Nirvana

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Nirvana

Post autor: Piqs - X »

Ostatnio wyszedł nowy teledysk niegrywającej jush grupy 'Nirvana' 'You know you're right'. Widzieliście go? .. cz kiedyś NIE słuszeliście Nirvany ? czy według was nie zmieniła ta grupa alternatywnej muzyki? I co myślicie o Kurcie Cobainie ? ..
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Nirvana

Post autor: macey »

Ja bardzo lubie sluchać ich muzyki lecz tak dogłębnie sie nimi nie interesuje ;] ale baaaaaaardzo lubie ....
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: Nirvana

Post autor: dwie »

my naprzyklad nie lubimy takiego rodzaju muzyki ale jestesmy tolerancyjne bo kazdy slucha to co lubi wc loozik:)wiec nie ebdziemy wypowiadac sie na temat nirvany itd:)
f
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 15.11.2002, 13:45

Re: Nirvana

Post autor: f »

Piqs - X pisze:Ostatnio wyszedł nowy teledysk niegrywającej jush grupy 'Nirvana' 'You know you're right'. Widzieliście go? .. cz kiedyś NIE słuszeliście Nirvany ? czy według was nie zmieniła ta grupa alternatywnej muzyki? I co myślicie o Kurcie Cobainie ? ..
Zespół jak każdy inny...pod paroma względami ;) Ich muzyka daje do myślenia. Po kilku przesłuchanych piosenkach stałem się nałogowym słuchaczem ich muzyki :> Kupiłem 2 płyty i słuchałem. Do teraz słucham, ale już nie nałogowo ;>
Pozdrawiam
Kamil 'fovr' Szczygieł
mailto: fovr@rudykot.pl
Dark_kNight
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.12.2002, 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Nirvana

Post autor: Dark_kNight »

dwie pisze:my naprzyklad nie lubimy takiego rodzaju muzyki ale jestesmy tolerancyjne bo kazdy slucha to co lubi wc loozik:)wiec nie ebdziemy wypowiadac sie na temat nirvany itd:)

CZY TEN POST MA JAKIS SENS?!?!?!

A tak na temat: w/g mnie

NIRVANA RULEZZZZZZ!!!

zdecydowanie moj ulubiony zespol, a teledysk widzialem niestety, tylko jeden, "Smells Like Teen Spirit".
Ludzie dzielą się na trzy grupy: na umiejących, i nie umiejących liczyć.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Nirvana

Post autor: macey »

tjaaa... poszedl/bym sobie na koncerta :P ,ale juz nei graja ....
rocker
Młody aktywny
Posty: 147
Rejestracja: 24.12.2002, 15:55
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: Nirvana

Post autor: rocker »

Nirvana jest ponadczasowa i uwazam, ze mila zrobili niespodzianke ludzie wpuszczajac na ekrany teledysk do wspomnianego wczesniej utworu "You know you're right'. Jednak ludzie-nieludzie przesadzili ujawniajac notatki Kurta i sprzedajac je. To jest juz przesada i szczyt komercji! Jak tak mozna?
Ja jako 16 letni chlopak, ktory tak naprawde nie odnalazl swojej zyciowej drogi w muzyce, bardzo szanuje ten zespol i bede szanowal do konca zycia i jeden dzien dluzej. Nie powinnismy z Nirvany zartowac... a przede wszystkim z Kurta.
maarlenaa
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 16.01.2003, 11:54

lubie nirvane

Post autor: maarlenaa »

Powiem tyle ,ze lubie nirvane ,nawet bardzo ,ale ich zycie szczegolnie mnie nie obchodzi ,po prostu lubie ich muzyke
marlena
THE_HUMAN
Młody aktywny
Posty: 56
Rejestracja: 02.03.2003, 09:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: lubie nirvane

Post autor: THE_HUMAN »

maarlenaa pisze:Powiem tyle ,ze lubie nirvane ,nawet bardzo...
TEŻ LUBIĘ NIRVANE. I JAK MAAELENAA NIE INTERESUJE MNIE ICH ŻYCIE.{ZBYTNIO}, a właściwie sama nazwa mówi za siebie {NIRVANA}
Najt^Blek
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 04.03.2003, 22:33
Lokalizacja: Koszalin

Nirvana...

Post autor: Najt^Blek »

A po co z niego robic jakiegos meczennika czy filozofa ? Po porstu fajnie gral... A to ze ze soba skonczyl to jego sprawa najwyrazniej cienki byl.. Za mala nirvane czul po ziulku...
Nra, Najt Blek
[Plis fil fri !] ==> [ najt@o2.pl ]
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Nirvana

Post autor: Piqs - X »

Muzykę mieli piekną .. byli przełomem .. Curt jest filozofem .. filozofem muzyki ... natomiast czy był męczennikiem ... może dla fanatyków tak ..
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nirvana

Post autor: Aniołek »

Nirvanke lubię, pana Kurta tyż, ale nie jakoś przesadnie :)
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
christianef
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 24.02.2008, 01:49

Re: Nirvana

Post autor: christianef »

kocham Nirvane..
nie wyobrazam sobie dnia bez ich piosenek..
a Kurt Cobain?
byl wielkim czlowiekiem.
szkoda,ze skonczyl tak strasznie..
"Zwykło się mowić, że miłość jest ślepa. (...) W Gruncie rzeczy nic na tej ziemi nie jest tak jasno widzące jak miłość. Jeśli zaś coś jest ślepe, to nie miłość, tylko przywiązanie.."
Anthony de Mello

kocham Cie,Skarbie. <3
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Nirvana

Post autor: JaGaKi »

a dlaczego był wielkim człowiekiem? Jakieś uzasadnienie?
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ODPOWIEDZ