Czy ogladacie seriale?

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
Zablokowany
punktu
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 26.09.2006, 12:44

Czy ogladacie seriale?

Post autor: punktu »

Wiele osób które znam jest wkręcone w jakieś seriale. Oglądają namiętnie każdy odcinek. Ja to tam nic nie oglądam ale głupio mi trochę więc chyba sobie zacznę od jutra coś ogladać. Czy Wy oglądacie seriale? :zdziwko:
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Czy ogladacie seriale?

Post autor: aguśka »

od seriali wolę filmy, ale jak nie ma co robić to i serial oberzę, ale nie mam tak, że jak nie obejrze jednego odcinka to jestem chora itp.
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Czy ogladacie seriale?

Post autor: Centi66691 »

ja mam tak jak Aguśka ale oglądam

M jak miłość
Na wspólnej
Plebania
Marina xD
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy ogladacie seriale?

Post autor: Martuśka »

Nie oglądam bo większość czasu spędzam w Poznaniu a tam nie mam telewizora i nie mam jak oglądać ;) ale w domu obejrzę "zagadki kryminalne..." albo "kości" a jak chce mi sie siedzieć to i "chirurgów" :P ale na ogół wcale nie pamiętam o nich wiec oglądam jak mi sie przypomni albo jak mi mama powie ze leci któryś z nich :P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Czy ogladacie seriale?

Post autor: =MiLi= »

Ja oglądam "M jak miłość", "Na wspólnej" i "39 i pół":) ale też bez przesady, jak nie obejrzę to nie ma tragedii ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ogladacie seriale?

Post autor: Anuś »

byl juz temat o serialach.. ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy ogladacie seriale?

Post autor: Linka »

=MiLi= pisze:Ja oglądam "M jak miłość", "Na wspólnej" i "39 i pół":) ale też bez przesady, jak nie obejrzę to nie ma tragedii ;)
dokładnie to samo :P tylko "m jak miłość" raczej sporadzycznie, jak kompeltnie mi się nudzi.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czy ogladacie seriale?

Post autor: Paweł »

Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Zablokowany