Mam pytanko...nie jestem pewny ;/ pomozcie...

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Kretu
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 19.01.2008, 01:38

Mam pytanko...nie jestem pewny ;/ pomozcie...

Post autor: Kretu »

Mam 18 lat i jestem prawiczkiem.Nie wiem czy to dobrze czy zle.Ale moj problem jest taki ze zchodzi mi napletek ale moj penis jest jak by zrosniety z zoledziem taka ,,zylka'' nie wiem co to jest?Jak dotykam zoledzia to strasznie boli.Czy to jest wina tego ze jestem prawiczkiem?Czy to jest moze jakis maly objaw stulejki? Prosze o pomoc
cyberek30000
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 19.01.2008, 08:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mam pytanko...nie jestem pewny ;/ pomozcie...

Post autor: cyberek30000 »

Hejka :) po 1 i najważniejsze to ze jesteś prawiczkiem i nie mówi nic o Tobie złego wręcz lepiej . Po 2 i chyba najważniejsze z tego co napisałeś to jest problem ze stulejką , ale nie ma powodów do obaw. teraz musisz iść do lekarza pierwszego kontaktu ( do tego do którego chodzisz jak masz katar i temeprature :P ) i on Ciebie dalej wyśle gdzie trzeba :)
JAK COŚ PISZ NA GADU :) ZAWSZE POMOGĘ I DORADZĘ :)
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Mam pytanko...nie jestem pewny ;/ pomozcie...

Post autor: shyduo »

To nie jest stulejka. Jest to normalne, a ponieważ jesteś "młodą roślinką" to jest to bardzo wrażliwe. Rozciągnie się samo i nie będzie sprawiało problemów. Poszukaj jakiś artykułów na temat budowy to sam zobaczysz, że każdy (poza obrzezanymi) to ma ;)
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam pytanko...nie jestem pewny ;/ pomozcie...

Post autor: spokogosc »

Nie dygaj, każdy prawdziwy chłop coś takiego Ma. Boleć pewnie też z czasem przestanie:).
ODPOWIEDZ