Czy dziewczyny sa gotowe podjac ryzyko..

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
NoName
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 06.12.2007, 02:24

Czy dziewczyny sa gotowe podjac ryzyko..

Post autor: NoName »

Mam pytanie czy dziewczyny sa zdolne podjac ryzyko chocby spotkania z nieznajomym. Tzn zwykle zwiazki biora sie np. imprezy domowej, gdzie jest czas na poznanie kogos, lub w towazystwie znajomych, itp ale sa tez przypadki na dysce lub gdziekolwiek. EE dobra najpisze to prosciej:D pytanie raczej do dziewczyn.
Podchodzi do Ciebie facet, zamienia 5 zdan, dalabys mu numer? bylabys gotowa sie umowic?
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy dziewczyny sa gotowe podjac ryzyko..

Post autor: Martuśka »

dla mnie dyskoteki to nie miejsce na poznanie kogoś do związku( a nawet kolegów) dlatego na pewno nie daje nr i nawet nie gadam z nikim - na dyskotekę chodzę tylko tańczyć (sama - bez przyklejonego do mnie faceta :/). Z reszto zazwyczaj wszyscy są pijani i na drugi dzień nie pamiętaliby że ze mną gadali :/

podchodzi facet i gada ze mną, no ok, tylko co do mnie mówi? wiesz to ma największe znaczenie... jak widzę ze nie ma o czym gadać to po co dawać nr albo ciągnąć rozmowę?
jeśli chłopak podejdzie i fajnie zagada i będzie chciał sie spotkać to ok, można zaryzykować bo doceniam jego odwagę - może być z niego fajny kumpel :)

ostatnio mam problem z facetami z gg... wypisują do mnie jakieś głupie teksty ( "jesteś piękna", "chciałbym Cię bliżej poznać" itp.) ogólnie to i tak są mało inteligentni ( błędy ortograficzne są okropne), po rozmowie od razu kasuje nr i do widzenia... taki rodzaj poznawania faceta już całkiem odpada...
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Czy dziewczyny sa gotowe podjac ryzyko..

Post autor: Virgin »

hehe no to fakt z tym gg ;> raz chlopak do mnie jakis napisal " fajna jestesi fajne nurzki masz pozdrawjam " - wymieklam, nigdy nie odpisuje i nie gadam z ludzmi, ktorych nie znam, szkoda czasu.

co do dyskotek. w wakacje jak poszlysmy z kumpelami potanczyc to spotkalysmy tam grupe pilkarzy z brazylii, swietnie tanczyli i fajnie sie z nimi pobawilysmy. kiedy wyszlismy na dwor pogadac okazalo sie, ze nie znaja polskiego (ale bluznic po polsku umieli:p) a ang srednio - dogadywalismy sie na migi. fajny wieczorek, bylo wesolo i oni sympatyczni :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
NoName
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 06.12.2007, 02:24

Re: Czy dziewczyny sa gotowe podjac ryzyko..

Post autor: NoName »

no i zgadzam sie i nie;d bo kilku moich znajomych poznalo fajnych chlopakow/ dziewczyny przez gg, a nawet meza/zone. Czasami to tak bywa ze z takiej glupiej rozmowy rodzi sie cos wiecej. A dyskoteki to mam wrazenie dobre miejsce na poznanie kogos, bo mysle ze jesli ktos sie spija jak bela, to juz jakims dobrym partnerem nie bedzie ^^ a pozatym po pijanemu ludzie zachowuja sie "bez ograniczen" wiec od razu widac kto ma siano w glowie;d
Lecz w moim pytaniu nie chodzilo mi o ani gg ani impreze. myslalem raczej o miejscu pracy, czy poprostu na miescie. Widzisz kogos pierwszy raz (zalozmy ze ci sie podoba) i to bedzei ten pierwszy i ostatni jesli mu go nie dasz.

Dalabys :>?
cleo14
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 19.02.2008, 19:40

Re: Czy dziewczyny sa gotowe podjac ryzyko..

Post autor: cleo14 »

Zalezy co powie. Jesli bedzie miły i powie coś sensownego a nie jakieś [fajną masz pupcie;/] czy coś to dałabym mu swój numer. :tak:
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Czy dziewczyny sa gotowe podjac ryzyko..

Post autor: robek »

Nie jestem dziewczyną. Ale niewiem jak bym zareagował gdyby podeszła do mnie jakaś kobieta i wprost zapytała czy się znią umówię. To zalezy od sytuacji, osoby, a także tego czy wyda mi się na pierwszy rzut oka godna zaufania , sympatyczna. Ale z perspektywy czasu wolę spotkania z osobami, które już gdzieś poznałem lub które juz kilka razy widziałem.
Robek
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czy dziewczyny sa gotowe podjac ryzyko..

Post autor: SkaTe_GirL »

Ja mialam lepszy przypadek na gg ;P
Podlaczyl sie do mnie typ z pytaniem "Bzykasz sie czy trzeba z Toba chodzic?" ;p
a co tych domowek/imprez etc czy dalabym numer. Pewnie tak. Jak dla mnie to miejsce do poznawania ludzi... a jesli chlopak podoba mi sie wizualnie i po tych 5 zdaniach wstepnie wydaje sie wporzadku to czemu nie?! ;>
Ale jesli np podbija typek i sie pyta " Ema mala, skoczymy na rogala?" ;p no to wiadome jest mowi sie "Nie" ;p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Czy dziewczyny sa gotowe podjac ryzyko..

Post autor: robek »

Masz pełną rację. Popieram.
Robek
sanderka
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 28.05.2008, 17:19
Lokalizacja: ZE SLĄSKA

ODP

Post autor: sanderka »

JA BYM PODALA NR GG I POGADAŁA JAKBY BYŁ IŁY TO BUYM SIE SPOTKAŁA
ODPOWIEDZ