Autostop

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Autostop

Post autor: JaGaKi »

Odkopuje - ja mam zamiar te wakacje spędzić jeżdżąc po kraju autostopem :) zobaczymy czy wróce;d
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Autostop

Post autor: stefan »

no co Ty, autostopem zamiast hellmutem?
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Autostop

Post autor: JaGaKi »

No i od 2 lat sporo się zmieniło ;p Autostopem przejechałem już ponad 4 tys km ;> Nie jest mi to obce i szczerze polecam!:D
http://www.youtube.com/watch?v=A9X7E65afPY <--- tak na zachęte
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Autostop

Post autor: Martuśka »

W Polsce bym sie nie odważyła autostopem jechać, nie mam takiego zaufania do ludzi zeby wsiąść z nimi do samochodu nie znajac ich, tym bardziej, że boje sie jeźdżic samochodem z każdym oprócz dwóch osób. z reszto dziewczyna to zawsze jakoś tak chyba ma gorzej... mam żywy przykład takich podróży, które nie należały do przyjemnych... Jednak mimo tego uważam ze to nie jest cos dzwinego, złego czy tam jeszcze jakiegoś na minus... na pewno fajna przygoda ale nie dla mnie, wole inne "sporty" hehe...
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Autostop

Post autor: JaGaKi »

Oj, to się podróżuje w 2 osoby - dziewczyna i facet ;) zawsze bezpieczniej.
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Autostop

Post autor: Martuśka »

A o tym to jakos nie pomyslałam hehe a przecież to oczywiste :)
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Autostop

Post autor: Offik »

od kilku lat nie poruszam sie tym srodkiem transportu... ale byl taki czas (od 14 do gdzies 21 roku zycia) ze jezdzilem bardzo duzo, bywalo ze tygodniowo bylo to nawet kolo 1tys km... (mialem wtedy dziewczyne w koninie, i trasa na ktorej latwo bylo zlapac stopa bylo 140km w jedna strone a jezdzilem nawet 3-4 razy w tygodniu do niej),

sam jak mam miejsce i mozliwosc to zabieram stopowiczow:)
ODPOWIEDZ