Totolotek

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Totolotek

Post autor: robek »

Co myślicie o wypełnianiu i wysyłaniu kuponów totolotka. Uważacie , że można coś wygrać w ten sposób ? Wierzycie w swoje szczęście w grach liczbowych?
Robek
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Totolotek

Post autor: =MiLi= »

Gram czasem w totka :) Nie tylko jak jest kumulacja ;) Co prawda zdarzyło mi się tylko kilka razy trafić trójkę, ale wierzę, że kiedyś uda się strzelić w 6 :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Totolotek

Post autor: Linka »

Jeśli istnieje coś takeigo jak szczęście do gier liczbowych, to ja na pewno go nie mam :P Może ze 3 czy 4 razy w życiu miałam 3, nigdy nic więcej. Mój kuzyn za to, 3 razy miał już 5. W sumie nie wiem czy ma, aż takie szczęście, bo 3 razy był o krok od milionów, a dostał z 3 albo 5 tys. Chociaż wiadomo, że każdy cieszy się i z tego.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Totolotek

Post autor: Martuśka »

Raz wygrałam 10 złotych czyli trafiłam trójkę, grałam ogólnie kilka razy ale wygrałam tylko raz, teraz w ogóle juz nie gram. Mojemu wujkowi śniły sie liczby i nawet je pamiętał ale nie skreślił i potem były wylosowane te liczby - cała szóstka... :) nie wiem czy mam szczęście do takich gier bo nie gram :P
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Totolotek

Post autor: Centi66691 »

Ja od czasu do czasu uda mi się zagrać i wygrać 10zl xD
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Totolotek

Post autor: Linka »

Teraz 3 to nie 10zł tylko 16 ;) Ale kupony są tez droższe.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Totolotek

Post autor: aguśka »

w tamtym roku trafiłam trójkę czyli właśnie 16 zł :)
a teraz taka historyjka:
mój wujek kilka lat temu bardzo często grał w totka i cały czas skreślał dokładnie te same liczby (miał tam jakś swój tajemny układ liczb) no i tak sobie grał przez okres kilku lat(3-4) i tylko raz trafił i wygrał chyba 45 zł
policzcie sobie rachunek prawdopodobieństwa i przekonacie sie jaka jest szansa...ja raczej zwątpiłam...
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Totolotek

Post autor: Paweł »

pomarzyć można... oj mozna :cinol: ,

szkoda tylko że "Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń." 8)
chociaz czasami jednak się udaje (;
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Totolotek

Post autor: Linka »

Ostatnio wkręciłam sobie manię na zdrapki i za każdym razem przechodząc obok kolektury kupuję sobie coś do wydrapania ;) W sumie to zdrapki są takie pocieszne, bo dosyć często zdarza się chociaż zwrot za kupon :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ