policja - kiedy stanie sie uzyteczna?

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: policja - kiedy stanie sie uzyteczna?

Post autor: =MiLi= »

Rany... już mi nerwy puszczają całkowicie. To mój ostatni post tutaj... nie mam zamiaru prowadzić bezsensownej dyskusji z osobami, które twierdzą, ze wiedzą wszystko a osoby mające inne zdanie najwyraźniej nie znają życia :roll: co za ograniczenie!
Wierzysz w jakies bajeczki ktore ktos Ci kiedys opowiedzial, pomysl, kto przy zdrowych zmyslach chce isc do wiezienia?? Przeciez bezdomni na zime moga spokojnie zamieszkac w schronisku, gdzie jak slyszalem jest duzo wolnych miejsc, tam tez maja cieple posilki, ale oczywiscie wiekszasc woli mieszkac na ulicy, bo w schronisku jest zakaz picia alkoholu, podobnie ja w wiezieniu.
To nie są bajeczki, to są FAKTY. A Tobie kto takie bajeczki naoopowiadał, co?
Skoro tak dobrze znasz życie to zapewne wiesz, ze schroniska sa przepełnione, zwłaszcza zimą. Nie ma miejsc dla bezdomnych, tłoczą się osoba na osobie. Dostają jakąś porcję jedzenia, ale taką na jakią schronisko stać. Wolą popełnić jakieś przestępstwo i iść do więzienia gdzie mają ciepło, gdzie mają wyliczone porcje żywieniowe i warunki "humanitarne".
A Ty skąd niby wiesz? Mieszkałeś w schronisku? a moze w więzieniu siedziałeś?
I za czyje pieniądze żyją przestępscy? za nasze, bo płacimy podatki, które na nich idą... Ja mam utrzymywać jakiegoś kretyna, który zabił dziecko? Paranoja!
No tutaj to bardzo mocno przesadzasz, chcialabys zostac pozbawiona wolnosci, przebywac w nieciekawym towarzystwie, a Twoje zycie zostaloby ograniczone tylko do podstawowych potrzeb ?? Watpie nikt by nie chcial
Oczywiście, że ja bym nie chciała. Miła mi wolność.
Ale Oni tam nie są dlatego, ze chcą tylko za karę

Przeczysz sama sobie
Nie przeczę, mają zbyt dobrze.
No to proponuje tam z nimi chwile pomieszkac, nawet w wiezieniu dla kobiet. bylabys wycienczona psychicznie po jednym dniu.
Dziękuję bardzo, wolę swoje mieszkanie. Ja przestępstwa nie popełniłam, więc w celi mieszkać nie muszę.
Rany... LUDZIE SĄ TAM ZA KARĘ! taaaak?
A wycieńczonym psychicznie można być też nie będąc w więzieniu, wiesz? Twoje Doświadczenie coś takiego bierze pod uwagę?
Zyj sobie dalej w swoim wyidealizowanym swiecie, kiedys sie mocno na tym przjedziesz, dalej podtrzymuje, ze o zyciu wiesz tyle ile ktos Ci powie, albo sama zobaczysz, wiedza o zyciu polega na doswiadczeniach, a z Twoich postow wynika, to ze ktos Ci cos mowi a Ty w to wierzysz
I wzajemnie. Równie dobrze mogę to samo powiedzieć o Tobie. Ktoś Ci naopowiadał i Ty w to wierzysz. Zapoznaj się z faktami a potem udawaj wszechwiedzącego. Nie Tobie to oceniać, jeszcze byś się zdziwił Panie Doświadczony. Wiesz to, ze Ty wierzysz wszystkim na około nie znaczy, ze robią to wszyscy inni, więc nie mierz innych swoją miarą. I nie próbuj wmawiać innym, ze jest tak jak Ty uważasz. To infantylne.

Dziękuję za uwagę, nie będę więcej się w tym teacie udzielała. Nie ma sensu. Przecież i tak wiecie lepiej :roll:
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Madzior_lodz
Młody aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19.06.2007, 22:01

Re: policja - kiedy stanie sie uzyteczna?

Post autor: Madzior_lodz »

kazdy wie jak jest w wiezieniach wiec jak popelnia jakies przestepstwo to sie z tym liczy co go czeka i bardzo dobrze ze jest masakra w wiezieniach niektorym sie nalezy a maja zdecydowanie za dobrze... morduja ludzi ze szczegolnym okrucienstwem i co maja po prostu byc sobie zamknieci i ogladac spokojnie tv? nie nie nie!!!
codi
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 26.06.2008, 17:36
Lokalizacja: gorlice

Re: policja - kiedy stanie sie uzyteczna?

Post autor: codi »

To nie wina policjantów tylko tego zje...ego prawa
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: policja - kiedy stanie sie uzyteczna?

Post autor: Martuśka »

Podziwiam policjantów, że mają siły fizyczne i psychiczne żeby pilnowac naszego społeczeństwa gdzie niektóre jednostki zachowuja sie gorzej niż zwierzęta a prawo jest tak głupie ze często chroni takie osoby i policja jest bezradna.
Zdarzają sie przypadki gdzie moze i policja nie reaguje ale żeby to zrozumieć to pewnie trzeba w tym siedzieć a teksty niektórych osób mnie tu rozwalają...
Najczęściej osoby które maja konflikt z prawem nie lubią policji... dziwne, że ludzie rozumni nie potrafią dostosować sie do prostych przepisów a potrafia prawić swoje mądrości.
to bardzo normalne w Polsce ze nie lubimy kontrolerów w komunikacji miejskiej i konduktorów w pkp czy policji - ale tylko wtedy kiedy dostaniemy od nich mandat za coś tam... i zawsze śmieszą mnie wytłumaczenia ludzi którzy nie mają biletu przy kontroli albo tłumaczenia osób którzy przeszli na czerwonym swietle lub w niedozwolonym miejscu... robią z siebie ofiary albo pośmiewisko dla innych... bardzo żałosne i nieodpowiedzialne.
ODPOWIEDZ