłości.

Post autor: Virgin »

Linka pisze:Hmm... ja z moim Marcinem potrafimy się witać i żegnać po 5 razy dziennie. Obowiązkowo, po wstaniu wysyłamy sobie sms z przywitaniem, potem na gg się witamy (żegnamy się też pisząc kilka razy papa itp), jak się widzimy i jak idziemy spać ;)
.
yyy jak slodko :/
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Gesty i znaki miłości.

Post autor: Linka »

Wyczuwam ironię...
Nie widzę w moim zachowaniu niczego złego- nie jestem zakochaną małolatą wypisującą chłopakowi wierszyki w smsach, ale czasem takie małe "gesty" umilają życie.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Re: Gesty i znaki miłości.

Post autor: paktofonikaz »

ja tez nie wiem do czego miala byc ta ironia ... :/ Linka bardzo fajnie ;p
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Gesty i znaki miłości.

Post autor: =MiLi= »

Ja uważam, że to fajne :) My jak nie mieszkaliśmy razem robiliśmy tak samo :) i uważam, ze to było piękne :) jeżeli jednej i drugiej osobie to odpowiada to fantastycznie i nie widzę problemu :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Gesty i znaki miłości.

Post autor: Offik »

a to roznie bywa z wysylaniem sobie smsow...ale przeciez to mile dostac wieczorem wiadomosc ze ktos o tobie mysli:)
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: Gesty i znaki miłości.

Post autor: Kamilka »

niby zwykły sms a cieszy ;)
popieram, popieram :D
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Gesty i znaki miłości.

Post autor: Paweł »

Linka pisze:...potrafimy się witać i żegnać po 5 razy dziennie. Obowiązkowo, po wstaniu wysyłamy sobie sms z przywitaniem, potem na gg się witamy (żegnamy się też pisząc kilka razy papa itp), jak się widzimy i jak idziemy spać ;)
skąd ja to znam :cinol:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Re: Gesty i znaki miłości.

Post autor: paktofonikaz »

a czy dziewczyna tez powinna dawac takie znaki milosci? czy chlopcy pozniej tego nie wykorzystuja ?
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Gesty i znaki miłości.

Post autor: Offik »

w miłości to chyba nie ma znaczenia w tym wypadku czy to chłopak czy dziewczyna...

oboje powinni.
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Gesty i znaki miłości.

Post autor: robek »

Pewnie, że tak. Bo jesli się kochają to takie gesty miłości winny być na porządku dziennym przez nich stosowane nawzajem.
Robek
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Gesty i znaki miłości.

Post autor: JaGaKi »

taaaak ;d ja jednak to mam hardcorowe związki :P "kiedy ostatni raz goliłaś nogi" " a gdzie Twój zarost (zaczął mi rosnąć bardzo późno:P)". Ale nad gestami sie nie zastanawiam - po prostu są, odruchowo, jeżeli są wymuszone to zaczynają być męczące
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ODPOWIEDZ