Oko

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Oko

Post autor: Martuśka »

Właśnie wróciłam z tego filmu... nie słyszałam o nim wcześniej nic, oprócz tego że to horror i polecam go jeśli ktoś nie lubi horrorów krwią płynących bo tam nie ma krwi ale sa przerażajace momenty... połączenie świata duchów i żywych ale nie przekracza granicy niemożliwego :) Podobał mi sie tez pod względem gry aktorskiej bo główną rolę gra Jessica Alba (bardzo lubie ją jako aktorkę) :) osobiscie polecam...
a ktoś już ten widział film? jak wrażenia?
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Oko

Post autor: robek »

Osobiście jeszcze nie widziałem. Może się wybiorę. Chętnie bym coś nowego i fajnego zobaczył.
Robek
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Oko

Post autor: Linka »

Kurde, mój chłopak nie cierpi horrorów, a ja tak chciałam iść na ten film. W dodatku Martuśka narobiła mi jeszcze większej ochoty ;)
Lubię właśnie ten typ filmów, które są straszne, ale nie obrzyliwe (gore odpada, ble).


Wygrałam bilety, więc jednak musze iść :D Ale to dopiero za tydzień bo w czwartek ważne koło :(.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oko

Post autor: Anuś »

jako ze sie boje horrorow to myslalam ze nie obejrze, a wyszlo ze ogladalam w sumie sama bo Szymon zasnal;>

Nic strasznego, nic nadzwyczajnego.. ot taki film z kilkoma momentami gdzie mozna leciutko podskoczyc.. gra Alby? Tez nic zachwycajacego ;) chyba ze gra na skrzypcach :mrgreen:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Oko

Post autor: Linka »

Pomysł w miarę ciekawy, a jako horror niezbyt straszny. Ogólnie film niezły, ale nie jakaś rewelacja ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ