Spotkanie klasowe po latach.

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Spotkanie klasowe po latach.

Post autor: robek »

Chciałem się Was zapytać czy spotkaliście się kiedyś z dawnymi kolegami ze szkoły. Bo ja byłem na takim spotkaniu z kumplami i kumpelami z podstawówki. Odnalezlismy się dzięki portalowi nasza-klasa i muszę powiedzieć, że była fajna atmosfera i super zabawa.
Robek
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Spotkanie klasowe po latach.

Post autor: Centi66691 »

Ja też byłem było świetnie wspominaliśmy stare czasy itp xD
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Spotkanie klasowe po latach.

Post autor: =MiLi= »

My nie robiliśmy takiego spotkania, bo nie minęło zbyt dużo czasu odkąd się rozstaliśmy ;) a z pojedynczymi osobami z czasów podstawówkowych, gimnazjalnych czy licealnych się spotykam, z tymi z którymi mam ochotę ;)
Takie spotkanie jest fajną sprawą dla naszych Rodziców. Oni nie widzieli się ze swoimi kolegami po 20kilka lat :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Spotkanie klasowe po latach.

Post autor: aguśka »

taki mały offtop :)
fajne spotkania są nie tylko ze szkoły, ale też z ... wojska :)jest taka stronka koledzy z wojska gdzie też się zapisuje do danej jednostki w której się służyło (podobnie jak na naszej klasie zspisuje się do szkoły) mój tata ostatnio odszukał kolegów których nie widział 38 lat:) to dobiero wspomnienia :D
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Spotkanie klasowe po latach.

Post autor: Martuśka »

Myślę, że takie spotkania są fajne po przynajmniej pięciu/dziesięciu latach a nie po roku jak to moja klasa wymyśliła... dlatego ja na takie spotkanie pójdę po kilku latach a nie po takim krótkim czasie...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Spotkanie klasowe po latach.

Post autor: Linka »

Moja klasa też planuje spotkanie po roku, ale i tak chętnie pójdę :P Zobaczymy w sumie czy w ogóle coś z tego wypali bo dużo osób siedzi w Anglii i Irlandii.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ