Pozerzy

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Pozerzy

Post autor: Basko »

Pozerzy to plaga i jak kazda plagę trzeba ich tępić!!! :emm: Chańbią dobre inie wszytskich skejtów, myślą, że jak założa szerokie spodnie i bluzę to są wielcy i mogą się wozić. :emm: Trzeba ich wyprowadzić z błędu. :twisted: A teraz konkurs na najlepszy, najskuteczniejszy pomysł, plan jak tępić pozerów. Nagroda-satysfakcja. :mrgreen:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Pozerzy

Post autor: Piqs - X »

ehehe .. ale pozerzy to nie tylko skejci :P .. to tylko taka jedna odmiana :] ... pozerzy moga byc w kazdej dziedzinie ;) .. pozer metal, pozer punk .. nafet moshe byc pozer lekarz (:D), pozer nauczyciel .. (:D)pozer uczeN (:D)
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Pozerzy

Post autor: Basko »

ale mi chodzi o tą odmianę pozerów, czyli tyhc związanych z hh, ponieważ ta dziedzina jest mi najbliższa, a obecność pozerów w tej dziedzinie najbardziej bolesna. Konkurs nadal trwa!
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozerzy

Post autor: PAL MAL »

powiem Ci ze jest to docyc ciezko odroznic. Szczegolnie na pierwszy widok
YO MY BROTHER!
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Pozerzy

Post autor: Basko »

Ale mi są oni dobrze znani, wiem kim są, wiem, że sa pozerami i mimo, że mam wielką ochotę nie moge nic zrobić, albo przynajmniej nie mam pomysłu jak zaradzić tej pladze! Więc się was radzę :roll:
Decain
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 30.03.2003, 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozerzy

Post autor: Decain »

A może po prostu lubią się tak ubierać? Po jakim zachowaniu sądzisz że ich zachowanie jest na pokaz? Co chcą tym osiągnąć - jak sądzisz?

Ja sam pozerem nie jestem ale polubiłem niektóre elementy stroju metala - kostkę, czarne ciuchy, glany. Długich włosów nie mam bo nie lubię. Ale jestem taki jaki chcę być i ubieram się tak jak ja chcę, a nie tak jakiej muzyki słucham. Dlatego też po części ich rozumiem.
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozerzy

Post autor: PAL MAL »

Basko pisze:Ale mi są oni dobrze znani, wiem kim są, wiem, że sa pozerami i mimo, że mam wielką ochotę nie moge nic zrobić, albo przynajmniej nie mam pomysłu jak zaradzić tej pladze! Więc się was radzę :roll:
To widze ze jestes bystra. Nie sadze ze masz taki talent odrozniania...
YO MY BROTHER!
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Pozerzy

Post autor: grz3siek »

Pozer to ktos kto ubiera szerokie ciuch bo chce byc fajny. Kupuje tylko markowe ciuchy z jak najwiekszym logiem - zeby wszyscy widzieli jaki z niego (psedu)skejt, krzyczy co chwilaWEST SIDE lub ZIP - zeby pokazac jak sie na tym zna itd... *

*Opisalem zachowania najwiekszego pozera z mojej klasy...
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pozerzy

Post autor: Paweł »

grz3siek pisze:*Opisalem zachowania najwiekszego pozera z mojej klasy...
u mnie tez tacy są 8) :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 20.04.2003, 21:38 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Pozerzy

Post autor: Piqs - X »

W skrócie jest to ktoś kto udaje kogoś kim nie jest :] .. i sie tym pyszni .. albo za bardzo czuje podziw do siebie i swojego 'skejtostwa' czy czegokolwiek tam innego of kors ...
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Pozerzy

Post autor: Basko »

To widze ze jestes bystra. Nie sadze ze masz taki talent odrozniania...[/quote]

jasne tyle, ze moje miasto nie jest takie wielkie, a na osiedlach każdy zna każdego i każdy orinetuje się kto jest pozerem a kto nie. I nie chodzi mi o styl ubierania. jasne każdy może ubierać sie jak chce, ale jeżeli jakiś dupek ubiera sie ak na pokaz, żeby pokazać kim to on nie jest, to sorry... :twisted:
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozerzy

Post autor: PAL MAL »

No np w KRK jak widze kogos pierwszy raz to ciezko sie skapnac. Czasami mnie to dziwi. Znam osoby ktore niepokazuja swoim ubiorem ze sa pozerami (spodnie duze bez znakow szczegolnych itp, bluza markowa bez duzych znakow), a z tego co widze to sa. Nic poza ubiorem nie robia. Nie lubie mowic do ludzi ze sa pozerami, wole spokojnie na ten temat z nim pogadac.
YO MY BROTHER!
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Pozerzy

Post autor: Basko »

a co ty na to, ze jak rozmawiasz z tą osobą to ona patrzy na ciebie jakbyś był byle lamusem i błyszcvzy swoimi nowymi adidaskami, będąc zwykłymn pozerem?
ODPOWIEDZ